Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

chemikln - Profil | Čt 24.4.2014 8:56:23

PoolBilly >> vodamíle jsem koušel najít v neděli a dojel jsem k můstku kde bylo od čezu z tušimic zákaz vjezdu tak jsem to otočil a jel k potoku

    PoolBilly - Profil | St 23.4.2014 22:22:44

    chemikln >> já strávil pondělí na vodamílích a byl to samej kapří junior,během 4 hodin sem jich vytahal něco kolem 20,na zachytání dobrý,

      chemikln - Profil | Po 21.4.2014 14:21:14

      dneska to fičelo jak blázen a ještě k tomu nic moc teplej ten vítr ,,,jinak absolutní bezrybka

        chemikln - Profil | Ne 20.4.2014 23:44:35

        VYDRA33 >> ráno to pujdu zkusit znova k potoku :) po větru to je zakalený u břehu tak uvidíme :)

          VYDRA33 - Profil | Ne 20.4.2014 21:18:17

          chemikln >> V polákách na špičce to bylo jak na závodech a vytahli jsme tři cejny a jednoho bolena.

            chemikln - Profil | Ne 20.4.2014 19:59:35

            PoolBilly >> dneska jsem byl u potoka a konečně jsem se dočkal prvního cejna cca 40 cm :D

              PoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 20:28:47

              chemikln >> uf to sem si odfouk,apropo mám taky mám taky trhače,takovýho strašpytlíka tomu je nejlíp na gauči,pošlu ti ho v SZ

                chemikln - Profil | Pá 18.4.2014 20:19:45

                PoolBilly >> zatím trhá jen kotníky :D

                  PoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 20:17:50

                  chemikln >> ups tak mi nějak vyschlo v krku,snad si s ním budu rozumět,nebo si mám najít nejbližší strom :-))

                    chemikln - Profil | Pá 18.4.2014 20:13:00

                    PoolBilly >> ten muj je tak malej že se nedá přehlídnout :D

                      PoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 20:11:55

                      chemikln >> tak to jo,budu pozorně koukat po trhačích u vody,nebudeš asi jedinej,se psem tam bejvá víc lidí :-))

                        chemikln - Profil | Pá 18.4.2014 20:04:24

                        PoolBilly >> :D:D určitě se poznáme většinou jezdím letos s pejskem je to ještě miminko malý :D

                          PoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 20:01:58

                          chemikln >> tak to by sme se tam mohli potkat,jestli se teda poznáme :-))

                            chemikln - Profil | Pá 18.4.2014 19:59:44

                            PoolBilly >> no já počítám že vyrazím kolem 8 tak do 2 hodin :)

                              PoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 19:55:41

                              chemikln >> nejsem moc ranní ptáče , jezdím většinou mezi 10 a 11 hodinou

                                chemikln - Profil | Pá 18.4.2014 19:53:09

                                PoolBilly >> myslím že to najdu :D a v pondělí ráno tam budu :D

                                  PoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 19:42:26

                                  chemikln >> určitě,nebo dej vědět a sejdem se u potoka a udělám ti doprovod až na místo lovu :-DD

                                    chemikln - Profil | Pá 18.4.2014 19:40:18

                                    PoolBilly >> ted jsem zrovna na to koukal na mapě a asik bych to našel :) tak uvidím třebas to najdu :)

                                      PoolBilly - Profil | Pá 18.4.2014 19:34:46

                                      chemikln >> tak to jsi přejel dost daleko,ta odbočka je dřív a když jedeš od lužickýho potoka tak zatáčíš vlevo,elektrárnu máš po pravé ruce :-))

                                        chemikln - Profil | Pá 18.4.2014 19:28:46

                                        PoolBilly >> a tam se dá někde sjet autem :) jednou jsem to zkoušel autem po té silnici jet a dostal jsem se jen k elektrárně :D vím kde je jen odbočka k potoku :D