Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 19:02:08

    Erva >> ten co jsem mel v ruce mel vuli ve spoji a ocka mimo pater coz me dost rozhodilo u 15000,- prutu

      Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 19:00:33

      jircek >> tackle24

        NErva - Profil | St 9.7.2014 18:55:23

        alda2211 - Aha , tož to jo , ale jemný oplet punčochou mají podobný ,ne-li stejný jako Acurix .

          Njircek - Profil | St 9.7.2014 18:53:39

          alda2211 >> Budu se tesit az je trosku ochytas, na nejakou recenzi od tebe..V jakych librazich se prosim te delaji a daji se bez problemu nekde poridit tyhle blanky?

            Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 18:49:45

            Erva >> asi jo ja je jen laskal a nehazel...........o)

              NErva - Profil | St 9.7.2014 18:41:33

              alda2211 - No tak jasně , oni jsou zajimavé tím že se fakt velmi zajimavě chovají , sice nejsou tak rychlé jako třeba Acurix , ale hodit se s nima dá velmi slušně ,ale ohýbají se parádně a je v nich i síla :-)

                Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 18:37:36

                Erva >> asi by jsi si je nenechal ja mel zase minuly tyden v ruce C2 a cekal jsem vic se musim priznat ale s odstupem casu si zase rikam hezke jen zrejme diky cene jsem cekal vic

                  NErva - Profil | St 9.7.2014 18:32:06

                  alda2211 - Ptám se jen ze zvědavosti , kdysi jsem po nich "toužil ",ale nikdy jsem je v ruce neměl :-))

                    Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 18:30:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Erva >> balista je velke bahno jedine hezke bylo ze mel vinovej blank :-)))))))

                      NErva - Profil | St 9.7.2014 18:26:01

                      alda2211 - Ballistu jsi už stavěl , jak se to chová ??

                        Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 18:24:13

                        Erva >> mam jeste rezervu chimera ,acurix, trabuchet a cabrrera............o))))

                          NErva - Profil | St 9.7.2014 18:21:43

                          alda2211 - Hoj , postav fšechno a máš klid :-))

                            Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 18:20:11

                            Erva >> cau ale uz nevim co jeste od harrisona postavit ................o)

                              NErva - Profil | St 9.7.2014 18:17:01

                              alda2211 - Opět krásná práce :-))

                                Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 17:52:21

                                jircek >> ahoj postrehy jsou takove ze jsou hodne tenke na spodku prutu 15mm plna parabola s opletem do 2 stretin horniho dilu hazeci vlastnosti kolem 100m silu jako torrix nema ale jako lahudka a vychutnani souboje s rybou jedinecny zazitek to je muj postreh rikaji mi pane tak pri zarybneni reknu vice pokut je ze me nekdo nevymami :-)))))))))

                                  Njircek - Profil | St 9.7.2014 17:16:34

                                  alda2211 >> Harrison Zero D? Uz jsem je parkrat zahlidl. Harrison je nema v nabidce, co je to za blanky. Mas nejake info k jejich vlastnostem prosim? Jinak opet to mas pekne poskladane :)

                                    Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 13:01:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    g

                                      Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 12:59:13

                                      g

                                        Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 12:41:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        c

                                          Nalda2211 - Profil | St 9.7.2014 12:40:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          m

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus