Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Nalda2211 - Profil | Ne 2.11.2014 12:29:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    tak konecne se mi to po letech pokusu povedlo a dva pary harrison zero D jsou zkompletovany jen jsem udelal druhy par odlisne bez korku nebot 4 stejne v korku bylo i na me moc stejne :-))))

      NErva - Profil | Ne 26.10.2014 20:57:08

      doktor multiplikator >> j.sladkay - Sice to nemá z kaprařinou nic společné ,ale budiž Harrison :-))))

        Nj.sladkay - Profil | Čt 23.10.2014 23:51:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        toto je tiez harrison :) vhf 90g

          Nalda2211 - Profil | Čt 23.10.2014 20:16:06

          Erva >> zdar dlouho se zkouselo na soustruhu ale je to nalepene v sobotu snad vyvazu a v tydnu nafotim potom koncem tydne chci k vode tak me honi ,,KAPR" ............o)

            NErva - Profil | Čt 23.10.2014 18:56:46

            alda2211 - Kdyby sis pohnul , tak už to tu je ,hoj :-))

              NGRUPA - Profil | Čt 23.10.2014 17:58:10

              alda2211 >> tak určitě. ;-)

                Nalda2211 - Profil | Čt 23.10.2014 17:36:42

                tak delam druhy par zero D a myslim ze to bude neco trochu jinak nez se vidi ale co je v dnesni dobe neco jineho a co noveho vymyslet no za par dni dam foto........................tak kdo si pocka tak se docka :-)

                  Nalda2211 - Profil | Ne 5.10.2014 11:43:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Erva >> jednu jsem dneska udelal ale ze to je zero D nepoznas v zime neco vymyslim a dam fotky ale cim dal vic uvazuju ze druhy par v korku nebude.................

                    NErva - Profil | Ne 5.10.2014 11:30:14

                    alda2211 - Hoj a kde jsou nějaké fotečky ??😊.

                      Npagin77 - Profil | Ne 5.10.2014 11:17:31

                      Nemate nekdo tu jejich novinku, myslim ze se jmenuje Aviator. Je to pry neco mezi Acurixem a Torixem? Mam Acurixy ve 3lb a jsem vysostne spokojeny. Na pristi rok jsem uvazoval o prutech na odhoz, tak mapuju ;)

                        Nalda2211 - Profil | Ne 5.10.2014 10:47:44

                        Erva >>ahoj ja jo vcera jsem si zkompletoval 4 kusy zera D su stastny jen je musim upravit do stejne podoby ale to ma jeste cas

                          NErva - Profil | So 4.10.2014 22:15:39

                          Nějak to tu vázne , to nikdo nemá nic nového od Harrisonu??😊.

                            Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 21:05:37

                            jircek >> hmmmmmmmm :-))))))))))

                              Njircek - Profil | St 9.7.2014 20:27:15

                              alda2211 >> Tak o tom zadna, ze bys to stavel ty..

                                Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 20:21:09

                                jircek >> neni problem kdyz nad nima budes vazne uvazovat ke me prijed a vzit do ruky pro koho se rozhodnes se stavbou je tvoje volba ktrerou respektuju

                                  Njircek - Profil | St 9.7.2014 20:15:37

                                  alda2211 >> Dekuju, uz jsem se na ne koukl..Nerozumim, proc Zera nema Harrison na strankach, ale jsou hodne chvalene..Aj bych je zkusil..

                                    Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 19:13:05

                                    Erva >> ono nebude nikdy neco na co si nikdo nikdy nebude stezovat :-))))))

                                      NErva - Profil | St 9.7.2014 19:09:05

                                      alda2211 - , pokud mám správné informace , tak by to měla být pravda , myslím že pouze první várka která do ČR dorazila byla ok.,jinak na každé haluzi něco , naštěstí já mám ty z te první várky tedy ok ., nejhorší je že si stěžují i rybáři v UK na kvalitu zpracování :-))

                                        Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 19:05:47

                                        Erva >> to nevim ale divil jsem se hodne

                                          NErva - Profil | St 9.7.2014 19:04:10

                                          alda2211 - Sa divíš , když to tam vyvazují Bulharky ? .

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus