Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NPoolBilly - Profil | So 3.5.2014 11:20:40

chemikln >> ve čtvrtek ne,naposledy sem tam byl minulou neděli,právě ta bouřka mi ten vejlet rozmluvila

    Nchemikln - Profil | So 3.5.2014 11:16:35

    PoolBilly >> no tak to by nebylo zrovna ideální,,byl jsi tedka na přehradě ve čtvrtek to šlo chyceno asi 15 kapříků ovšem zasejc bez cejna :D a včera jsme jeli kolem pul 12 a ani jsme nenahodili jaká se hnala bouřka :D:D

      NPoolBilly - Profil | So 3.5.2014 11:06:40

      chemikln >> vyjímka je v jednání,rozhodnutí padne do 15.6.tr pokud projde tak bude platit 2 roky,tak zatím nejásej :-(

        Nchemikln - Profil | So 3.5.2014 11:02:58

        lov nonstop letos nebude :) doufám , že ani v příští sezonách to nepovolej

          Nex007 - Profil | Pá 2.5.2014 21:39:45

          jdete zítra někdo na ryby ?

            NtomisBMW - Profil | Pá 2.5.2014 21:27:19

            ex007 >> co vím já zatím není schválená..

              Nex007 - Profil | Pá 2.5.2014 21:23:23

              nevíte pánové bude letos 24 na nechrankách ?

                Nalda2211 - Profil | Pá 2.5.2014 21:07:13

                tomisBMW >> jasny kus od kusu stejne jako u vsech narodu

                  NtomisBMW - Profil | Pá 2.5.2014 21:05:59

                  alda2211 >> věřím,nehádám se jen říkám že je kus od kusu :-) to místo kam si sedli jsem viděl před jejich příjezdem bylo to na poblití a vše odnesli uklidili proto mi to v hlavě uvízlo a proto jsem se o tom zmínil rybu neměli žádnou nebrali ..

                    Nalda2211 - Profil | Pá 2.5.2014 21:00:51

                    tomisBMW >> no uklidi ja si je pamatuju kdyz v noci prijeli rano odjeli a bordel plny auto ryb a hlavne flasky kolikrat se tam jeste porvali

                      Nex007 - Profil | Pá 2.5.2014 20:50:22

                      tomisBMW >> ale to zase jo oni po sobě bordel nenechají, ale ryby berou naprosto všechny co uloví, kapr cejn malá velká jim je to jedno

                        NtomisBMW - Profil | Pá 2.5.2014 20:41:04

                        ex007 >> :-D Byl jsem svědkem toho když přijeli ukrajinci posbírali pytel odpadků včetně pos.. toaletáků pobouchali pár flašek šampána sedli do auta a odjeli nebyl po nich ani vajgl ... ale k RS se radši ani nebudu vyjadřovat je to ostuda co jsem tam kdy zažil nebo viděl ...

                          Nalda2211 - Profil | Pá 2.5.2014 20:40:40

                          ex007 >> to myslis vazne ze ti tohle rekli...........?

                            Nex007 - Profil | Pá 2.5.2014 20:34:26

                            kary.com >> mají strach i policajti, jednou jsem je volal a měli dotaz jestli jsou to ukrajinci, když jsem řekl že ano tak řekli že nepřijedou

                              Nkary.com - Profil | Pá 2.5.2014 20:22:46

                              alda2211 >> Mají strach ? :-)))))

                                Nalda2211 - Profil | Pá 2.5.2014 20:21:12

                                kary.com >> oni tam chodi kdyz tam neni chamrad z uk

                                  Nkary.com - Profil | Pá 2.5.2014 20:18:24

                                  Jsou to hovada. To rybářská stráž nechodí nebo co? Od čeho jsou?

                                    NFinnnp - Profil | Pá 2.5.2014 20:09:28

                                    Tak včera jsem byl u potoka a už tam dlouho nepůjdu.Absolutní horor.Kapři a cejni sice brali jak o závod,ale co se tam dělo hrůza.UKáčka ve vezírku asi 20 kaprů brali úplně vše a Češi zase prohazovali Kapry ve vezírkách.Tahaní ryb po břehu úplně normální.UKáčka jezdí podél vody jak na dálnici.To radši budu sedět v klidu na nějakém zapadlém Kačáku.

                                      Nchemikln - Profil | Čt 1.5.2014 21:55:15

                                      dneska odpoledne od 16:00 do 19:00 na přehradě chyceno cca 10 kapříků největší 42 cm :)

                                        NPoolBilly - Profil | St 30.4.2014 17:20:24

                                        je to nárazový a jak kde