Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Ndukin - Profil | Ne 4.4.2021 18:29:46

    Luger46 >> zkoušel a ne jednou, kámoš je má.
    To se těžko popisuje.
    Jsem ti psal už minule. Zavolej jak budeš mít čas, nejlíp hned 😁

      NLuger46 - Profil | Ne 4.4.2021 17:08:31

      dukin >> To plusko je kolik lb? Zkoušel si už házet kolik to dá? A s jakým olovem a montáží?

        Ndukin - Profil | Ne 4.4.2021 15:36:58

        Luger46 >> Aviator plus 12"

          NLuger46 - Profil | Ne 4.4.2021 14:33:16

          dukin >> krásný, co je to zač?

            Ndukin - Profil | Ne 4.4.2021 14:17:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Hotovo hurá 😁

              NPindˇa - Profil | Pá 12.3.2021 14:53:50

              Luger46 >> Myslel jsem si to😂

                NLuger46 - Profil | Pá 12.3.2021 14:49:29

                Pindˇa >> a ty dva ne? :)))))) zeptám se tě stejně :)))

                  NPindˇa - Profil | Pá 12.3.2021 8:22:40

                  Luger46 >> Nechceš jenom jeden?😊

                    Ndukin - Profil | Pá 12.3.2021 7:09:22

                    Luger46 >> Ty pruty znám osobně.
                    Jsou skutečně velmi málo chytané 😉

                      NLuger46 - Profil | Čt 11.3.2021 22:16:52

                      V bazaru jsou skvosty, mě zasvrbela šrajtofle 😁

                        NErva - Profil | Čt 11.3.2021 18:23:51

                        Luger46 - Si ho nechej dodělat :-))

                          NLuger46 - Profil | Čt 11.3.2021 17:59:54

                          Erva >> Díky ti. Jsou v dobrých rukou. Já Acurixi pustil zase kamosovi. Ale ten English flag si tam dát mohl 😁

                            NErva - Profil | Čt 11.3.2021 17:25:21

                            krkoška - Moje srdcovka je Acurix :-)Torrix jsem pustil kolegovi Luger46 :-)

                              Nkrkoška - Profil | Čt 11.3.2021 17:16:54

                              Erva >> ahaa, už jsem přemýšlel nad Torixem a Aviatorem😄

                                NErva - Profil | Čt 11.3.2021 13:51:37

                                krkoška - Sedla mám na přívlačáky 😂

                                  Nkrkoška - Profil | Čt 11.3.2021 13:06:20

                                  Erva >> Ahoj, na jakém blanku budou nová sedla?

                                    NErva - Profil | St 10.3.2021 16:37:46

                                    dukin - Můžu potvrdit , delší časovou prodlevu a to nejen u Harrisonu , mě jdou sedla z UK již od listopadu a ještě je nemám .....

                                      Ndukin - Profil | St 10.3.2021 12:32:24

                                      krkoška >> Jakože dva a půl měsíce než mu přišly blanky.
                                      Teprve teď začíná stavět.

                                        Ndukin - Profil | St 10.3.2021 10:11:25

                                        krkoška >> Já jsem to nějak nesledoval, tohle bylo v režii Pípala.
                                        Od objednání po dodání to trvalo přes dva měsíce. Clo se platí.

                                          Nkrkoška - Profil | St 10.3.2021 8:05:52

                                          dukin >> ahoj, myslím, že i další lidé uvítají aktuální informace o dopravě a CLU z UK. Bylo vůbec nějaké clo nebo nějaké nové problémy?

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus