Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Nkabo - Profil | Po 2.6.2014 11:09:11

    Heri >> A proč ten blank chceš z Harrisonu z anglie, když ho můžeš koupit v německu?
    http://www.cmw-angeln.de/angelgeraete-ruten-angelge​raete/angelgerate/Karpfenruten-Blank-Harrison-Zero-​D-HZ/

      Nalda2211 - Profil | Po 2.6.2014 10:52:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      doktor multiplikator >> j.sladkay - 1.6.2014 22:41:56 >> prvni dva zera potom torrix

        NErva - Profil | Po 2.6.2014 6:22:24

        doktor multiplikator >> j.sladkay - Tady je Harrison Acurix bez laku .

          Nj.sladkay - Profil | Ne 1.6.2014 22:41:56

          alda2211 >> dik

            Nalda2211 - Profil | Ne 1.6.2014 22:31:49

            doktor multiplikator >> j.sladkay - 1.6.2014 22:22:42 >> mam doma 4ks zitra ti je vyfotim torrix 12ft 3lb a 3 1/4lb

              Nalda2211 - Profil | Ne 1.6.2014 22:30:25

              Heri >> v nemecku jsou pravdepodobne stare zasoby ale moc jich neni ja mam dva doma jiz brzo je zacnu strojit foto sem pak hodim :-))

                Nj.sladkay - Profil | Ne 1.6.2014 22:22:42

                mate niekto, harisonacky blank nelakovany ? neboly by fotka ? dik

                  NHeri - Profil | Ne 1.6.2014 21:37:07

                  alda2211 >> ahoj,prosimte opet pisu kvuli tem Harrisonum Zero D.Nevis nahodou jak se ten blank jmenuje u Harisonu.Psal jim p.Pipal a odpovedeli mu ze nemaji zadny prut ani blank s timto nazvem.Napsal jim muj anglicky hovorici kamos a jemu odepsali ze se musime obratit na lokalniho zastupce jejich firmy nebo obchodnika ze primo neprodavaji ale nepsali nic o tom ze by Zero D nevyrabeli.......takze sem z toho nejakej zmatenej....
                  Diky Heri

                    NFrit0lek - Profil | Pá 23.5.2014 13:07:15

                    kabo >> ceny jsou v podstatě "jen" za komponenty.. když se podíváte kolik stojí seriově vyráběný prut od firmy Harrison případně Century, at už Torrix / C2 nebo jiný, tak cena bude podobná, ale v konfigurátoru si můžete navolit jiné komponenty za příplatek. Plus bude prut postaven na vaší postavu a styl lovu který nejčastěji preferujete. Čili proběhne i konzultace a případná porada s lidmi od DH nebo Carpfanatics, případně samotnými stavěči. Na jednom konkurenčním webu zaměřeném na kaprařinu o tom je článek takový a tam to je popsáno... ceny jsou vysoké, ale oproti seriově vyráběným prutům? to mi nepříjde...

                      Nkabo - Profil | Pá 23.5.2014 12:52:02

                      alda2211 >> ceny tam máš uvedené

                        Nalda2211 - Profil | Pá 23.5.2014 12:37:03

                        kabo >> kolik to dela znas cenu.......

                          Nkabo - Profil | Pá 23.5.2014 12:28:23

                          Slámiš >> Frit0lek - 23.5.2014 12:19:48 >> Ty ceny mají šílené, ale chápu, dělají to pro peníze...

                            NFrit0lek - Profil | Pá 23.5.2014 12:19:48

                            Na blanky od firmy Harrison je možnost nechat si postavit prut v konfigurátoru DH Baits a Carpfanatics. Ty proutky jsem měl v ruce a fakt bomba! Krásná práce mistrů v oboru stavění prutů.
                            http://www.dhbaits.cz/konfigurator-prutu

                              Nkabo - Profil | Pá 23.5.2014 11:11:05

                              Tak, tak... hodně se používají na vláčecí pruty, tak na kapřáku budou taky ok :-)

                                NCT Timata - Profil | Pá 23.5.2014 11:06:11

                                kabo >> zacali to pouzivat na kaprove pruty, tak by mali byt OK.

                                  Nberlinan - Profil | Pá 23.5.2014 11:05:55

                                  kabo >> asi vydrzi, na nejakem americkem foru popisovali, ze i po peti letech uzivani s pletenkou zatim zadny problem. Ale vypadaji nezvykle, to je pravda :)

                                    Nkabo - Profil | Pá 23.5.2014 11:00:23

                                    CT Timata >> Mi se líbí, mám je doma připravené na jednu stavbu, čas ukáže, jak se osvědčí ale myslím, že vydrží hodně.

                                      NCT Timata - Profil | Pá 23.5.2014 10:39:20

                                      kabo >> mne sa tie Pac bay nepacia, mal som ich v ruke, su lahke, vyzeraju aj dost pevne, ale to riesenie vlozky mi nepasuje.

                                        Nkabo - Profil | Pá 23.5.2014 10:28:42

                                        berlinan >> Vložka tam je ale minimální a je udělaná tak, že z toho rámu očka nemůže nikdy vypadnout.

                                          Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus