Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NPoolBilly - Profil | Po 16.6.2014 12:07:17

chemikln >> jj klidně atˇ zůstane, taky vyrazím až později nějak nestíhám,tak atˇ se ti daří :-))

    Nchemikln - Profil | Po 16.6.2014 11:54:18

    PoolBilly >> tak snad to tak zůstane :) jinak zahájení na přehradě si trošku oddálím a vyjedu tam odpoledne :)

      NPoolBilly - Profil | Po 16.6.2014 8:15:35

      hantís >> zrovna jsem koukal na stránky črs.ústí a zatím ji Mze nepovolilo

        Nhantís - Profil | Po 16.6.2014 7:32:06



        čus panové co ta non stop ka ještě se neví

          Nchemikln - Profil | St 11.6.2014 17:03:52

          PoolBilly >> myslím že ne , uvidíme :)

            NPoolBilly - Profil | St 11.6.2014 15:52:50

            chemikln >> abys tam nebyl pozdě invaze tam začne už v pátek

              Nchemikln - Profil | St 11.6.2014 10:34:39

              PoolBilly >> to si piš :) chystám se tam už v neděli na noc abych chytil top flek :)

                NPoolBilly - Profil | St 11.6.2014 8:34:43

                chemikln >> vydrž už se to blíží od pondělí můžeš začít s regulováním :-))

                  Nchemikln - Profil | Út 10.6.2014 17:35:45

                  dneska od 8 do 15:00 na přehradě , ze začátku nic tak jsem s prdele vyndal plavačku a nakonec na splávek přišlo 5 kapříků a 4 boleni , takže super zábava i s koupačkou :) už aby se dali chytat dravci je potřeba z regulovat stav bolenů v nádrži :D

                    NPoolBilly - Profil | So 7.6.2014 9:12:07

                    Celodenní lov ryb na revíru 441 043 ú. n. Nechranice 2014
                    Ve věci 24 hod. rybolovu na přehradě Nechranice čekáme na rozhodnutí Ministerstva zemědělství o příslušné výjimce ze stanovené doby lovu, a to na roky 2014 a 2015. Žádané povolení bylo již urgováno, ale rozhodnutí bude zřejmě vydáno těsně před účinností výjimky.
                    Období a podmínky 24 hod. rybolovu na ú. n. Nechranice by měly být stejné jako v předchozích letech, období výjimky 16. 6. až 31. 8.


                    Toto vyjádření sem dnes našel na stránkách črs. ústí

                      Nchemikln - Profil | Pá 6.6.2014 14:41:36

                      drvoštěp >> chytat se dá v pohodě skorem všude :)

                        NKáceč - Profil | Čt 5.6.2014 22:49:54

                        drvoštěp >> na Nechranicích i domorodci tápou. Povodí hne s hladinou i třikrát za den. Je to prostě těžká voda :-)

                          Ndrvoštěp - Profil | Čt 5.6.2014 22:11:26

                          chemikln >> :))) Ale dá se chytat ?

                            Ndrvoštěp - Profil | Čt 5.6.2014 22:10:25

                            Káceč >> Jo, díky.Ale od doby kdy jsem propustil svého makléře mě grafy nechávají v klidu.Vrátil jsem se k moudru domorodců :)))

                              Nchemikln - Profil | Čt 5.6.2014 19:19:53

                              drvoštěp >> těžko říci co je v normálu , ale každopádně už to není tak málo jako před 14 dny :):D

                                Ndrvoštěp - Profil | Čt 5.6.2014 18:45:32

                                chemikln >> Posím Tě ,takže je voda v normálu? Tady jeden tvrdí že schází 5 metů. Diky za odpověď.

                                  Nchemikln - Profil | Čt 5.6.2014 18:13:33

                                  dneska na skok na přehradě žádná změna vody je dostatek do travin najeli cejni a třou se :)

                                    Nchemikln - Profil | St 4.6.2014 9:30:50

                                    PoolBilly >> no oni to nemusí moc pouštět , za dva za tři dny bude už zase přítok menší jak odtok , ale to fakt bude klesání trendem cm za den

                                      NPoolBilly - Profil | St 4.6.2014 8:55:56

                                      chemikln >> jo tomu věřím,počkaj až se trošku ustálí hladiny na tocích a pak to zas upustí :-(( a možná to stihnou ještě do dravců