Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nchemikln - Profil | St 4.6.2014 8:52:29

PoolBilly >> pujde dolu určitě

    NPoolBilly - Profil | St 4.6.2014 8:34:56

    chemikln >> dobrý by bylo kdyby ta hladina takle zůstala

      Nchemikln - Profil | Út 3.6.2014 17:11:02

      PoolBilly >> tak voda šla nahoru o dva metry celkem rapidní skok :)

        Nex007 - Profil | Čt 29.5.2014 16:36:23

        táta mi dneska volal, že byl ráno a za dvě hodinky 35 ks, chytal jenom na jeden prut

          NPoolBilly - Profil | St 28.5.2014 19:07:10

          chemikln >> tak to je dobrá zpráva

            Nchemikln - Profil | St 28.5.2014 14:46:36

            tak nám začala přehrada slušně stoupat tak uvidíme , zda to udělá něco s rybama :)

              NPoolBilly - Profil | Pá 23.5.2014 15:51:30

              chemikln >> byl sem to vyzkoušet v tejdnu dvakrát a zatím to byli jen ti pionýři :)

                Nchemikln - Profil | Pá 23.5.2014 11:38:24

                tak jak chlapi 14 dní jsem nebyl na přehradě , změnilo se něco nebo stále koušou pionýři :D

                  NPoolBilly - Profil | Po 19.5.2014 12:06:13

                  chemikln >> no jo dlouho bylo sucho tak tedˇ je každá kapka dobrá

                    Nchemikln - Profil | Po 19.5.2014 11:57:11

                    PoolBilly >> já byl na labi včera kolem sem projížděl lovosice -ústí a možná o 20 čísel šla nahoru ale je to bída

                      NPoolBilly - Profil | Po 19.5.2014 11:55:36

                      chemikln >> možná se dočkáš na labi je zvýšená hladina vody tak třeba sníží odtok odsud

                        Nchemikln - Profil | Po 19.5.2014 9:43:55

                        člověk by po deštích řekl, že hladina začne stoupat ve větším trendu ale zatím jen o 2 cm ....chtělo by to aspon a pul metru :)

                          Nlajdák - Profil | St 14.5.2014 20:23:26

                          carloz >> jj bejvavalo :)

                            NPoolBilly - Profil | St 14.5.2014 8:54:39

                            chemikln >> tak to je pochopitelně lepší :-)

                              Nchemikln - Profil | St 14.5.2014 8:51:55

                              PoolBilly >> já budu před noční dneska odpočívat :)

                                NPoolBilly - Profil | St 14.5.2014 8:45:16

                                chemikln >> já se možná ukecám a přece to jen zkusím,musí bejt člověk na sebe tvrdej :-))

                                  Nchemikln - Profil | St 14.5.2014 8:42:36

                                  PoolBilly >> taky jsem dnes radši zustal doma :)

                                    NPoolBilly - Profil | St 14.5.2014 8:33:37

                                    chemikln >> no jo jenže na obloze to vypadá jako kdyby měli padat sněhuláci a ten ledovej vítr k tomu brrr moc k vodě neláká :-(

                                      Nchemikln - Profil | St 14.5.2014 8:30:26

                                      PoolBilly >> přesně tak :)

                                        NPoolBilly - Profil | St 14.5.2014 8:27:43

                                        chemikln >> sakra já zapomněl... :-) tak to abych vyrazil už tedˇ bo odpoledne budou zase čumět na bednu :-))