Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NGRUPA - Profil | Pá 18.4.2014 20:08:44

    alda2211 >> kdo měl možnost ty pruty vidět u vody, tak mi dal za pravdu, že mezi fotkou a realitou je propastný rozdíl. Myšleno k dobrému...:-)

      NGRUPA - Profil | Pá 18.4.2014 20:07:26

      ewing1 >> to není, u něj určitě ne. Je to názor. 100 lidí 100 názorů....
      Já chtěl něco co se vymyká konfekci. To se mi myslím podařilo.

        Nalda2211 - Profil | Pá 18.4.2014 20:06:38

        GRUPA >> jasny ze ne :-)

          Newing1 - Profil | Pá 18.4.2014 20:05:13

          GRUPA >> myslím,že je to jen závist.Každý má jiný vkus,ale jsou pěkné!!!!!!!

            NGRUPA - Profil | Pá 18.4.2014 20:02:22

            alda2211 >> o nic nejde. :-)

              Nalda2211 - Profil | Pá 18.4.2014 19:56:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              GRUPA >> ahoj je to smutne kdyz si nekdo neco vysni a hned mu to nekdo pohani ale tva kombinace je jina tak ne kazdy pochvali ale dotycny ma bejt rozumnej a lidove receno drzet hubu uz s ohledem na to ze mas ty radost ze svych prutu

                NGRUPA - Profil | Pá 18.4.2014 18:13:56

                Erva >> tak určitě...:-)

                  NErva - Profil | Pá 18.4.2014 18:09:28

                  GRUPA - Mě byly taky zkitizovány K-očka na Acurixech 2,5 lb , ale mě je to jedno ,přece si nebudu dávat na pruty to co se líbí ostatním , vždy si nechám nandat na pruty to ,co se líbí mě a na ostatní prdím , důležité je jestli jsi spokojený Ty :-)))

                    NGRUPA - Profil | Pá 18.4.2014 17:59:22

                    Erva >> no já už se setkal i s negativním ohlasem na mnou vybranou kombinaci víno, korek, titan...
                    Na CF mě sesmahl Máca. :-) Prej je to paskvil a kolotočářskej model. :-)
                    Cena je jaká je. Něco jsem utržil za V 12-ky, něco jsme si naškudlil, něco vyfásl k narozkám a bylo to na světě. :-) Ještě že to trvalo tak dlouho a stačil se ten doplatek nějak došetřit. :-)

                      NErva - Profil | Pá 18.4.2014 17:52:18

                      GRUPA - Tak ono se to zdá být dost peněz ,ale 5500 ,-blank , kolem 6000,- sadaTitan K- oček , Alps sedlo cca. 900,- , nit , kroužky , korek a práce cca. 1500 - 2000 kč , což není moc . Budeš spokojen a díky za info . Chci si nechat postavit u pana Pípala Century C2 podle sebe , jen musím docela dlouho čekat na blanky , tak mám taky o čem přemýšlet ,ale tak nějak představu mám :-)

                        NGRUPA - Profil | Pá 18.4.2014 17:41:26

                        Jináč to mám nový, takže je předčasné dělat závěry, ale zatím jsem spokojenej na 106%. :-))

                          NGRUPA - Profil | Pá 18.4.2014 17:32:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Erva >> 14´400,- za kus.

                            NErva - Profil | Pá 18.4.2014 17:27:12

                            GRUPA - Krásná práce , kolik tě vyšel jeden klacík , pokud to není tajné , všimnul jsem si i Titanových K-oček , pokud to nechceš veřejně tak SZ , děkuji :-))

                              NGRUPA - Profil | Pá 18.4.2014 17:23:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Ahoj
                              Harrison Acurix 2,75

                                NErva - Profil | So 12.4.2014 5:53:10

                                alda2211 - Jaj tak to v konečném výsledku může vypadat velmi dobře :-))

                                  Nalda2211 - Profil | Pá 11.4.2014 22:57:21

                                  Erva >> no pockej ja myslim ze neco vymyslim protoze proste harrison zero D je prut opleten legendou :-)))))))) jen to musi bejt provedeni ,,veteran" zadna moderna

                                    NErva - Profil | Pá 11.4.2014 22:52:01

                                    alda2211 - Acurix vypadá stejně nejlíp :-)))

                                      Nalda2211 - Profil | Pá 11.4.2014 22:48:33

                                      kritik >> uz jsem nasel ale to byli 3,5lb na to nemam silu :-(

                                        Nalda2211 - Profil | Pá 11.4.2014 22:44:35

                                        kritik >> ahoj o bazaru nevim ale blanky se daji koupi v zahranici a cena jak za torrix tak trochu vaham..........................protoze co jsem slysel tak krasne blanky a akce ale v ruce jsem nedrzel

                                          Nkritik - Profil | Pá 11.4.2014 22:40:28

                                          alda2211 >> Jo, Kindlos je měl.....mluvil o nich v superlativech, co se týkalo blanku.
                                          A někdo je prodával před časem na bazaru, Tloušťák?

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus