Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    dasty carp - Profil | Po 3.11.2014 21:34:14

    alda2211 >> No to já také)))nějakou přestavu mám ale hledám kde se dá zda to někde najdu aspon nějak podobně aby se mohl člověk od něčeho odpíchnout.

      alda2211 - Profil | Po 3.11.2014 21:31:10

      dasty carp >> no jsem hodne zvedavej jak to vymyslis....................

        Hapas1 - Profil | Po 3.11.2014 21:26:46

        alda2211 >> Ještě k tomu, prostě krásný kousky ;)

          dasty carp - Profil | Po 3.11.2014 21:24:14

          alda2211 >> No vše jsem prolezl a je jasný jak jsem ti psal korek jde pryč a bude duplon ale v černé barvé černé sedlo a zelené vázáni.Duplon chci tak nad sedlem 5cm do zvonku a na konci tak.Jen ještě přemýšlím nad tím vázáním.)))

            alda2211 - Profil | Po 3.11.2014 21:21:09

            dasty carp >> ja myslel ze myslis nad barvenym duplonem :.-)))))

              alda2211 - Profil | Po 3.11.2014 21:20:11

              Hapas1 >> taky to tak vidim a zera jsou jen jedna

                dasty carp - Profil | Po 3.11.2014 21:19:32

                alda2211 >> No tak to je ono.Je to moc hezké.Než když je to hned nad sedlem.

                  Hapas1 - Profil | Po 3.11.2014 21:18:55

                  alda2211 >> To určitě, ale proč se nerozmazlovat :D Trábošem se taky dostanu do krámu nebo k doktoru, ale proč nejet Rolls Roycem ?? :)

                    alda2211 - Profil | Po 3.11.2014 21:17:30

                    dasty carp >> 5cm

                      dasty carp - Profil | Po 3.11.2014 21:15:15

                      alda2211 >> No pěkně se s tím mazlíš)Kolik cm je ten korek nad sedlem?

                        alda2211 - Profil | Po 3.11.2014 20:59:07

                        Hapas1 >> vzdycky se neco najde vzdyt je to jenom prut alivio da kapra taky na breh :-)))

                          Hapas1 - Profil | Po 3.11.2014 20:46:14

                          alda2211 >> Tak nemá na co chytat :D

                            alda2211 - Profil | Po 3.11.2014 20:27:13

                            Hapas1 >> kdo si pocka tak ....... :-)

                              Hapas1 - Profil | Po 3.11.2014 20:22:05

                              alda2211 >> Ano věřím, je to krásná věc, ke korku jsem ještě nedospěl :) Nedrží se v ruce špatně, ale pro mě vzhledově jsou hezčí varianty, jako například Full shrink :) Nejraději bych chtěl Acurixi 3,25lb ale nechce se mi je zdlouhavě shánět, takže volba nejspíš padne na Torrixe 3,0lb...škoda že s Aviatorem si dávají na čas a já je chci už na jaro...

                                alda2211 - Profil | Po 3.11.2014 20:16:23

                                Hapas1 >> ahoj je to celkem prijemne ale hlavne na udrzbu super

                                  kritik - Profil | Po 3.11.2014 20:14:35

                                  Hapas1 >> Čus, tak jsi se konečně rozhoupal? :))

                                    Hapas1 - Profil | Po 3.11.2014 20:03:23

                                    alda2211 >> Pěkná práce, také si chci nechat postavit klacíky s full shrink ;)

                                      alda2211 - Profil | Po 3.11.2014 7:09:41

                                      Heri >> diky :-)

                                        Heri - Profil | Ne 2.11.2014 18:07:49

                                        alda2211 >> jo jo kdo umi ten hooolt umi.Krasna prace chlape....

                                          Erva - Profil | Ne 2.11.2014 14:15:21

                                          alda2211 - Paráda :-))

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus