Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NPindˇa - Profil | Pá 27.5.2022 16:19:26

    Peter94 >> Diky. Jestli s tím skončil horko těžko se bude shánět prověřený stavěč

      NPeter94 - Profil | Pá 27.5.2022 16:16:20

      Pindˇa >> pipal

        NPindˇa - Profil | Pá 27.5.2022 16:14:04

        Peter94 >> Kdo ti je nakonec stavěl?

          NPeter94 - Profil | Pá 27.5.2022 16:03:25

          A_dam >> pozri sa: mne to je jedno z coho stavia,ked aj z hovna ,mohol povedat ,ze to nebude riesit a mohol som usetrit pol roka cakania a neprijemnosti.nechapem ,co si tymto prispevkom chcel naznacit.
          Penazi by som mu zaplatil ,kolko by si povedal.
          Spamataj sa a nepis blbosti.

            NA_dam - Profil | Pá 27.5.2022 13:39:19

            Peter94 >> Na výstave v stánku hovoril že stavia z blankov harrison ktoré objednáva.

            Ono ja sa mu nedivím keď potrebuje aj čosi zarobiť. Takto by platil len očká a prácu...

              NPeter94 - Profil | Pá 27.5.2022 10:20:58

              Dal som mu blanky (fs 10 fs his) na vystave a pol roku ,ich ani nevybalil z obalu.
              Tak ako som mu ich na vystave dal,tak isto mi ich po pol roku poslal postou naspat ,ani ich nevidel.
              Nehovoriac o tom ,ze ma ojebaval ,ze uz objednal sedlo,ocka...a po par mesiacoch vravel,ze to ide prave objednat...
              Mozno ak mas cas par rokov ,tak to skus,ale od tohto cloveka sa drzat co najdalej,teda aspon z mojej strany.
              Ja mam takuto skusenost a nech si spravi obraz kazdy sam.

                Nicokarp - Profil | Pá 27.5.2022 9:25:58

                Robil mi dva pruty, konkrétne 9ft na blanku Harrison VHF 5-30 a 15-45gr a absolútne bez akýchkoľvek problémov, ako som ich chcel spraviť,tak mi ich urobil, nemôžem povedať ani jedno krivé slovo naňho.

                  NPindˇa - Profil | Pá 27.5.2022 7:56:13

                  Peter94 >> Ok díky za info dobré vědět

                    Nvicx - Profil | Pá 27.5.2022 7:44:00

                    Peter94 >>??? Od JB tu ma dosť ľudí prúty. V čom bol problém?

                      NPeter94 - Profil | Pá 27.5.2022 5:03:40

                      Pindˇa >> tohto cloveka neodporucam,tie pruty nikdy neuvidis,vlastna skusenost,uz som to tu niekedy pisal

                        NPindˇa - Profil | Čt 26.5.2022 22:08:28

                        Martík - 26.5.2022 21:34:17 https://www.ballayrods.com/>>

                          NMartík - Profil | Čt 26.5.2022 21:34:17

                          Tak to čtu nedobré zprávy! Chlapi, mate ještě nějaké jiné kontakty, na stavěče prutů na kapry?

                            Nsidneyv - Profil | Čt 26.5.2022 14:30:35

                            dukin >> ahoj, mozes popisat, ako zmenil pristup?

                              Ndukin - Profil | Čt 26.5.2022 13:20:51

                              MíraP >> Buď rád. Pípal "trochu" změnil přístup.
                              Radim Vytřas Ostrava.
                              Viděl jsem jeho práci a luxus.
                              Komponenty si ale budeš muset sehnat.

                                NMíraP - Profil | Čt 26.5.2022 12:55:11

                                U koho mi doporučíte postavit kaprové pruty? Kontaktoval jsem p. Pípala a bohužel to odmítl, že díky brexitu s tím končí. Dodělá co má rozdělané a nic začínat již nebude. Neví někdo o adekvátní náhradě?

                                  Nclarence - Profil | Ne 16.1.2022 18:01:53

                                  fpetula >> Stejně by si ho měl mít v ruce než ho koupíš.Znáš to 100 lidí 100 názorů přece jenom Harrison není až tak levná záležitost,každý má pocit tvrdosti jinak.J

                                    Nfpetula - Profil | Ne 16.1.2022 17:08:30

                                    clarence >> Díky . Mám rad do člunu tvrdší pruty ,když sou ve vodě rostliny ,nespadne olovo a ještě na prute visí kapr plus 5kg trávy na navazci … ale bojím se toho aby to nebylo úplne kopito … Tak teď nevím :)

                                      Nclarence - Profil | Ne 16.1.2022 16:33:13

                                      fpetula >> Ten třetí snímek sem nepatří to je 12ft.J

                                        Nclarence - Profil | Ne 16.1.2022 16:26:40

                                        fpetula >> Ahoj 18kg kapr a do plné paraboly nešel. J

                                          Nfpetula - Profil | Ne 16.1.2022 15:37:15

                                          Čau , měl někdo možnost porovnat Harrison torrix 3,25lb 10ft a Free spirit his 3,25lb 10ft ??? Zajímalo by mě jak se chova ten torrix … his sem měl do člunu a při zdolávání velké ryby šel do plné paraboly … Díky za info …

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus