Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

Nblum - Profil | Ne 11.2.2024 14:02:01

vicx >> 0,5 litru

    Nvicx - Profil | Ne 11.2.2024 12:59:46

    blum >> tá fľaška je 0.5, alebo 0.7L?

      Nmurphyy - Profil | Ne 11.2.2024 12:50:55

      blum >> paradicka, krasny jemny prutik zdolavacka bude super pricom stale ma rezervu ku spodku ked bude treba viac zabrat 👍

        Nblum - Profil | Ne 11.2.2024 11:30:38

        Rapid stalker 10ft 2 lb pár fotek pro představu, snad to někomu pomůže.

          Nblum - Profil | Pá 9.2.2024 6:33:21

          Vojtechvojtech >> tak rapid 10ft 2 lb je doma, myslím že budu velmi spokojený. pocitově mi přišel jemnější než daiwa ninja ve stejných rozměrech

            Nferda8 - Profil | Po 5.2.2024 20:52:45

            Ahojte, rozmýšlam nad Black Pearl 40 g na rieky z brehu - bolene a zubáče. Nástrahy voblery a gumy s jigmi 20 - 30 g. Bude to ok alebo mám ísť radšej do 60 g? Dĺžku by ste odporučili 2.7 alebo 3 m?
            Ďakujem.

              N - Profil | Út 30.1.2024 3:04:28

              mám možnost koupit pruty sportex FBC 12,5FT 3.5LB.JE to starý prut ještě výroba Made in germany.Co vy na to.

                Nblum - Profil | So 27.1.2024 17:07:43

                Vojtechvojtech >> chlapi díky za rady a postřehy, až ošahám dám echo jak jsem se rozhod.

                  NPindˇa - Profil | Pá 26.1.2024 13:11:51

                    NVojtechvojtech - Profil | Pá 26.1.2024 8:27:04

                    blum >> Máš dva modely na výběr. Osahej a uvidíš. Ta testovací křivka je jen číslo, někdy hodně orientační. Však dole bylo psáno - invictus 2,75 lb hodí víc jak FBC v 3 lb. Nakonec může ten paragon být ještě příjemnější než rapid. Chce to zkusit.

                      Nblum - Profil | Pá 26.1.2024 6:22:50

                      murphyy >> přesně jak píšeš, proto byly ve výběru pruty které jsem psal níže max do 2,5 lb

                        Nmurphyy - Profil | Čt 25.1.2024 14:15:46

                        blum >> u teba to je jasne, ak sportex tak paragon alebo rapid, zdolavackove pruty-najlepsie si ten rapid osahat povedal by som ze na tvoje protreby bude fajn, sportex mozes aj kus pretazit a stale ti to vpohode odhodi, zvlast ked spominas budes chytat na olova 50g plus minus.
                        tie ine pripomienky boli skor vo vseobecnosti, ze niekto napr chce prut ktory bude aj slusne hadzat ale nebude az taky tvrdy, a ked kupi napr invictus, puristu alebo catapult tak mu to nemusi sadnut, ty hladas uz uplne zdolavackove pruty (rapid, paragon) nie taky ten bezny standard, delnikov, univerzaly da sa povedat (morion, fbc, graphenon 2,75lbs) s ktorymi celkom pekne nahodis ale nie su az tak tvrde.
                        myslim ze sme uz povedali o tom dost, ci uz vyberes jeden alebo druhy budes spokojny 👍

                        inak aj vzhladom k tomu co pises "loňskou sezonu jsem odchytal s vláčákem 2,7 metru s vrhačkou do 50 gramů a s 30 olovem a koulí jsem se dostal kam potřebuju cca 60 metrů "
                        tak ten rapid by ti sadol este lepsie by som povedal

                          Nblum - Profil | Čt 25.1.2024 13:31:42

                          Vojtechvojtech >> po všech připomínkách jsem začal uvažovat i o výletu na FF i když ta hromada lidí co tam bude je děsivá : )

                            NVojtechvojtech - Profil | Čt 25.1.2024 12:33:11

                            rájovec >> Chápu. Ono i 2,75 lb catapult mě překvapil, jak je tuhý. Ono ten paragon je úplně jiný prut než ta sorta typu catapult, invictus. To už i ten competetion se jeví příjemněji.

                              Nrájovec - Profil | Čt 25.1.2024 10:59:52

                              Vojtechvojtech >> Co píšeš to asi u Sportexu nepřipadá v úvahu, to si pohlídají. Myslel jsem jen tu kvalitu a práci blanku. Třeba: Invictus 2,75 lb měl hodně velkou sílu a házel (v mých rukách) dál než FBC 3lb, ale zase i s větším kapříkem(cca10-12kg+) jsi musel u břehu hodně opatrně, abys nevyřízl. Morion ST 2,75 byl zdolávací prut, ale u těch FBCéček je ta akce ještě propracovanější a přitom i slušně hází. Přiznám se, že Paragon neznám, takže defacto jsou ty připomínky pasé.

                                Nmurphyy - Profil | Čt 25.1.2024 10:48:42

                                Vojtechvojtech >> podla mna to ze vzdy tam nasiel nieco co mu az tak nesedelo, bud moc tvrdy alebo makky alebo nieco podobne :) ale to zavisi aj na tom ci sa zvoli spravna gramaz, dlzka na konkretny sposob, resp prave ten model na dany ucel

                                  NVojtechvojtech - Profil | Čt 25.1.2024 10:48:26

                                  blum >> Rozumím, pak vyzkoušej oba typy a rozhodně se dle libosti v obchodě. Snad budeš mít štěstí a budeš mít možnost porovnání.

                                    NVojtechvojtech - Profil | Čt 25.1.2024 10:45:09

                                    rájovec >> Co myslíš tím "vždy něco". Jakože kosmetika nebo vyloženě věci typu špatně vyvázaná očka či jiné?

                                      Nrájovec - Profil | Čt 25.1.2024 10:43:21

                                      murphyy >> Dobrá, tak dobře poraďte :-)).

                                        Nrájovec - Profil | Čt 25.1.2024 10:42:21

                                        Vojtechvojtech >> o.k.