Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Nberlinan - Profil | Pá 23.5.2014 10:12:40

    kabo >> fotky dodam, ocka jsem zkouknul...to nevadi, ze nemaji zadnou vlozku ?

      Nkabo - Profil | Pá 23.5.2014 9:05:30

      berlinan >> To zní zajímavě :-) Hoď sem pak nějaké foto z průběhu stavby...

      Co se oček týče, koukni na PacBay Minima 4, jsou za rozumné peníze a nejsou tak masivní jako třeba Fuji Alconite, mi se líbí...

        Nberlinan - Profil | Pá 23.5.2014 8:22:18

        kabo >> zkusim to, rukojet bude cela z duplonu, sedlo zadne, pouze seating (slide) rings, ocka jeste nemam vymyslene, ale zrejme okopiruju rozesazeni z parmovych gti treba od Trefora Westa nebo pozadam o radu nejake stavece v Anglii, proutek bude tak trochu old school :)

          Nalda2211 - Profil | Pá 23.5.2014 8:19:51

          Mala sestava uz jen vymyslet jak zamotat :-)

            Nkabo - Profil | Pá 23.5.2014 8:12:27

            berlinan >> Není zač... To GTIčko budeš stavět sám?

              Nberlinan - Profil | Čt 22.5.2014 22:41:02

              kabo >> tak je objednano, diky moc.

                NRomero - Profil | Čt 22.5.2014 9:51:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                alda2211 >> Vidím, že se fotka Brunnerova krámu ujala:-) Můžu potvrdit, že tam člověk může být několik hodin a pořád objevuje nové a nové komponenty. S Hansem jsme dávali mimo jiné dohromady proutek na vláčku na blanku St.Croix. A díky firmě Matagi a jejich neskutečné škále komponentů, nám to trvalo pěkně dlouho, než jsme to celé poladili..... a stejně si pak člověk není jistý, jestli to neměl poskládat trochu jinak:-) Jen aby jste věděli o čem mluvím, tak tady malá ukázka barevných variant sedel:

                http://www.matagi.co.jp/product/parts/dl/reel2012.p​df

                A to je jen jedna část celé sestavy. Takže si dokážete nejspíš představit, kolik to člověku veme času, než něco vybere. Jde tam s jasnou představou a když to tam pak vidí, tak se mu jeho představa sesype jak domeček z karet a seskládá to pak stejně jinak:-)

                  Nj.sladkay - Profil | St 21.5.2014 23:53:01

                  alda2211 >> diky :)) nastastie sa hodina pri monitore oplatila a nasiel som obchod co ma zbytok potrebnych veci pokope :)

                    Nalda2211 - Profil | St 21.5.2014 22:54:57

                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 21.5.2014 22:24:47 >> jednou jsem frantiky zkusil a nic neposlali ale chteli dalsi penize na postu jeste ze jsem platil prez paypal jinak bych se vraceni penez asi nedockal

                      Nj.sladkay - Profil | St 21.5.2014 22:24:47

                      mate niekto skusenosti s obchodom rodhouse. fr? postovne a dodacie doby ?

                        Nalda2211 - Profil | St 21.5.2014 21:14:39

                        Heri >> jeden rad pomuze :-)))))

                          NHeri - Profil | St 21.5.2014 21:10:46

                          alda2211 >> dekuji na stotisickrat

                            NHeri - Profil | St 21.5.2014 20:52:59

                            alda2211 >> prosimte kde to tam vidis,ja jsem asi nemej nebo co....

                              Nalda2211 - Profil | St 21.5.2014 20:51:14

                              Heri >> 160,- euro blank je stale v prodeji harrison zero D 12ft 3lb

                                NHeri - Profil | St 21.5.2014 20:33:39

                                alda2211 >> ahoj,tak to neni torrix,dopatral jsem se puvodniho majitele a pry je to Zerro-D coz jsem tam kde jsem byl na zacatku protoze kdyz jsem to sdelil M.Pipalovi tak on nevi o jaky blank se jedna a na strankach Harrisonu jsem na nej take nenarazil.Nevite nekdo nahodou co je to vlastne zac to Zerro-D

                                  Nkabo - Profil | St 21.5.2014 17:22:02

                                  berlinan >> Hoj, pokud bych to srovnal s Balistou (11ft, 2.5lb), tak ta ma na konci blanku 15mm. GTI si myslim hrubší nebude. Osobně bych ale na takový prut nedával tenší sedlo než třeba DPS18. Zbytek doladiš páskou.

                                    Nalda2211 - Profil | St 21.5.2014 9:16:11

                                    kritik >> ahoj tak napis: 12ft 3lb torrix na konci prutu

                                      Nberlinan - Profil | Út 20.5.2014 20:47:16

                                      dobry vecer, mam vyhlednuty blank harrison gti 2 lb 11' , nemate nekdo rozmery, tedy tloustku na konci a zhruba 55 cm pred, nevim jakou vrtanou rukojet vzit, 16 na 18 mm nebo 15 na 17 mm nebo jeste min ? Diky

                                        Nalda2211 - Profil | Po 19.5.2014 8:11:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 18.5.2014 23:21:28 >> je to radku mazec a snad i mame jako cesi stesti ze v čr neni kram kde je vsechno to krasne na pruty zive v regalech to by se potom z toho rozhodovani jak prut udelat pokakal a nebyl schopnej se rozhodnout :-))))))))))))

                                          Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus