Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NErva - Profil | Po 28.4.2014 18:41:39

    FSnevajs - Filípku , myslíš si že FS je první ?? Pokud jo tak ani náhodou , podívej se jen na FS-HIS na očka , dyť nejsou schopni dát ani na prut za 12 tisíc Fuji a ty keci že je Fuji keramika je blábol , netvrdím že ty očka stojí za prd , to určitě ne ,ale Fuji je Fuji a to se na mě zlob kolik chceš , na tak drahém prutu , by ty komponenty Fuji měli být :-)))

      NFSnevajs - Profil | Po 28.4.2014 17:27:57

      kritik >> harrison bude vzdy az treti

        NErva - Profil | Po 28.4.2014 17:16:03

        Radek Ráliš >> Radek Fox - Tak ať si to mrskají klidně 300 metrů :-)))

          NRadek Fox - Profil | Po 28.4.2014 15:57:22

          Erva >> To by vypadalo na "dívídíčkách" moc jednoduše, takhle chtějí všichni pruty mrskací a závodí, kdo to mrskne dále :-))))

            Nalda2211 - Profil | Po 28.4.2014 9:50:07

            Erva >> vis jak to ma tvrdej anglickej kaprar jsou proti sobe hazou 200+ a chytaj pod nohama :-))) ale kolegu................o)))))) ale hlavne maji vasrfobii protoze neumi padlovat dal jak 200m tak kdyz prijedou na pevninu tak jsou v kandeli jedine co jim pripomina domov jsou rani mlhy

              NErva - Profil | Po 28.4.2014 6:20:56

              Radek Ráliš >> Radek Fox - Tož já bych to raději obešel a hodil to pod nohy , než mrskají 200 metrů :-))

                NRadek Fox - Profil | Po 28.4.2014 0:35:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Erva >> Čau Radku, těch 200 metrů hází Brejlovec na druhou stranu rybníka, protože tam větší nemají :-)) Nakrmit tak může suchou nohou ze břehu :-))

                  Nkritik - Profil | Ne 27.4.2014 22:09:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  FSnevajs >> Počkej ty jedničko na trhu až si jednou šáhneš na Acurix 3,25lb.... to si teprve krůpneš do trenek...:-))

                    NErva - Profil | Ne 27.4.2014 21:02:47

                    alda2211 - To možná jo , ale špatným směrem :-))

                      Nalda2211 - Profil | Ne 27.4.2014 21:01:12

                      Erva >> jdou po jistotě :-)

                        NErva - Profil | Ne 27.4.2014 20:57:25

                        alda2211 - Aha , tak za chvíli budou chodit lapat z prutama na spomb , tedy 4-5 lb , Tý wolek teda sorry , ale já bych si to tam s těma 2,5 lb doslova užíval , dyť ta rybačka je o tom adrenalinu při zdolávání a mít při tom velmi příjemnou křivku na prutě :-))

                          Nalda2211 - Profil | Ne 27.4.2014 20:53:32

                          Erva >> tu silovou rezervu maji protoze nevi co tam plave.............o)

                            NErva - Profil | Ne 27.4.2014 20:40:39

                            FSnevajs - A jak na těch 200 metrů dopraví krmení , když se v UK nesmí zavážet , stejně je nechápu , mají klubové vody malé možná max. 4-5 ha a kupují si 3,5 lb pruty , tomu moc dobře nerozumím :-)))

                              NFSnevajs - Profil | Ne 27.4.2014 20:15:44

                              alda2211 >> je to nad clovek

                                Nalda2211 - Profil | Ne 27.4.2014 20:15:04

                                FSnevajs - 27.4.2014 11:38 >> ja to rikam porad ze je z jine planety ne spis galaxie..............o)

                                  NFSnevajs - Profil | Ne 27.4.2014 20:11:38

                                  alda2211 >> ten hodi 200m :))

                                    Nalda2211 - Profil | Ne 27.4.2014 20:10:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    FSnevajs >> DF ale jooo :-)))

                                      NFSnevajs - Profil | Ne 27.4.2014 20:09:46

                                      alda2211 >> ja ne

                                        Nalda2211 - Profil | Ne 27.4.2014 20:09:01

                                        FSnevajs >> 100m hodis i s prutem za 1500,- ............o)))

                                          NFSnevajs - Profil | Ne 27.4.2014 20:01:34

                                          Pokud mam porovnat His, Torrix a FBS i treba NG tak me se nejvice libi ten His ve 3lb , nebo 3,5lb ... S 3lb His jde se 100g olovem hodit pres 100m pokud to nekdo umi a zaroven je jemny na zdolavani , za me je to jednicka na trhu ... Tusim ze i v UK

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus