Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

NPindˇa - Profil | Út 25.7.2023 15:02:05

murphyy >> Tak to bylo rychlé 👍

    Nmurphyy - Profil | Út 25.7.2023 14:34:50

    booster >> takze napisali ze by to malo byt vsetko vporiadku a potvrdzuju registraciu dvoch 2-dielnych prutov na tvoje meno, ale napisal som este ci by ti mohli poslat ten potvrdzovaci mail o registracii, tak to snad dodatocne poslu

      NPindˇa - Profil | Po 24.7.2023 22:53:07

      rezatypejsek >> No není to dlouho co jim registrace nefungovala
      vlčák.cz - Profil | SZ | Po 5.6.2023 7:13:05

      KONEČNĚ!! Dnes ráno se povedlo zaregistrovat pruty catapult cs4.Děkuji všem za informace k mému problému.Němci asi v sobotu a neděli nefungujou.Petrův zdar

        Nbooster - Profil | Po 24.7.2023 22:47:07

        murphyy >> Ještě jednou děkuji.

          Nmurphyy - Profil | Po 24.7.2023 22:35:51

          rezatypejsek >> u mna to nebolo okamzite, niekedy hej, ale min. do dalsieho prac. dna..
          a v poslednom case sledujem ze aj predajca to chce registrovat miesto mna

            Nbooster - Profil | Po 24.7.2023 22:33:44

            rezatypejsek >> Hele, jak jsem někde už psal, jsem už starší pán a PC rozhodně není můj kamarád. Sám jsem prodejce o registraci požádal a nejsem si vědom nějakého pochybení. Přesto díky za reakci.

              Nrezatypejsek - Profil | Po 24.7.2023 21:20:10

              Registroval jsem už spoustu prutů od sportexu a nikdy to za mě nedělal prodejce...to za 1..
              Za 2 ..po registraci přišel potvrzovací email okamžitě a to vždy.....asi něco nesedí ☝️

                Nmurphyy - Profil | Po 24.7.2023 20:41:00

                Pindˇa >> jj zatial som im poslal ako taky mail takze uvidime ;) dam vediet :)

                  NPindˇa - Profil | Po 24.7.2023 19:01:59

                  murphyy >>👍 Dobrá práce pak dejte vědět @booster jak jste dopadli

                    Nmurphyy - Profil | Po 24.7.2023 18:58:10

                    booster >> vpohode, napis mi potom sz a sa dohodneme..
                    a ano, za mna dobry predajca visacky neustrihuje v predajni, to si mas urobit ty doma-napr aj koli tomu, ze ak doma pri pozornom preskumavani prutu sa ti nieco nebude zdat-napr chybny lak na ockach, nejaky velky skrabanec, krivo vyviazane ocko..jednoducho ze prut potom vymenis hned za novy..ale dobry predajca by mal vymenit prut (nepouzivany) aj ked tam visacka uz nie je..ok pisni mi, cauko

                      Nbooster - Profil | Po 24.7.2023 18:49:31

                      murphyy >> Díky za reakci. Visačky odstřihovali na prodejně, ale nemyslím si, že by došlo k nějaké záměně. I když nikdy neříkej nikdy. Pokud bys mi mohl pomoci, budu velmi rád. Veškeré údaje, co bys potřeboval, bych samozřejme zaslal. Jak píše Pinďa, mít zaregistrované trojky, a vlastnit dvojky určitě není OK. Díky za snahu mi pomoci.

                        Nmurphyy - Profil | Po 24.7.2023 18:18:28

                        booster >> visacky si odstrihoval sam z ociek (su pevne fixovane treba to odstrihnut) alebo to urobili v predajni?

                          NPindˇa - Profil | Po 24.7.2023 18:14:41

                          booster >> To neni dobré, máš zaregistrované pruty, které ovšem nevlastníš, asi v obchodě přehodili visačky. Dvoudil má Art No. 144300. Nechat plavat to můžeš, otázka je když třeba na reklamaci pošleš místo registrovaných trojdilů tvoje dvoudílný, to asi neprojde.

                            Nmurphyy - Profil | Po 24.7.2023 18:10:07

                            booster >> zrejme sa nejaka chybicka vloudila ze dali na prut visacku z 3-dielu ale zaklad je ze toho isteho typu prutu..z vlastnej skusenosti mam pocit ze toto neriesia, a pokial registracia prejde tak je vsetko v poriadku..ak by si ale chcel mat 100% istotu, mozem napisat priamo do sportexu uz som s nimi komunikoval a popisal im situaciu ak by si chcel, samozrejme vsetky info potom by si mi poslal do sz
                            edit: ak zvolili spravny prut (nie 3diel) s tym kodom a preslo to, tak by to malo byt ok

                              Nbooster - Profil | Po 24.7.2023 17:28:34

                              bart.bm >> Dělali mi to v krámě, typ i číslo v pořádku, kontroloval jsem 2x, tak snad to bude cajk. Ale pochybnost co by za nehet vešlo zůstává....

                                Nbooster - Profil | Po 24.7.2023 17:25:03

                                Pindˇa >> Tady je foto - třídílné, zakoupil jsem ovšem dvojdílné. To snad ještě poznám. Už to asi nechám plavat, už nemám sílu furt někam volat....

                                  Nbart.bm - Profil | Po 24.7.2023 16:24:11

                                  booster >> při zadávání registrace zadáváš konkrétní typ a pak číslo, pokud tě to pustí tak cajk

                                    Nbart.bm - Profil | Po 24.7.2023 16:22:36

                                    booster >> dělám v DE už dost dlouho na to abych o jejich preciznosti ztratil iluze 😁

                                      Nmurphyy - Profil | Po 24.7.2023 15:51:43

                                      johny1 >> jj a zvlast morion 3m v 3lbs sa chova inak-tvrdsie ako napr revolt/FBC kde je spica akoby jemnejsia ale rychlejsia, a ako chlapci pisu najlepsie ked si to pozries, myslim ze ti ten morion 2,75lbs 10ft sadne

                                        NPindˇa - Profil | Po 24.7.2023 15:51:36

                                        booster >> Tak aspoň tak. S tou visačkou je to divný, myslíš tuto? Zkus tu svoji nafotit