Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Nalda2211 - Profil | Pá 6.6.2014 11:35:48

    kritik >> :-))))) kindl zlomil snad vsechny pruty jaky kdy mel............o)

      Nkritik - Profil | Pá 6.6.2014 11:34:12

      alda2211 >> Ha, pověstná rozlámaná Kindlosovo Zera......:-)

        Nalda2211 - Profil | Pá 6.6.2014 11:19:31

        doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.6.2014 11:13:29 >> 12ft 3lb

          Nj.sladkay - Profil | Pá 6.6.2014 11:13:29

          alda2211 >> kolko lb prut?

            Nalda2211 - Profil | Pá 6.6.2014 11:09:58

            doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.6.2014 10:41:47 >> u kapraku vahu ocka neresim myslim ze nedulezita vec musak vlacak zasadni vec kigan nevim chci vse od fuji je to jednicka na trhu zvazuju LNSG tvar celkem retro ...........??? ale stale bojuju v rozhodovani proto si rad poslechnu nazory jinych

              Nj.sladkay - Profil | Pá 6.6.2014 10:41:47

              alda2211 >> poznam ich s privlacakov, v zasade sa mi pacia, ale musia but nakombinovane hodne citlivo, pretoze v reale je rovnaka sada kaciek oproti klasike o hodny kus tazsia. okrem toho, ked su v rade podla fuji konceptu, vyzeraju naozaj masivne az prilis

              Co kigan

                Nalda2211 - Profil | Pá 6.6.2014 10:35:20

                doktor multiplikator >> j.sladkay - 6.6.2014 10:19:54 >> to je rada nad zlato...............o)))

                  Nj.sladkay - Profil | Pá 6.6.2014 10:19:54

                  alda2211 >> mne pridu metrosexualne aj uplne normalne :))

                    Nalda2211 - Profil | Pá 6.6.2014 9:52:22

                    kaprari mam dilema jaká očka na zero D káčka mi přijdou na tento blank moc metrosexuální a víc hlav víc ví...................

                      NCT Timata - Profil | Pá 6.6.2014 7:15:34

                      no uz sa mi pomaly dokoncuju Acurixi v korku

                        Nalda2211 - Profil | Čt 5.6.2014 21:26:43

                        pagin77 >> tak to mas ok. znamej to ma jak rikas

                          Npagin77 - Profil | Čt 5.6.2014 21:20:48

                          alda2211 >> Úplně bez problémů. Mám ale asi tu větší velikost, protože jsem je s panem Pípalem taky zkoušel na C2 a neseděly, seděly, ale tak na 2 až 3 mm.

                            Nalda2211 - Profil | Čt 5.6.2014 21:18:30

                            pagin77 >> jak ti jdou ty tournament ST do alpsu znamej to ma na C2 a rikal ze nic moc................?

                              NMARTIN K. - Profil | Čt 5.6.2014 21:09:27

                              Erva >> podle ceny taky ale hlavne jsou si tipove dost podobne( az na nekteré modely) teda spis na vychutnani ryby a menší vody. E class je prijemny prut(2,75) a me přijde víc univerzální teda co jsem mel možnost chytat. Ty zbylé libraze me přišly jako tyče co přes ne skákal Sergej Bubka:-)

                                Npagin77 - Profil | Čt 5.6.2014 20:58:38

                                Erva >> Nejsem všeznalec, umím porovnat jen ty FS a obyčejné klacky od Soulu Transformery, ale s klidným svědomím musím říct, že Acurixy jsou luxusní. Ta zdolávačka mě včera dostala ;)

                                  NErva - Profil | Čt 5.6.2014 20:47:30

                                  pagin77 - Ty blanky se Harrisonu opravdu hodně povedly , dobrá práce :-))

                                    NErva - Profil | Čt 5.6.2014 20:44:55

                                    MARTIN K. - Pokud to bereš podle ceny ,tak jo ,ale za mě je E-Class o třídu výš než řada S , to jsou strašné kopyta , nechť už je to X.S. nebo E.S. , dyť už jen tloušťka blanku u řady S je pro mě doslova hrozná , podotýkám mluvím nebo píšu jak to vidím já .

                                      Npagin77 - Profil | Čt 5.6.2014 20:39:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Erva >> Musím upozornit, že focení mě moc nejde...

                                        NMARTIN K. - Profil | Čt 5.6.2014 20:36:29

                                        pagin77 >> Srovnání E classu a Acurixu je úplne mimo. Jako bys srovnával auto střední třídy s tím z nižší střední. Acurix snese srovnání spis s radou S od FS nez s ekonomickou třídou( e class)

                                          NErva - Profil | Čt 5.6.2014 20:25:58

                                          pagin77 - Jů , tak to se třeba něco při-učím :-))

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus