Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nchemikln - Profil | St 14.5.2014 8:24:01

PoolBilly >> koukali na hokej asi :D:D:D ted přeci žrát o MS nebudou :D

    NPoolBilly - Profil | St 14.5.2014 8:17:13

    chemikln >> jo a velkej :-) včera sem prošel úsek tak 3km po břehu a nikde ani živáčka až na dubině seděl jeden rybář a od rána ani tˇuk

      Nchemikln - Profil | St 14.5.2014 8:11:49

      PoolBilly >> až se mladí nabažej staří si taky přijdou na své takže počítám tak do 3 týdnů :Djsem stále optimista :D

        NPoolBilly - Profil | St 14.5.2014 8:09:36

        chemikln >> jo to měli jen nevím kdy :-)

          Nchemikln - Profil | St 14.5.2014 8:08:27

          PoolBilly >> ale ti větší by už taky měli něco začít žrát :D

            NPoolBilly - Profil | St 14.5.2014 8:05:54

            chemikln >> tak tak většinou narazíš na násadˇáky

              Nchemikln - Profil | St 14.5.2014 8:03:31

              Finnnp >> kapři berou to máš pravdu jen s tou velikostí to je velmi slabé :) a cejni ted už nejdou , možná po tření pujdou uvidíme. Boleni mají ještě čásek nějakej ten pátek ale už se na ně chystám :)

                NFinnnp - Profil | Út 13.5.2014 20:41:41

                Nevím kde chytáte,ale letos to na Nechranicích abnormálně bere.Kapři a cejni takřka na hod.Jen míra Kaprů je slabá.Poslední dobou bohužel začínají brát i Boleni.

                  Ncarloz - Profil | Po 12.5.2014 15:12:49

                  lajdák >> no musíš je prostě trefit, ale obecně když se podivam par let zpatky, a zesumarizuju si to v hlavě, tak to bývávalo lepší..

                    Ndamoz - Profil | Ne 11.5.2014 16:08:29

                    tak od středy do neděle na nechrankách pouze 2 okouni.. docela se stydím za to že jsme tam takto vyhořeli.. ryby vůbec nereagovaly ani na samotné červy nebo žížalku.. musím si jít spravit náladu na jizeru tento týden..

                      Nchemikln - Profil | Čt 8.5.2014 23:20:33

                      PoolBilly >> joo jooo dneska jsem potok vynechal :)

                        NKáceč - Profil | Čt 8.5.2014 23:02:40

                        chemikln >> letos jsou důchodci amatéři. Před třiceti lety, to byla na Nechranicích úplně jiná důchodcovská liga. Bych mohl vyprávět :-)

                          NPoolBilly - Profil | Čt 8.5.2014 22:46:45

                          chemikln >> takže si dnes potok vynechal :-)

                            Nhantís - Profil | Čt 8.5.2014 21:01:55

                            ok dík tak v neděli dám vědět jak jsme dopadli

                              Nchemikln - Profil | Čt 8.5.2014 20:57:36

                              hantís >> no kdž si koupíš burizony tak neprohloupíš :)

                                Nhantís - Profil | Čt 8.5.2014 20:52:53

                                Tak to je super to bude rada chce si chytit svého prvního kapříka jako rybářka na co šli nejvíc

                                  Nchemikln - Profil | Čt 8.5.2014 20:49:52

                                  hantís >> tedka berou dobře , skoro na cokoliv , takže pro začátečníka paráda :)

                                    Nhantís - Profil | Čt 8.5.2014 20:47:47

                                    to je kousek vedle chci vzit v nedeli ženu má letos poprvé papíry tak se bude učit chytat kapry

                                      Nchemikln - Profil | Čt 8.5.2014 20:39:10

                                      hantís >> ne ne ne ve vadkovicích

                                        Nhantís - Profil | Čt 8.5.2014 20:32:35

                                        kde jsi byl
                                        v Krhovicích