Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nzvědavec - Profil | St 30.4.2014 16:37:28

carloz >> Ještě jsem tam letos nebyl, teprve se chystál, ale co říkali kolegové tak střídavě oblačno.

    Ncarloz - Profil | St 30.4.2014 12:04:05

    Nebyl jste tedka někdo na rybách? Zitra se chystam poprve na přehradu tak bych se chtěl zeptat jeslti to trochu bere?

      NPoolBilly - Profil | St 30.4.2014 9:14:28

      zvědavec >> tak ten zákaz štve víc lidí co tam rádi jezdili,ale máš pravdu, že se pár jedinců našlo a posr... to všem,škoda toho ,krásnej úsek

        Nzvědavec - Profil | Út 29.4.2014 20:01:21

        Nevím jak koho, ale mě třeba sejří zákaz u čerpačky. Tam jsou krásná místa na rybařinu, ale ta štreka, kterou musí člověk absolvovat, je odrazující. Zvláště cesta zpět. A samozřejmě jsme si to podělali sami. Pamatuju dobu kdy se tam mohlo normálně zajíždět, jenže se vždy našel nějaký magor, který neměl kam zaparkovat tak to klidně postavil u vjezdu k čerpačce a šel do řiti. Pak tam potřebovali jet elektrárenský a měli prekérku se tam dostat, zvláště když sice po břehu "šel" vzkaz, že si má odjet a on na to kašlal. Pak se nemůžeme divit, že si ETU vyřídila zákaz. Takže je to jako vždy, na blbost pár jedinců doplácíme všichni.
        Mimochodem, hezká místa jsou i na druhé straně pod Vískou, ne však na loukách, ale v lese.

          Ncarloz - Profil | Út 29.4.2014 15:47:16

          PoolBilly >> Řekl bych že se dá přehrada obejít celá při současným stavu vody. Ale loni to bylo občas dost adrenalinový stim procházením podel vody, bud člověk mohl spadnout do vody nebo na šutry :)

            NPoolBilly - Profil | Út 29.4.2014 10:47:34

            Finnnp >> to máš pravdu,při současným stavu vody se dá dojít hodně daleko

              NFinnnp - Profil | Út 29.4.2014 9:38:22

              PoolBilly >> Nová místa autem na Nechranicích nenajdeš.Nejlepší je loď a auto nechat u kotviště.Pak se dostaneš i na místa která jsou nepřístupná a nebo jsi dát na auto německé značky a mluvit ukrajinsky.Ty zmetci teď jezdí autem kolem vody jak je málo vody a nikdo jim nic neudělá.

                NPoolBilly - Profil | Po 28.4.2014 22:42:11

                No jak sem říkal,někdy je dobrý vyzkoušet i nový místa je to výzva

                  Nchemikln - Profil | Po 28.4.2014 21:43:40

                  zvědavec >> no přesně tak ale pokud jde jen to ten adrenalin , která skončí ulevou na srdci z nepoškozeného auta tak je to zdravej adrenalin :D

                    Nzvědavec - Profil | Po 28.4.2014 20:01:39

                    chemikln >> Nápad to špatný není, také se už delší dobu vyhýbám těm provařeným místům, kde to občas připomíná závody. Největší problém je přístup k vodě a to, že auto musíme nechávat bůhví kde. Pak se z poklidné rybařiny stává adrenalin.

                      Nchemikln - Profil | Po 28.4.2014 13:21:54

                      zvědavec >> Díky ti přemýšlím , že vyzkouším nová místa :)

                        Nzvědavec - Profil | Ne 27.4.2014 22:06:19

                        chemikln: Snad Ti to pomůže v orientaci na levém břehu Nechranek směrem od Března. Jak jsem pochopil, u policajtů víš kde je a u Lužického potoka také. Dál na Kadaň mineš ETU II (pravá strana) a asi tak 500 m dál je odbočka doleva, tam odbočíš a jedeš stále rovně přes železniční přejezd, budeš míjet po pravé ruce chaty - tam se mezi nimi nechá sejít a jsi pod Rybářkou. Případně zastavíš za poslední chatou, dáš se podél jejího plotu šikmo vlevo a jsi pod patkama, nebo také pod třešňovkou. Když pokračuješ v jízdě dál tak přijedeš až ke kotvišti. Když se odtud dáš doprava tak příjdeš na Lomazice, nebo na kosu a doleva od kotviště je pod dubama.
                        Když mineš tu odbočku tak se dostaneš k těm panelákům u sempry (vlevo po směru jízdy). Pak je odbočka pod čerpačku (zákaz vjezdu mimo ČEZ), no a dál směrem na Kadaň je nadjezd přes trať a hned za ním malá odpočívadla jak vpravo tak vlevo. Tam se jde dolů do oblouku. Tam je to dlouhý a šílený krpál. Kdybys něco potřeboval upřesnit tak se můžeš ozvat do SZ. :-)

                          Nchemikln - Profil | Čt 24.4.2014 23:11:54

                          PoolBilly >> to já nebyl na rybách celý týden pojedu na chvíli v sobotu než popádím do práce zasejc :)

                            NPoolBilly - Profil | Čt 24.4.2014 11:41:14

                            chemikln >> zrovna včera sem vyměnil přehradu za rybník,zkusil sem úhoře a ze šesti záběrů sem jeden proměnil v úspěch,pěknej 60-tník to slupnul

                              Nchemikln - Profil | Čt 24.4.2014 11:36:52

                              PoolBilly >> jo to máš pravdu :)

                                NPoolBilly - Profil | Čt 24.4.2014 11:31:54

                                chemikln >> jj pravda,ale občas je dobrý vyzkoušet i nový místa

                                  Nchemikln - Profil | Čt 24.4.2014 11:27:23

                                  PoolBilly >> nevadí :) hlavně že jsem byl u vody , však ja tam krásně i kdž nekoušou :)

                                    NPoolBilly - Profil | Čt 24.4.2014 11:00:56

                                    chemikln >> myslím že potkal,když si to otočil a vracel se tak si měl po pravé ruce dva paneláky a na jejich konci cca 30 metrů je odbočka v pravo,je tam u silnice cedule chaty tušimice,tam si měl odbočit :-)) no anebo využít ten doprovod jak sem ti nabízel :-)

                                      Nchemikln - Profil | Čt 24.4.2014 10:26:20

                                      PoolBilly >> :D:D:D tak pak už nevím :D:D od cesty k potoku jsem žádnou jinou cestu nenašel :D

                                        NPoolBilly - Profil | Čt 24.4.2014 9:01:52

                                        chemikln >> to si přejel,byl si už v místě kde se říká pod čerpačkou a tam je zákaz vjezdu,