Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NPindˇa - Profil | Čt 6.1.2022 11:18:24

    sidneyv >> Jj já napřed myslel,že je to nějakej aliexpres, nebo větnamec,ale je to z jejich stránek.https://www.rivercitytackle.co.uk/

      Nsidneyv - Profil | Čt 6.1.2022 11:08:09

      Pindˇa >> iny merch som nikde nenasiel len tieto capice.ina firma je na trhu tyzden,houby dokazala a hned daju od slipov po salky na kavu.a od harrisonu,klasickej zavedenej znacky sa neda kupit ani tricko.

        Nsccot - Profil | St 5.1.2022 18:21:22

        kabo >> prosím vás tá hrazda na pruty? výrobca prip kde sa dá zohnat´? d´ sccot

          NPindˇa - Profil | Po 6.12.2021 20:35:50

          Něco pro fandy

            NErva - Profil | St 30.6.2021 19:48:27

            Všude jen Fuji a Alps , tak ruční práce ...

              Nkopec321 - Profil | Ne 6.6.2021 16:18:15

              Erva >>Ahoj díky, pak jedině budu muset vydržet jestli se bude konat v října For Fishing vím že tam čluny Raptor bývají každoročně tak by tam mohli mít i ty pruty ale to bych si zavolal a poptal se na to. Díval jsem se na ty stránky a jak píšeš nemají vše skladem chtěl bych vidět ty Torrix v 3,25 ale na to že píšou nejprodávanější model tak ten je na objednávku mají ty 3,35 jestli jsou teď žádanější nevím.

                NErva - Profil | Ne 6.6.2021 15:58:36

                kopec321 - Ahoj , obávám se že krom Carphouse tuším v Praze nikde v ČR nejsou ,a to bude mít pan Bradávka stejně jen omezené modely a libráž skladem , určitě ne všechno :https://www.carphouse.cz/pruty-harrison-advanced-rods/
                V minulosti byly nějaké modely Harrisonu k nakouknutí v Carp product v Hodoníně , ale tenhle obchod už je nějaký rok zrušený ...

                  Nkopec321 - Profil | So 5.6.2021 8:06:57

                  Čau , nevěděl by někdo kde se dají omrknout pruty někde v okolí Olomouca. Děkuji.

                    NPindˇa - Profil | Pá 14.5.2021 9:47:38

                    dukin >> Ano.

                      Ndukin - Profil | Pá 14.5.2021 9:36:07

                      Skvěle se drží a vypadá 🙂

                        NJTr - Profil | Ne 25.4.2021 13:39:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Nový přírůstek do výbavy.

                          Ndukin - Profil | Čt 8.4.2021 21:31:32

                          Vím že už to tu bylo, ale co kdyby 😆

                            Ndukin - Profil | Čt 8.4.2021 21:30:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            😎

                              Nmiramax - Profil | Čt 8.4.2021 21:27:00

                              díky moc pánové, takže to je jak jsem myslel, je to jak medium feeder, a to teda potřebuju fakt ty dvoulibry buď torrix nebo chimera

                                N˘Ö˘ Krab - Profil | Čt 8.4.2021 14:24:22

                                miramax >> Měl jsem 1.75lb v ruce a přišlo mi to dost měkké, určitě ne na 100g olovo.

                                  Ndrvoštěp - Profil | Čt 8.4.2021 13:42:27

                                  miramax >> Měl jsem možnost s 1.75 12ft týden chytat. Olova 40-60g. Neházel jsem daleko, max 50m. Super proutky. A zdolávačka jedna báseň. Největší kapr byl 86cm 15kg.

                                    Nmiramax - Profil | Čt 8.4.2021 10:50:20

                                    Kolegové, je tu někdo, kdo má zkušenost s Torrix v librážích 1,75 nebo 2lb a ve 12ft? Pan Pípal mě v této délce od 1,75 zrazuje, že to bude měkké jak hadice :) Nechci to na kapry, ale potřebuju chytat na vzdálenosti kolem 50 metrů se zátěží mezi 60 a 120 gramy. Díky

                                      Ndukin - Profil | Po 5.4.2021 19:19:53

                                      smike >> Na jakou Kacabaju?
                                      Tam já vůbec nechodím 😁

                                        Nsmike - Profil | Po 5.4.2021 5:35:19

                                        dukin >> pěkné,na kacabaju jak dělané 👍

                                          NLuger46 - Profil | Ne 4.4.2021 20:25:56

                                          dukin >> tady je už večerní klid 😁

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus