Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nkary.com - Profil | Út 24.3.2015 8:43:37

PoolBilly >> Když tak dej vědět co a jak :-)

    NPoolBilly - Profil | Út 24.3.2015 8:19:06

    kary.com >> to já taky,proto dneska jedu jinam a zejtra taky jinam , uvidím měl by tam bejt klid

      Nkary.com - Profil | Út 24.3.2015 8:15:34

      PoolBilly >> No právě tam se mi nechce. Je to tam hrozný. Chci trochu klidu :-))))

        NPoolBilly - Profil | Út 24.3.2015 8:04:52

        kary.com >> já vyrážím dneska a na zejtra přemejšlím o nějakým jiným klidnějším místě

          NPoolBilly - Profil | Út 24.3.2015 7:48:23

          kary.com >> tak zkus o víkendu zajet pod rybářku,ale bejvá to tam jak o závodech,tomuhle se snažím vyhnout

            Nkary.com - Profil | Út 24.3.2015 7:39:45

            Petr. >> ltrab - 24.3.2015 6:28:20 >> A ty o víkendu někam pojedeš?

              Nltrab - Profil | Út 24.3.2015 6:28:20

              kary.com >> Nevím jak u hráze, ale jsou místa kde už se ryby rozjely berou hlavně cejni a kapru se nevyhneš :-)

                Nkary.com - Profil | Po 23.3.2015 22:09:14

                PoolBilly >> Já právě přemýšlím co o víkendu. Stačilo by mi i kdyby tahaly jen čudly. Kapř je mi víceméně ukradený :-)))))

                  Nex007 - Profil | Po 23.3.2015 19:49:11

                  pod Polákama jdou prý kapři, ale je to tajný :-)

                    Ncarloz - Profil | Po 23.3.2015 17:03:10

                    Jo taky jsem koukal, když jsem projíždel kolem, že se na hrázi slunilo pár netrpělivců:)

                      NPoolBilly - Profil | Po 23.3.2015 13:23:59

                      kary.com >> nazdar u hráze sem nebyl ,ale podle lidí co vidím u vody tak si myslím , že se už postupně vytahujou :-)

                        Nkary.com - Profil | Po 23.3.2015 7:33:25

                        Nebyl už někdo náhodou u hráze? Nevím jestli už budou rybky rozjetý :-)

                          Nchemikln - Profil | St 4.3.2015 18:03:18

                          carloz >> už aby to bylo , počítám ještě tak měsíc :D

                            Ncarloz - Profil | St 4.3.2015 15:38:40

                            však ono to brzy začně!

                              Nchemikln - Profil | Út 3.3.2015 18:39:53

                              nekoušou a nekoušou :) sněhová voda moc neprospívá :)

                                NPoolBilly - Profil | Ne 22.2.2015 15:38:10

                                chemikln >> zatím ne,byl jsem jednou a čistý zero snad příště

                                  Nchemikln - Profil | Ne 22.2.2015 15:26:28

                                  Tak chlapi už máte letos nějaký úlovek ? :)

                                    NPoolBilly - Profil | So 31.1.2015 16:18:18

                                    Chosik859 >> v tuhle dobu by asi bylo lepší jít na místa kde je hloubka než naopak

                                      NChosik859 - Profil | So 31.1.2015 13:16:57

                                      Zdar kde myslíte že to bude teď lepší na přítoku nebo radši na Hradci ?