Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

Nmurphyy - Profil | Čt 25.1.2024 10:40:16

rájovec >> tu to bude v pohode, bavime sa vyslovene o "zdolavackovych" prutoch: paragon, rapid stalker

    Nblum - Profil | Čt 25.1.2024 10:40:13

    rezatypejsek >> nic se neděje, buď v klidu. Prut je to hezký ale mimo mojí cenovou relaci. Pokud je máš ať slouží k plné spokojenosti.

      NVojtechvojtech - Profil | Čt 25.1.2024 10:40:13

      rájovec >> Ahoj, píšu o nových, tj. morion selection. Mám ho v 10 ft 3 lb a verzi 2,75 má kamarád, takže ho znám dobře.

        Nrájovec - Profil | Čt 25.1.2024 10:19:44

        blum >> Na toho Moriona bacha, řekl bych, že se tady píše o řadě ST, kterou už asi těžko seženeš. Nevím, jestli někdo zná tu novější. Sportexy nižších řad mají vždy "něco", ten blank není úplně ideálně propracovaný. Sám jsem (u stalkerů) putoval od Invictuse přes Morion ST až po FBC a až teď je to ono, ten prut má "svaly i čáry" ( coppy Baba Yaga:-)).

          Nblum - Profil | Čt 25.1.2024 10:17:32

          Vojtechvojtech >> loňskou sezonu jsem odchytal s vláčákem 2,7 metru s vrhačkou do 50 gramů a s 30 olovem a koulí jsem se dostal kam potřebuju cca 60 metrů a stačí mi to abych si na pohodu zachytal. Zakrmím prakem a pohoda. Za trofejníma rybama se nehoním, nemám důvod, stačí mi si zachytat :)

            Nmurphyy - Profil | Čt 25.1.2024 10:12:55

            blum >> jj aj zrejme viac ale uz sa to bude moc ohynat a hody nebudu take presne, zase je dobre mat nejaku tu rezervu napr ak das krmitko zo srotom pripadne tazsie (70-80g) olovo ked sa zmenia podmienky-vietor a pod, ten paragon sa mi javi v tvojom pripade ako ideal, a pekne ho ohne aj nasadak
            Ale ak vacsinou chytas len 40-50g tak aj ten stalker moze byt dobry, to uz musis ty zvazit

              Nrezatypejsek - Profil | Čt 25.1.2024 10:05:54

              blum >> nevšiml jsem si...sorry 🙋🏻‍♂️

                Nblum - Profil | Čt 25.1.2024 10:04:44

                murphyy >> počítám že by ta 2,25 lb snesla cca 40 gramů 50 asi strop

                  NVojtechvojtech - Profil | Čt 25.1.2024 10:02:56

                  blum >> Jak jsem ti psal níže - 70 g + montáž s rozumným PVA je pro paragon ideální odhozovka. Na moriona 2,75 lb pak cca 90 g. Jak ti píše @murphyy . U toho rapidu bych se bál, že už to bude moc slabé. Zase je potřeba "něco" a "někam" odhodit.

                    Nmurphyy - Profil | Čt 25.1.2024 9:58:37

                    blum >> jo cize super volba by bola ako tu uz bolo viac krat napisane ten Paragon Stalker CS-2 2,75lbs pripadne ak este nieco jemnejsie tak Rapid Stalker 10ft 2,25lbs

                      Nblum - Profil | Čt 25.1.2024 9:57:26

                      murphyy >> jak říkáš porovnávat mercedes a fábii nejde. Jak se to najednou zúžilo na Moriona Rapida a Paragona : )

                        Nblum - Profil | Čt 25.1.2024 9:53:15

                        murphyy >> měl jsem 20 roků 3 metrové teleskopy s vrhačkou do 150 gramů pak jsem přešel na děličky 13 ft 3,75 lb Advancer od Sportexu první řada(už jsem je prodal-zdravotní problémy)tak hledám něco na pohodové chytání cca do 60-70 metrů a neřešit že něco bolí na úkor koníčku.

                          Nmurphyy - Profil | Čt 25.1.2024 9:51:00

                          blum >> snese ale na pravidelne bomby nahozy to nebude, ako pise ideal asi tych 70g, potom pre morion kludne aj 90g

                            Nblum - Profil | Čt 25.1.2024 9:43:52

                            Vojtechvojtech >> tak že 90 gramů snese?

                              Nblum - Profil | Čt 25.1.2024 9:40:52

                              murphyy >> přesně

                                Nblum - Profil | Čt 25.1.2024 9:40:23

                                rezatypejsek >> jako 10000 za prut určitě nedám.Představa byla + - 3000 za kus strop je 3500, na nedělní rybačku až až,ale děkuju za názor

                                  Nmurphyy - Profil | Čt 25.1.2024 9:35:28

                                  rezatypejsek >> v takej cenovej podla mna nehlada ;)

                                    Nrezatypejsek - Profil | Čt 25.1.2024 9:13:35

                                    blum >> za mě Century fat boy slim 10ft 3lb 😉...nic lepšího není zkrze tvoje požadavky. 🙋🏻‍♂️

                                      Nmurphyy - Profil | Čt 25.1.2024 9:11:45

                                      Vojtechvojtech >> presne, paragon bude na to topka.
                                      ostatne co spominal "daiwa ninja 10ft 2lb,daiwa black widow 10ft 2 lb a od delphinu armada 10ft 2,5 lb,etna 9 ft 2,5 lb" sa so sportexom nedaju porovnavat, kvalitou blanku, zivotnostou apod, proste ako porovnavat nejaky cckovy medak s fabiou napr :)

                                        NVojtechvojtech - Profil | Čt 25.1.2024 8:25:10

                                        blum >> Podle toho, co jsi psal, se mi jeví Paragon jako nejvhodnější. Můžeš na něm chytat fakt jemnotu. Ten prut to snese. Morion je takový víc univerzál, tužší, dělník. Taky má kratší ručku, což by mohlo někomu vadit.. Ale oba jsou dobrý! Jestli prahneš po hezčí zdolávačce, tak paragon, jestli chceš něco víc univerzál, tak morion. Ostatní tebou jmenované bych vyloučil ...