Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NRadek Fox - Profil | Ne 18.5.2014 23:21:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    CT Timata >> Budu ho muset zkouknout v reálu, chci ty kroužky alespoň trochu v lesku, ale černém ;-) PS: Fotky strašně zkreslují...

      NRadek Fox - Profil | Ne 18.5.2014 23:19:00

      CT Timata >> Ahoj, děkuji za info. Nakonec tedy skončím u toho níže vloženého od Aleše, které bylo též mém užším výběru.

        NRadek Fox - Profil | Ne 18.5.2014 23:06:05

        alda2211 >> Jo, to vím, už jsme to přeci řešili ;-) Ten obrázek byl pouze ilustrativní ;-)

          NCT Timata - Profil | Ne 18.5.2014 19:29:23

          predloha na moje pruty, tam je vidiek aj fuji soft touch s tym kruzkom a korkova rukovät

            Nalda2211 - Profil | Ne 18.5.2014 19:29:21

            CT Timata >> vim myslim 2,5 eura

              NCT Timata - Profil | Ne 18.5.2014 19:24:41

              alda2211 >> tie fuji sa nepovoluju, ale spiritacke sa povolovalo. Ale je to dobra vychytavka aj na tie fuji a nestoji to vela.

                Nalda2211 - Profil | Ne 18.5.2014 19:23:28

                CT Timata >> uz jsem na ty kontra matky taky koukal je to takova kravinka ale zakaznika si urcite najde me osobne se ale fuji sedlo nikdy nepovolilo tak nevim zda tam krom dizajnu ma vyznam.............

                  NCT Timata - Profil | Ne 18.5.2014 19:20:29

                  tieto som mal tie cierne aj s tym lock kruzkom.

                    NCT Timata - Profil | Ne 18.5.2014 19:18:10

                    alda2211 >> ja som tam dal este aj tie lock kruzky, aby sa to nepovolilo, inak tieto sedla su dobre a moc nestoja. Napr. na free spirit su tie sedla teda dost drahe a stale sa mi to povolovalo, nic moc. Akurat ten izotop tam bol dobry.

                      Nalda2211 - Profil | Ne 18.5.2014 19:14:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      CT Timata >> me tak nejak k harriku sedi silver se stribrnymi doplky to ma solidni vzhled takova klasicka made in harrison a sedlo drzi navijak jak ma

                        Nalda2211 - Profil | Ne 18.5.2014 19:12:31

                        CT Timata - 18.5.2014 19:06:1m

                          NCT Timata - Profil | Ne 18.5.2014 19:07:03

                          Radek Ráliš >> Radek Fox - 18.5.2014 13:03:47 >> mal som taketo cierne sedla od Fuji, po sezone isla z toho dole farba na hranach....

                            NCT Timata - Profil | Ne 18.5.2014 19:06:11

                            alda2211 >> ja som si ich tiez dal hodit na pruty, do konca mesiaca by som ich mal mat hadam doma.

                              Nalda2211 - Profil | Ne 18.5.2014 18:58:26

                              kabo >>ahoj uk.

                                NHeri - Profil | Ne 18.5.2014 17:24:15

                                diky vsem za poznatky.V kazdem pripade bude tu spicku delat p.Pipal tak mu to poslu a snad to pozna.Uz jsem si s nim v psal,prave chtel vedet co je to za blank.Puvodne jsem myslel ze se do zlomeneho dilu vlepi trn prelakuje a hotovo ale rikal ze ne ze novou spicku.Urcite nejlepsi volba.

                                  Nkabo - Profil | Ne 18.5.2014 14:40:21

                                  alda2211 >> Ahoj odkud nakupuješ blanky Harrison, cmw?

                                    Nalda2211 - Profil | Ne 18.5.2014 14:35:35

                                    kritik >> nejlepsi to ma treba century na spodku prutu je cislo je i v dodaku a podle nej ti to same poslou harrison to nema nebo jsem nevidel v tydnu mi prijdou hole blanky ta se podivam jeste jednou jinak thomas end thomas to ma na viditelnem miste a vyrobi dil klidne po 20 letech

                                      Nkritik - Profil | Ne 18.5.2014 14:17:33

                                      alda2211 >> Souhlas, postavil ti ho na MS blanku podle přání. Stací oslovit Pípala a díl objednat u Harrisonů. Horní díl na MS a Torrix by měl být stejný.

                                        Nalda2211 - Profil | Ne 18.5.2014 14:09:10

                                        kritik >> mohl zustat nebarvenej na prani zakaznika ale myslim ze to nevyresime a je to nepodstatny protoze to nezjistime pokut majitel harrika neoslovi susenku a ten bude ochotny a bude si pamatovat ktery dil je treba objednat

                                          Nkritik - Profil | Ne 18.5.2014 13:45:42

                                          alda2211 >> Kolega si je nechaval stavět v létě 2011 a mel ho jeste bez opletu. Pro Krasu Sušenka stavěl retro ve žluty a zeleny barvě. Bamboo, novinka rok 2010.....

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus