Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NPindˇa - Profil | Út 9.3.2021 21:29:24

    dukin >> Jak to teď u něj dlouho trvá od zadání?

      Ndukin - Profil | Út 9.3.2021 21:25:32

      Masaj >> TE bych řekl že má citlivější špičku ale tužší páteř.
      U Aviatoru bych řekl že z té páteře něco vzali a dali to dopředu 😁
      Mě se líp háže s pluskem a teď se mi dva kusy staví u Pípala.
      Ovšem dostat sem blanky byl porod.

        NMasaj - Profil | Út 9.3.2021 19:01:31

        Luger46 >> Oba pruty mohu srovnat jen pocitově z osahání na krámu. Aviator Plus se mi jevil o řád měkčí nežli Torix TE. A proto jsem ho zvolil. Také jsem chtěl něco na 110g + PVA.
        Mám k tomu FS His 3lb a chtěl jsem mezi pruty větší rozdíl v tvrdosti a to splňoval víc Torix.
        Šťastnou volbu Michal.

          Ndukin - Profil | Út 9.3.2021 6:17:35

          Luger46 >> Zdar jestli chceš tak zavolej odpoledne, házel jsem s oběma. 😉

            NLuger46 - Profil | Po 8.3.2021 23:19:01

            Ahoj všem. Řekl by mě někdo jaký je rozdíl mezi Torix TE a Aviator plus. Mám už Torixe ve 3 lb ale přemýšlím o něčem kde můžu házet s olovy 110 až 120 gr s PVA a dostat se cca o min. 20 m dál.

              NMasaj - Profil | Pá 29.1.2021 13:42:04

              Luger46 >> Jak jsem psal, měl jsem štěstí, že něco málo kluci měli. Asi nemají nových věcí víc na eshop. Mě vyšel kus na 10500kč.

                NLuger46 - Profil | Pá 29.1.2021 8:54:59

                Masaj >> moc pěkný. Na kolik vyšly? Na stránkách mají pořád starý modely a na objednání.

                  NMasaj - Profil | Čt 28.1.2021 18:53:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Ahoj,
                  Tak miláčkové jsou doma. Těším se jak malý kluk až se na ně pověsí první kapřík. Posílám foto a sorry za kvalitu na rychlo foceno jen mobilem. Klukům z Carphousu dík za nákup. Michal

                    NMasaj - Profil | Út 26.1.2021 21:05:31

                    clarence >> Hoši jste nějak netrpělivý :) ale co už. Vybral jsem Torrix TE už v novém kabátě dle fotek níže od muny. Na to co jsem hledal se mi tento zdál ze všech pocitově nejlepší. Se zbožím co tam kluci mají si myslím, že čekají jak se to do ČR dostane po Brexitu, ale to je otázka na ně. Já si vybral asi s kurva štěstím a jsem moc spokojený. Ve čtvrtek tam pro ně jedu a pak mohu poslat foto.

                      NLuger46 - Profil | Út 26.1.2021 20:48:33

                      Masaj >> však podle eshop nemá nic pomalu skladem. Nebo už mu došlo zboží?

                        Nclarence - Profil | Út 26.1.2021 20:33:44

                        Masaj >> Tak se pochlub co ti padlo u Míry do oka.J

                          NMasaj - Profil | Út 26.1.2021 19:09:24

                          Všem moc dík za cenné info. Moc se my to hodilo při rozhodování při výběru prutů. Dnes vše osaháno a vybráno u kluků v Carphouse. Vlastní zkušenost a osahání prutů k nezaplacení. Díky Michal

                            NMartík - Profil | Po 25.1.2021 23:49:35

                            Ty minima ... Pípal mě před 2 lety varoval, že to je reklamní trik a nic to nevydrží. A měl pravdu...

                              Ncyp - Profil | Po 25.1.2021 23:40:35

                              Masaj >> Dávají je tam aby to mohli co nejdřív předělat a utržit na žvanec,známej si nechával překopat,koukám na výsledek:pěknej lak super korek a u oček mu říkám to50mm oko stojí 150,-(vázač)mu prej říkal že vydrží,aha takže se dneškem přestanou prodávat ty co stojí10x víc,no a za rok se šlo na reklamaci,pokuď zapojím mozek vím že kov při tření se na rozdíl od(kvalitní)keramiky rychleji zahřeje a poškodí,hele neptej se vázače a už vúbec prodjce ale toho kdo už těma okama protáhl kilometry šňúry a který materiál vydržel,neznám novinky nevím co jsou oči kigan protože mé fuji sic se silikonkarbidovou keramikou již povícero let přelakovávám na další blanky protože je výplň pořád jak nová,takže podstatná informace je z čeho je výplň očka a né že je to jen novinka kterou na moři kluci používají na tuňáky ale neřeknou to B že hned potom hodí prut do koše.

                                NErva - Profil | Po 25.1.2021 22:20:47

                                Masaj - Hoj , tak problém je že se prodřou , při používání vlasce o něco později , se šňůrou o dost rychleji a to proto že nemají keramiku , nevím kolik je ofic výrobců , ale já znám jednoho a to Pacbay , co se Harrisona týče , tak je opravdu na své pruty nedává , používá jen očka Kigan ať už se světlým ,či tmavým - černým rámečkem , jediný kdo je tam dává tak jedině stavěči a na přání zákazníka , co se ostatních prutů týče že je na prutech mají , tak se třeba zeptej přímo prodejců prutů Nash kolik měli reklamací ,tedy pokud ti to vůbec řeknou a aby se těch oček jen tak nevzdali , tak dali špičkové očko z keramikou a mají vesměs po dobu záruky klid , jelikož špičkové oko trpí nejvíc , ostatní se prodřou později , řekl bych po záruce a pak už to prodejce ani výrobce nemusí řešit .

                                  NLuger46 - Profil | Po 25.1.2021 21:34:01

                                  Masaj >> podle mě záleží na typu a výrobci těchto ocek. Nejsou minima jako minima. Nashe s tím měl taky problémy ale na nových Scopech už jsou dobrý. Nicméně na 10 ft prutech jsou fajn ale na 12 ft bych volil spíš k oka nebo klasické kigany. Ty obrácene nožičky nebudou moc funkční proti zamotavani vlasce okolo očka při silnějších hodech.

                                    NMasaj - Profil | Po 25.1.2021 20:45:28

                                    muna >> Tak to je na h...o. Proč je na ty pruty vůbec osazují. Přece na top prut nedám Béčkový očka abych ho neprodal.

                                      Nmuna - Profil | Po 25.1.2021 20:31:56

                                      Masaj >> Sice jsem měl minima očka a jiném prutu, ale nevydržely ani sezónu...

                                        NMasaj - Profil | Po 25.1.2021 19:48:38

                                        Erva >> Ahoj. Jak velký je problém je s oky Minima series. Zítra se jedu podívat na Aviator Plus a jsou osazeny právě tímto typem. Jen si myslím, že kdyby byla tak špatná tak by je Harrison na pruty nedával. Věřím, že p.Pípal je nechce používat, ale proč by se jinak nadále používali.
                                        Dík za info Michal

                                          NErva - Profil | Ne 10.1.2021 21:19:05

                                          krkoška - Mě byl stavěčem dopurečen lékárenský parafín .😉

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus