Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Nalda2211 - Profil | Ne 18.5.2014 13:34:23

    kritik >> ahoj muze bejt uz jsem to take slysel ale uz jsem kdysi od susenky slysel ze nekterej ma nekterej nema cemuz jsem vubec nerozumel ze prej zmena uhliku a rohoz nebyla potreba potom zase jo tak jak to je ............fakt nevim

      Nkritik - Profil | Ne 18.5.2014 13:29:54

      alda2211 >> zdarec.... Mám za to, že MS na spodním dílu oplet neměl. .... To má klasický Torrix.

        Nalda2211 - Profil | Ne 18.5.2014 13:19:39

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 18.5.2014 13:03:47 >> ahoj radku ale min. 18 ta 17 je mala na tournament S

          NRadek Fox - Profil | Ne 18.5.2014 13:03:47

          alda2211 >> Čau Aleši, můj favorit je jasný, však víš ;-)

            NHeri - Profil | Ne 18.5.2014 12:51:38

            alda2211 >> dikes

              Nalda2211 - Profil | Ne 18.5.2014 12:24:33

              Heri >>ahoj na 99,9% harrison torrix MS

                NHeri - Profil | Ne 18.5.2014 12:11:24

                Zdravim panove,obracim se na Vas jako na znalce teto znacky ....kamos koupil,a nasledne prerazil Harrison ve spicce.Jelikoz je druhy majitel,nemuzem se dopidit o jaky blank se vlastne jedna,a tim padem co vlastne objednat za novou spicku.Prut mel udajne stavet nekdy v roce 2008 pro Krasu M.Studeny,jenze vsichni vite jak to s nim je.Na prutu jsou pouze udaje 3lb 12 ft.....tot vse.Na celem spodnim dilu a jeste cca 10az15 cm pres spojku horniho dilu je videt uhlikova ,,rohoz,, dale je spicka cerna.Osobne se domnivam ze by se mohlo jednat o torrix ale...
                Diky za pripadne poznatky

                  NErva - Profil | Ne 18.5.2014 10:58:02

                  alda2211 - Přesně nas tímhle sedlem hodně přemýšlím :-))

                    Nalda2211 - Profil | Ne 18.5.2014 10:03:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Erva >> ten prut kdyz ne alps tak jedine soft touch nic jine si tam ani neumim predstavit.....

                      NErva - Profil | Ne 18.5.2014 9:14:49

                      alda2211 - Fotku žádnou nemám , jen v hlavě , ale nic extra , naprosto jednoduché nikde nekřičíci , jen nejsu rozhodnutý jaké na ně dám sedlo , Alps to ale na 100% nebude .

                        Nalda2211 - Profil | Ne 18.5.2014 8:36:28

                        Erva >> jak chces aby vypadali mas nejakou fotku....

                          NErva - Profil | Ne 18.5.2014 8:34:02

                          alda2211 - Já sebe taky :-))) nějak to zatím nehrotím , čekám kdy budou blanky , bych nechal předělat i sériovku , ale chci tam 6+1 očko tak mám trošku obavu že po původních očkách by na blanku zůstaly světlé fleky , tak to je ten důvod :-))

                            Nalda2211 - Profil | Ne 18.5.2014 8:11:04

                            Erva >> aha to jsi me dostal .......o)

                              NErva - Profil | Ne 18.5.2014 7:34:15

                              alda2211 - Hoj , no to samé jen si je nechám postavit :-))

                                Nj.sladkay - Profil | So 17.5.2014 22:59:17

                                Ma niekto vhf 90g

                                  Nalda2211 - Profil | So 17.5.2014 22:27:00

                                  Erva >> ahoj co mas v planu ze mas vrbove proutky na bazaru...........o)

                                    NErva - Profil | Po 28.4.2014 22:21:01

                                    FSnevajs - Nevěřím , jen taky nesmíš všechno Dannymu věřit :-)))

                                      NFSnevajs - Profil | Po 28.4.2014 22:01:42

                                      Erva >> ja uz nic nezkousim .... :))

                                        NErva - Profil | Po 28.4.2014 21:30:50

                                        FSnevajs - :-))) Jako že by ten blank stál 10 tisíc , hmmmm., tak o tom si nechám zdát , zkus si někdy opravdu Acurix a já bych řekl klidně ve 3 lb , ale vem si rovnou náhradní trenýrky , řekl bych že tyhle pruty jsou úplně někde jinde , jako Century taky super , tak jak FS , ale tyhle jsem měl jen v ruce a přitom je každý prut někde jinde :-))))

                                          NFSnevajs - Profil | Po 28.4.2014 21:25:39

                                          Erva >> nekde usetrit musely kdyz je tam kvalitni blank ,ne jako u jinych znacek kde je tomu naopak :))

                                          navic prej pritahuji velke ryby ,od stredy to potvrdim :))

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus