Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NPoolBilly - Profil | Út 17.6.2014 22:20:38

chemikln >> jj to je těžký ono se pod vodou špatně mluví :-))

    Nchemikln - Profil | Út 17.6.2014 22:14:52

    PoolBilly >> no :D:D vysvětli to i těm rybám :D

      NPoolBilly - Profil | Út 17.6.2014 22:07:08

      chemikln >> no tak když to tomu prvnímu trvalo 10 minut tak za 2 hodˇky to by jich bylo, pane jo :-))

        Nchemikln - Profil | Út 17.6.2014 20:14:26

        PoolBilly >> kdž ten druhej už to nesebral nedá se svítit za dvě hodky u vody by to byla paráda chytit 2 mírové boleny :)

          NPoolBilly - Profil | Út 17.6.2014 17:45:06

          tomisBMW >> anebo se tam prali o tvoji přítelkyni asi mají stejnej vkus :-))

            NPoolBilly - Profil | Út 17.6.2014 17:43:16

            chemikln >> tak máš rovnou bouchnout dva a necrcat se s jedním :-))

              NKáceč - Profil | Út 17.6.2014 17:11:48

              Ono už před více jak třiceti lety tam bylo dost bolenů, ale dal se lapnout i candoš a štika. Nemluvě o okounech 40+. Zakotvit "na hraně" a chytat pod lodí nade dnem, okoun za okounem. Na vláčku candoš za candošem.

                Nkary.com - Profil | Út 17.6.2014 12:52:23

                Káceč >> Těch přerostlých "ouklejí" je mnoho snad všude :-) to je hrozná ryba.

                  Nchemikln - Profil | Út 17.6.2014 12:46:26

                  tomisBMW >> přesně tak nejsou vubec plachý , sám sem se koupal cca metru od tátovýho nahozenýho prutu na plovátko a boleni jako by nic šli po tom rohlíku jak včely po medu :D

                    NtomisBMW - Profil | Út 17.6.2014 12:38:11

                    Káceč >> a vůbec se nebojí ..přítelkyně se opalovala na lehátku a lovily vedle ní :-) ale o hezkou štiku nebo candáta jsem loni nezavadil na vláčku jen štíhlata a položená vůbec nic..

                      Nchemikln - Profil | Út 17.6.2014 12:35:27

                      Káceč >> přesně tak je jich tam plno, ale zase je aspon co chytat ostatní druhy ryb totiž nějak nespolupracují ,,,ale chtěl bych tam vytáhnout amura z hladiny :)

                        Nchemikln - Profil | Út 17.6.2014 12:34:33

                        PoolBilly >> já jsem byl v malých krhovicích a po 10 minutách tam byl :D šel jsem na jistotu zítra si pojedu pro dalšího :D

                          NKáceč - Profil | Út 17.6.2014 9:44:59

                          chemikln >> to je dobře, je jich tam poněkud mnoho.

                            NPoolBilly - Profil | Út 17.6.2014 8:36:38

                            chemikln >> tak to gratuluju,těch je tam dost o jednoho neubude,já vystřídal dvě místa jedno na potoce a druhý pod jezem,ale byla z toho čistá nula,tak další pokus provedu dneska,uvidíme ..

                              Nchemikln - Profil | Po 16.6.2014 21:51:17

                              Káceč >> ano ano podíval se k nám na talíř .

                                NKáceč - Profil | Po 16.6.2014 21:47:33

                                chemikln >> zmasen?

                                  Nchemikln - Profil | Po 16.6.2014 20:03:16

                                  hlásím návrat z přehrady lapen bolen 58 cm na zahájení spokojenost :)

                                    NPoolBilly - Profil | Po 16.6.2014 12:46:46

                                    24hod rybolov ÚN Nechranice
                                    Dne 11. 6. 2014 udělilo Ministerstvo zemědělství ČR uživateli rybářského revíru č. 441 043 Ohře 9 - ÚN Nechranice výjimku z denní doby lovu v období od 16. června 2014 do 31. srpna 2014 a od 16. června 2015 do 31. srpna 2015 v čase od 00:00 hod. do 04:00 hod.
                                    Výše uvedená výjimka ke 24hod rybolovu na revíru č. 441 043 Ohře 9 – ÚN Nechranice je podmíněna dodržováním následujících pravidel:
                                    1) Osoba provádějící lov ryb je povinna v době od 00:00 do 04:00 hod. osvětlit místo lovu bílým neoslňujícím světlem. Zakládání otevřených ohňů se pro tyto účely zakazuje.
                                    2) Osoba provádějící lov ryb je v případě pokračování lovu ryb po 24. hodině povinna zapsat nesmazatelným způsobem do oddílu II. povolenky k lovu (Evidence docházky a úlovku) nový datum lovu a číslo rybářského revíru. Pokud si osoba provádějící lov nepřisvojila předchozí den žádnou ulovenou rybu, je povinna prázdnou řádku k tomuto dni proškrtnout.
                                    Dodržování těchto pravidel bude kontrolovat rybářská stráž UN Nechranice.

                                    tak ji dneska oficiálně povolili

                                      NPoolBilly - Profil | Po 16.6.2014 12:21:37

                                      chemikln >> tak máš asponˇ průpravu už za sebou a tedˇ pojedeš naostro :-)

                                        Nchemikln - Profil | Po 16.6.2014 12:15:57

                                        PoolBilly >> díky Tobě taky :) já byl ráno u nás na rybníku a zachytal jsem si krásně