Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nlajdák - Profil | Čt 8.5.2014 10:11:41

carloz >> a uspech s candatama je??neboj nechci vedet mista,,jen jestli tam neco zustalo??vzdy slysim ze se povedl jeden ci dva za sezonu :(

    Ncarloz - Profil | St 7.5.2014 13:05:19

    lajdák >> no já byl poprvý letos na přehradě na kaprech, jinak tam jezdim spíš vláčet, nebo přes noc na vlky a hady:)

      Nlajdák - Profil | St 7.5.2014 11:14:19

      carloz >> jj ja vim kde jdou ....:-) ale zablbnul jsem si v breznu a dubnu ted uz to chce vetsi :-)) jinak u nas nejdou ani ty miminka,vetsinu jsou na melcine.

        Ncarloz - Profil | St 7.5.2014 10:07:12

        lajdák >> já byl ve čtvrtek dopoledne na přehradě a zachytal jsem si dobře - jen všechno malý násadáci do 40 čísel a ani jeden cejn, nebo plotice..

          Nlajdák - Profil | Út 6.5.2014 18:39:16

          Tak u nuda 3 tydny bez zaberu....lovena ryba kapr.Docela mazec,snad se to rozjede

            NPoolBilly - Profil | Ne 4.5.2014 10:21:54

            slavahagen >> jak sem už psal pokud ji povolej tak bude platit od 16.6. tr s platností na 2 roky tzn. i na příští sezonu

              Nslavahagen - Profil | So 3.5.2014 22:56:17

              chemikln >> No to máš pravdu.

                Nchemikln - Profil | So 3.5.2014 22:52:31

                slavahagen >> bohužel tohle se děje všude a tomuhle práv nezabráníš :)

                  Nslavahagen - Profil | So 3.5.2014 22:50:44

                  chemikln >> No jestli se tam bude dělat bordel a RS zjistí porušování RŘ tak to stejně asi brzo zavřou.No uvidíme,stejně si tam plno lidí chytá jak chce a odnáší ryby bez zápisu do úlovkáče.Teďka už tam z lodiček vláčí candáty.....

                    Nchemikln - Profil | So 3.5.2014 22:44:35

                    slavahagen >> tak uvidíme , ale myslím si , že by to chtělo nějakou přestávku a pár let 24 nepovolovat

                      Nslavahagen - Profil | So 3.5.2014 22:42:09

                      chemikln >> Vzkaz z webu crs-chomutov.cz: Nechranice
                      Tohle mi ještě dnes přišlo....
                      Přeji dobrý večer,zatím se krajský úřad odbor živ.prostředí v Ústí n.L. nevyjádřil,patrně mají na vše dost času jako vždy.Čekáme na to, jakmile dostaneme vyjádření,budu hnedka publikovat na webu.
                      S pozdravem Čajka Josef

                      Mo ČRS Chomutov

                      Tel.:736189286

                        Nslavahagen - Profil | So 3.5.2014 20:27:54

                        chemikln >> No nejsem si jistý ale napsal jsem jim tak uvidím příští týden co napíší za odpověď.Aspoň vloni co jsem tam telefonoval tak mi řekly že zase daly požadavek na non stopku na letošní rok....

                          Nchemikln - Profil | So 3.5.2014 20:07:14

                          slavahagen >> a je to již 100% ?

                            Nslavahagen - Profil | So 3.5.2014 18:49:28

                            Non stopka je od 16 června

                              NPoolBilly - Profil | So 3.5.2014 11:40:46

                              chemikln >> a zrovna není nějak moc pěkná předpovědˇ, snad na příští týden se to má zlepšit,tak uvidíme

                                Nchemikln - Profil | So 3.5.2014 11:36:17

                                PoolBilly >> přesně tak

                                  NPoolBilly - Profil | So 3.5.2014 11:33:40

                                  chemikln >> možná,ale je to ještě v závislosti na počasí

                                    Nchemikln - Profil | So 3.5.2014 11:30:23

                                    PoolBilly >> možná po tření by mohli být hladoví :)

                                      NPoolBilly - Profil | So 3.5.2014 11:24:28

                                      chemikln >> tomu se taky divím,měsíc sem tam cejna neviděl,přitom tady na desítce se krásně třou

                                        Nchemikln - Profil | So 3.5.2014 11:22:20

                                        PoolBilly >> uvidím příští týden zda se zlepší počasí ale s cejnama už bude asi útrum :(