Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nex007 - Profil | Ne 29.3.2015 19:53:19

byl jsem v sobotu na velkym hradeckym a naprostý zero, loni jsem tam chytal kapry už od konce února

    NSlavča - Profil | Ne 29.3.2015 17:33:25

    Ahoj Všem , na Nechranice jsem jezdil rád na jaře a na podzim , přes léto jen málo , takže je dobře znám . Jezdil jsem tam s kamarádem , dalo se tam dost dobře zarybařit .Ale poslední dobu jsem tam nebyl , protože jsme se s kamarádem nepohodly . A nemá tu možnost řídit ,tak že už se moc nedostanu na stojatou vodu , chodím chytat na řeku . Už dva roky chytám na feeder a je to moc super . Nechci se vtírat ale aspoň to zkusím , nechtěl by někdo parťáka na rybářské výpravy jsem z Klášterce Nad Ohří .Kdyby někdo měl zájem , jsem ochotný se podílet ( finančně nebo jiným způsobem ). Jinak Nechranice na rybařinu můžu jen doporučit .

      NPoolBilly - Profil | Ne 29.3.2015 14:00:16

      Petr. >> ltrab - 29.3.2015 13:54:15 >> to můžeš je to tam to samý , minulou neděli sem tam byl , ale jen služebně , a ve středu taky , byli tam rybáři a taky je tam chytali

        Nltrab - Profil | Ne 29.3.2015 13:54:15

        PoolBilly >> Jo je to tak, příště mám v plánu to vyzkoušet pár stovek metru proti proudu.

          NPoolBilly - Profil | Ne 29.3.2015 13:39:53

          Petr. >> ltrab - 29.3.2015 13:26:58 >> jo podle fotek už vím , včera tam byl kámoš a psal mi to samý, ryby šly na hod

            NPoolBilly - Profil | Ne 29.3.2015 13:32:22

            Petr. >> ltrab - 29.3.2015 13:26:58 >> to mi ani neříkej, holt kdo umí tak umí :-))

              Nltrab - Profil | Ne 29.3.2015 13:26:58

              PoolBilly >> Před chvílí jsem se vrátil z ryb, vyzkoušel jsem dvě místa obě místa byly o cejnech, chvílema jsem nestíhal chytat na dva pruty.

                NPoolBilly - Profil | Ne 29.3.2015 12:48:43

                Petr. >> ltrab - 28.3.2015 16:39:05 >> no vzhledem k počasí ji asi nevyzkouším celej tejden do pr... :-(

                  Nltrab - Profil | So 28.3.2015 16:39:05

                  PoolBilly >> Na rybách jsem byl na chvilku na rybníku, řeku vyzkouším možná zítra.

                    NPoolBilly - Profil | So 28.3.2015 9:48:04

                    Petr. >> ltrab - 26.3.2015 17:57:44 >> jestli vyrazíš na lov tak dej info , víkend vynechám

                      NPoolBilly - Profil | Pá 27.3.2015 8:07:28

                      Petr. >> ltrab - 26.3.2015 17:57:44 >> ahoj, jo byl, zkoušel sem nový místa na tom prvním v úterý docela dobrý několik cejnů a ve středu na tom druhým bez ryby , tam je na ně ještě brzo

                        Nltrab - Profil | Čt 26.3.2015 17:57:44

                        PoolBilly >> Byl jsi jinde než pod rybárkou a jak jsi dopad.

                          NPoolBilly - Profil | Čt 26.3.2015 9:48:33

                          Fanooos - 25.3.http://www.windguru.cz/cz/index.php?sc=2&wj=kmh&odh​=0&doh=23&go=12015 20:07:43 >> tady se pak můžeš kouknout i jaký počasí tam chytneš

                            NFanooos - Profil | St 25.3.2015 20:07:43

                            darkklobouk - >> Ju, díky moc. Chystám se sice až v květnu (jsem z Práglu), ale průběžně sbírám info... :)

                              Nalda2211 - Profil | St 25.3.2015 16:31:50

                              darkklobouk >> vody sakra malo ale misto na jaro top

                                Ndarkklobouk - Profil | St 25.3.2015 15:23:41

                                Fanooos >> mam tu jednu fotku z neděle, možná ti to napoví kolik je tam vody (je to na mezi polákama a vadkovicema)

                                  NVendys 65 - Profil | Út 24.3.2015 19:45:17

                                  Fanooos >>
                                  Čauves, dneska jsem jel do Tušimic tak jsem se tam zastavil a jsou vidět pilíře u přepadu na hrázi.

                                    Nltrab - Profil | Út 24.3.2015 19:20:37

                                    kary.com >> Ještě nevím v pátek budu vědět víc.

                                      NFanooos - Profil | Út 24.3.2015 15:24:45

                                      A co hladina?Hoďte někdo foto a nejlíp u hráze.Díky... :)

                                        NPoolBilly - Profil | Út 24.3.2015 8:45:28

                                        kary.com >> OK dám :-) edit : hlavně nenápadně