Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NHapas1 - Profil | So 22.2.2014 21:03:54

    Ahoj,poradil by mi někdo jaký blank vybrat, Torrix nebo Acurix nejspíše ve 3lb provedení, chtěl bych silnější prut na delší náhozy s olovem kolem 100g (samozřejmě aby vydržel více),ale zároveň byl příjemný na zdolávačku ??

      NErva - Profil | So 4.1.2014 9:28:00

      CT Timata - Jj., dík za info .

        NCT Timata - Profil | So 4.1.2014 9:18:01

        Erva >> kapor do 5kg

          NErva - Profil | So 4.1.2014 9:17:10

          CT Timata - Co jsi zdolával ??

            NCT Timata - Profil | So 4.1.2014 9:13:44

            Erva >> ahoj, ano, ja ine ani nemam.

              NErva - Profil | So 4.1.2014 9:13:03

              CT Timata - Čus to jsou ty tvoje ??

                NCT Timata - Profil | So 4.1.2014 9:02:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                nasiel som jednu fotku acurixu v akcii

                  NErva - Profil | Út 24.12.2013 11:52:23

                  clarence - Není zač :-))

                    Nclarence - Profil | Út 24.12.2013 11:41:15

                    Erva >> Nebo by sežrali,každopádně jsou to super klacky možná je lepší J.Korea než Čína dík za odpovědi a pomoc nechci Radkouvi zasírat otázku.J

                      NKocháč - Profil | Út 24.12.2013 11:33:39

                      clarence >> Taky jsem žil v tom, že jsou na blancích Century.

                        NKocháč - Profil | Út 24.12.2013 11:31:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        clarence >> Nová řada prutů se bude jmenovat Kim-čong-un-2D

                          NErva - Profil | Út 24.12.2013 11:30:06

                          clarence - Tak a je to venku , kdyby to byla Korea severní , tak z toho blanku udělají vzduchovku :-)))))

                            Nclarence - Profil | Út 24.12.2013 11:26:52

                            Kocháč >> Petře dík trochu jsi mne zklamal doufám,že ta Korea je aspoň Jižní ale co se dnes nedělá na východě.J

                              NKocháč - Profil | Út 24.12.2013 11:19:30

                              clarence >> Tohle píší na stejný dotaz na stránkách Sportcarpu
                              Dobrý den, díky za Váš dotaz. Blanky jsou vyrobeny v Korei. Jméno výrobce myslím není až tak důležité neb je to firma, která nemá svou značku prutů, ale vyrábí pro různé zákazníky pod jejich značkami. Díky za pochopení.

                                Nclarence - Profil | Út 24.12.2013 11:16:50

                                Erva >> Jo jsou super koupil jsem je tady na bazaru v létě za 4000,- 2ks.Napíši asi Luďkovi Černému Lc1.Mám pocit,že kdysi někdo psal,že blank je Century.J

                                  NErva - Profil | Út 24.12.2013 11:10:10

                                  clarence - Čoveče tak to netuším ,ale jsou teď za dobrou cenu , měl jsem je v pazourech a je to příjemný proutek , jen tu koncovou rukojeť bych udělal asi jinak , moc se mě nelíbí . http://www.fishinginvest.cz/obchod/sportcarp/pruty/​pruty-black-star-2d-12-2-75-lb

                                    Nclarence - Profil | Út 24.12.2013 11:05:19

                                    Erva >> To né ale začínám Haríkách čím dál víc uvažovat.Ježich už něco přinesl ale to jsem si musel samo koupit sám tím myslím dárky rybářské.Hele je to sice mimo mísu nevíš z jakého blanku dělají Sportcarp Black Stary?

                                      NErva - Profil | Út 24.12.2013 10:56:47

                                      clarence - Ahoj Jardo , neříkej že je budeš mít pod vrbou ??:-))))

                                        Nclarence - Profil | Út 24.12.2013 10:55:24

                                        Erva >> Hele Radku nech toho ty jsi hroznej našeptávač jinak Všem krásný svátky.J

                                          NErva - Profil | Út 24.12.2013 10:49:34

                                          Příjemné prožití vánočních svátků a pohody a nějaký ten proutek Harrison pod stromečkem přeje Erva :-))

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus