Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

chemikln - Profil | Čt 8.5.2014 20:21:29

hlásím návrat chyceno asi 20 kapříku vše puštěno zpět ale děs běs co tam někteří důchodci vyvádějí ..

    hantís - Profil | Čt 8.5.2014 13:27:11

    čim víc na přehradě fouká tím lépe jdou kapři

      PoolBilly - Profil | Čt 8.5.2014 12:16:45

      chemikln >> přeju dobrej lov a teple oblíct fouká to

        chemikln - Profil | Čt 8.5.2014 12:13:21

        PoolBilly >> jedu i s tatou a uvidíme kam vyrazíme :) ale vypadá to na potok :)

          PoolBilly - Profil | Čt 8.5.2014 12:07:46

          chemikln >> zase k potoku :-)

            chemikln - Profil | Čt 8.5.2014 12:03:29

            tak za hodku vyrážím směr břehy nechranické přehrady :) tak uvidíme zda se něco podaří :D

              PoolBilly - Profil | Čt 8.5.2014 11:53:21

              Donn79 >> souhlas,já taky :-))

                Donn79 - Profil | Čt 8.5.2014 11:48:08

                PoolBilly >> No..raději bych zůstal u těch ryb :-)

                  PoolBilly - Profil | Čt 8.5.2014 11:40:45

                  Donn79 >> terén je rozmanitej záleží jakej si vybereš,podle toho budeš utahanej :-))

                    Donn79 - Profil | Čt 8.5.2014 11:38:29

                    PoolBilly >> Doufám,že tam nemáte vysoké kopce,abych se opravdu při té tůře nezapotil :-))

                      PoolBilly - Profil | Čt 8.5.2014 11:29:20

                      Donn79 >> pokud se chceš zapotit s bagáží,stačí říct,klidně ti takovou tůru udělám :-)), a s tím přijedˇ sem to myslel vážně,tu roli průvodce si odbydu bez nároku na honorář :-))

                        Donn79 - Profil | Čt 8.5.2014 11:22:52

                        PoolBilly >> O auto mi nejde,sice jeto pohodlnější si přijed na místo až autem,ale na druhou stránku se trochu zapotit a datáhnout tu bagáž na X metrů vzdálené místo mi taky nevadí.
                        Ale s tou části věty "klidně přijeď " neříkej dvakrát,nebo tě chytím za slovo a budeš mi tam u vás dělat průvodce :-))

                          PoolBilly - Profil | Čt 8.5.2014 11:16:36

                          Donn79 >> není zač,klidně přijedˇ,je tu i revír kde se dá chytat z auta takříkajíc :-)

                            Donn79 - Profil | Čt 8.5.2014 11:11:34

                            PoolBilly >> Rozumím :-) a díky za odpověď :-)

                              PoolBilly - Profil | Čt 8.5.2014 11:01:32

                              MachiBV >> bylo a je pořád i když víš jak to chodí,cestička se dá najít vždycky

                                PoolBilly - Profil | Čt 8.5.2014 11:00:00

                                Donn79 >> zdravím,problémy jsou to je fakt,ale nejvíc info se dozvíš na místě od domorodců,znám to tam velmi dobře,ale nechci to probírat moc veřejně,jestli rozumíš

                                  MachiBV - Profil | Čt 8.5.2014 10:57:01

                                  Myslim, že na Nechranicích je zákaz bivakování, nebo alespoň minulej rok to tak bylo

                                    Donn79 - Profil | Čt 8.5.2014 10:51:13

                                    Zdravím chlapi
                                    Rád bych se podíval na tuto nádrž,nikdy jsem tam nebyl a ani jsem o ní nic moc neslyšel.Jsem na začátku sbírání informací.Rád chytám kapry a také je opět vracím vodě.Zajímalo by mně,jak jeto na březích této nádrže s bivakováním? Slyšel jsem,že je už čím dál větší problém dojet na nějaké místo autem,ale od toho máme přepravní vozíky.
                                    Díky za připadné info .-)

                                      PoolBilly - Profil | Čt 8.5.2014 10:33:21

                                      Makka >> pár míst ještě je

                                        Makka - Profil | Čt 8.5.2014 10:30:12

                                        Chlapi nevíte nekdo jestli se da prijet autem k vode kolem Nechranic alespon abych na nej videl a mohl v klidu chytat všude co znam je zakaz naposledy mi u přitoku z elektrarny podelali vercajk.