Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Npagin77 - Profil | Čt 5.6.2014 20:21:00

    Erva >> Něco mám ve foťáku, dám později ;) Jinak je nechám nafotit od ženy, je fotografka

      NErva - Profil | Čt 5.6.2014 20:19:00

      pagin77 - Nějaké fotečky by nebyly ?? :-)))

        NErva - Profil | Čt 5.6.2014 20:18:34

        alda2211 - Proč ?? Pokud by jsi namotal na E-Class stejné komponenty jako na Acurix ,tak ta cena bude asi hodně podobná ,teda dle mě .

          Nalda2211 - Profil | Čt 5.6.2014 20:15:06

          pagin77 >> to srovnani s eckem je neumerne uz jen s ohledem k cene myslim :-)

            Npagin77 - Profil | Čt 5.6.2014 20:13:30

            Konečně po dlouhém čekání mám od středy doma Acurixe ve 3lb. Stavěl je pan Pípal a musím říct, že je vše na 100%. Nahazování je na stejné úrovni, né-li lepší než všude opěvované FS New eclass 3,25lb, které jsem vlastnil a úspěšně prodal... Zdolávací akce je něco luxusního. Včera jsem měl na prutě 10kg šupiho a musím říct, že zdolávací akce prutu je opravdu zážitek. Sečteno podtrženo - čistá 1!

              NHeri - Profil | Čt 5.6.2014 17:26:52

              kabo >> proteze potrebuju jenom spicku tak jsem naivne doufal ze objednat primo u vyrobce nebude problem......Hm,opak je pravdou tak nezbejva nez koupit cely blank....a to abych nevahal dokud jsou,koukam..

                Nj.sladkay - Profil | Út 3.6.2014 12:02:23

                alda2211 >> pockaj to ale vypredavali zero d alebo cely shop ?

                tak to asi napisem piamo myrobcovi radsej, ako keby je spica za dobru cenu tak pouvazujem ale takto asi radsej budem hladat normalny jednodiel vlacak

                  Nalda2211 - Profil | Út 3.6.2014 11:54:56

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 3.6.2014 11:27:07 >> zkus google vyhledavac moc jich uz asi nebude vic poznatku bude az je vemu k vode na delsi dobu

                    Nj.sladkay - Profil | Út 3.6.2014 11:27:07

                    alda2211 >> to ma zaujima, spica z kapraky by sa mi zisla na jeden zaujimavy skoro experiment, ale ono z toho moze vypalit paradny vlacak. mas viac info ako by som sa k tomu mohol dostat ?

                      Nalda2211 - Profil | Út 3.6.2014 11:05:08

                      kabo >> to mas jako s vetranem v cem je zajimavej .........ale zero ma krasnou akci a nezkutecne krasnej blank a co me nejvic dostava je ze 100m hodis lehkym svihem a kdyz jdes na krev tak se to moc nelisi je to zvlastni blank a je jich relativne malo a jsou pravem nazyvany legendou od harrisona ted se tedy doprodali zasoby po grapmayerovi nebo jak se to jmeno pise a je konec proto jsem nevahal ani vterinu

                        Nberlinan - Profil | Út 3.6.2014 11:01:11

                        Detail of handle

                          Nberlinan - Profil | Út 3.6.2014 10:58:15

                          Tak uz se to pomalu rysuje, vsechny komponenty mam doma.

                            Nkabo - Profil | Út 3.6.2014 10:26:19

                            alda2211 >> V čem u těch zero D vidíš rozdíl ve srovnání s torixem a acurixem?

                              Nj.sladkay - Profil | Út 3.6.2014 8:42:31

                              alda2211 >> toz to ti ja neviem posuddit som sa informoval kvoli vhf :))

                                Nalda2211 - Profil | Po 2.6.2014 20:33:42

                                doktor multiplikator >> j.sladkay - 2.6.2014 20:24:27 >> me se zdaji stejne ale nejvetsi radost mam ze zero D jsou to proste legendy a mam je konecne doma a rikaji mi pane :-)

                                  Nj.sladkay - Profil | Po 2.6.2014 20:24:27

                                  alda2211 >> asi ta fotja trochu skresluje, ale zdaju sa mi tie nelakovane ako keby bolo masivnejsie.


                                  no prave, namiesat rovnaky

                                    Nalda2211 - Profil | Po 2.6.2014 15:34:12

                                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 2.6.2014 14:25:36 >> jasne je to samostatna cast ktera se pridava do laku ten je vzdy leskly a mat si vytvoris podle predstavy jen je treba hlidat pomer aby jsi v budoucnu namichal stejny matny lak......

                                      Nj.sladkay - Profil | Po 2.6.2014 14:25:36

                                      alda2211 >> diky. otazka. existuje nejaka taka zlozka, ktora sa da do laku, aby nemal lesk, da sa to apatovne namiesat tak aby nebol zmeneny odtien, resp aby lakovanie vyzeralo normalne?

                                        Nberlinan - Profil | Po 2.6.2014 14:10:09

                                        Pro ty, co si chteji postavit nejaky special a mluvi anglicky:
                                        http://www.barbel.co.uk/site/vbulletin/forum/techni​cal-factual-articles/6091-rod-making-21st-century.h​tml
                                        Pokud mate technicky problem, nebojte se napsat i vyhlasenym stavecum, treba autor tohoto clanku mi bez problemu odpovedel...

                                          Nberlinan - Profil | Po 2.6.2014 14:03:01

                                          kabo >> muzu jen doporucit, z tohohle obchodu mam muj harrison gti blank, dodaci lhuta pisou ze 4 az 6 tydnu, ja ho mel kazdopadne behem tri dnu doma. Jedina nevyhoda je, ze kdyz clovek potrebuje nejakou drobnost, tak musi hledat jinde, protoze minimalni cena objednavky je 40 euro, coz ale u blanku nehraje zadnou roli.

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus