Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Nalda2211 - Profil | Pá 11.4.2014 22:33:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Erva >>diskuse: pruty na daleke hodi moc tam toho neni ale jedna fotka je a podle vseho ma oplet blanku v cele delce coz je proti torrixu vyhoda co se tyce vzhledu

      NErva - Profil | Pá 11.4.2014 22:26:46

      alda2211 - Tak Flekoša budeš muset oslovit , něco jsem našel a podle všeho asi bude jediný kdo je měl v ruce : flekos - Ÿ Čt 25.4.2013 19:32:37
      MARTIN K. >> Viděl a potěžkal i chytal.....:-)) balistu, chimeru 1 i 2, zero D, Torix, Acurix, cerberu...........

        Nalda2211 - Profil | Pá 11.4.2014 22:24:08

        Erva >> budes hodnej........o)

          NErva - Profil | Pá 11.4.2014 22:18:25

          alda2211 - Jj., ale nevím o kterém Harrisonu tu psal něco Flekos , zkusím to projít :-))

            Nalda2211 - Profil | Pá 11.4.2014 22:16:51

            Erva >> tech lidi bude hrozne malo :-((

              NErva - Profil | Pá 11.4.2014 21:45:10

              alda2211 - Já ne :-)))

                Nalda2211 - Profil | Pá 11.4.2014 21:44:37

                chlapi je tu nekdo kdo ma zkusenost a umi seriozne ohodnotit harrison zero D 12ft 3lb

                  Npagin77 - Profil | Čt 3.4.2014 13:17:35

                  Díky všem za rady a zkušenosti. Nakonec jsem se rozhodl pro Acurix ve 3 lb.a bude mě je stavět pan Pípal.

                    NErva - Profil | Ne 30.3.2014 21:29:54

                    pagin77 - Tak to počítej s tím že je Torrix i Acurix , velmi jednoduše řečeno "tuhší " než tebou zmiňovaný E-Class new. a tenhle nový model je ještě o krapet "měkčí " než model předchozí , vždy je to něco za něco , prostě není prut na obě situace , tedy daleké hody a při tom si vychutnat i menšího kapříka při zdolávání .

                      Npagin77 - Profil | Ne 30.3.2014 21:24:49

                      Martin Matuš >> S FS new eclass 3 1/4 lb jsem se ke 120 občas dostal, ale zdolávačka nebyla ono...

                        NMartin Matuš - Profil | Ne 30.3.2014 12:51:31

                        pagin77 >> mam Torrixe 3,5lb a pokud umis hazet, tak se na 120m dostanes. Ani v librazi 3,5lb neni Torrix tuhy rahno a budes na nem uplne v pohode citit kaprika kolem 5kg

                          NErva - Profil | Ne 30.3.2014 11:28:41

                          pagin77 - Není zač :-)

                            Npagin77 - Profil | Ne 30.3.2014 9:33:03

                            Erva >> Zkusim, dekuju

                              NErva - Profil | Ne 30.3.2014 7:52:56

                              pagin77 - Zkus kontaktovat tohodle človíčka : http://www.mrk.cz/clen.php3?id=23085 měl Acurix ve 3 lb a tě je má 3,25 lb , tak ti k tomu řekne jistě víc , navíc nedávno prodával holé blanky na Torrix .

                                Npagin77 - Profil | Ne 30.3.2014 6:49:13

                                Erva >> Hranice ke které se chci přiblížit je 120m. A právě řeším jestli Torrixe 3 1/4lb a nebo na úkor vzdálenosti vzít ve 3 lb Acurix...

                                  NErva - Profil | So 29.3.2014 20:23:58

                                  pagin77 - Acurix má rychlí blank , pěknou C - čkovou akci ,a myslím si že ve 3 lb to s ním bude lítat hodně dobře já z 2,5 lb Acurixem hodím bez problému 70 - 80 metrů , přitom si zachovává hodně , ale hodně příjemnou zdolávací akci , Torrix je ještě krapet tuhší , jde o to jak až dalece potřebuješ házet , ovšem vše už je na úkor zdolávací akce .

                                    Npagin77 - Profil | So 29.3.2014 19:45:25

                                    Hapas1 >> Teď řeším úplně tu samou věc s pruty jako ty. Jak jsi to nakonec rozhodl?

                                      Nalda2211 - Profil | So 22.2.2014 22:46:44

                                      Hapas1 >> je to jak pisou

                                        NHapas1 - Profil | So 22.2.2014 22:20:16

                                        alda2211 >> Můžu se zeptat,jaký je mezi nimi zásadní rozdíl?? Který má jakou křivku?? Četl jsem,že Acurix by měli být měkčí a tenčí, spíše na zdolávačku, ale to i v 3lbs gramáži??

                                          Nalda2211 - Profil | So 22.2.2014 21:18:58

                                          Hapas1 >> ahoj torrix

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus