Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

NPíňas - Profil | St 3.1.2018 17:42:18

vundu >> špatně položená otázka,máš se ptát jakou že mám tu zkušenost?

    Nvundu - Profil | St 3.1.2018 17:24:08

    Píňas >> a ze si se mi nepochlubil?? nebo mam sklerozu??

      NPíňas - Profil | St 3.1.2018 17:12:56

      vundu >> já bráško

        Nvundu - Profil | St 3.1.2018 16:49:09

        ...nazdar synci...ma nekdo zkusenost s Tiboronem 240-40g???

          Nvedro - Profil | St 3.1.2018 13:21:18

          Nic ?

            Nvedro - Profil | St 3.1.2018 13:08:46

            Zdravím , má někdo zkušenost nebo vlastní nové pruty Sportex Brillant V2 ve 13 stopách ? Dají se srovnat se starší řadou nebo jsou lepší - blank , výkon , rychlost atd ? Dík všem za info .

              Nroxtidy - Profil | Po 4.12.2017 14:52:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              nasel jsem zajimavy obrazek

                NTomčaaa - Profil | Čt 30.11.2017 5:04:22

                Zdravím můžete mi poradit jestli je nějaký rozdíl v blsnku mezi nxt 3,5lbs a catapult carp3,75lbs,na nxt ,je něco na co si dát pozor mezi těmito pruty?děkuji za info

                  Nrostamilk - Profil | St 22.11.2017 19:48:28

                  ahoj sportexaci, chci se zeptat nemate nekdo zkusenosti s timto klacikem na sumce? od vody nebo z prodejny nebo z doslechu? chtel bych si tyto pruty poridit na sumce, zvazuji zda sportex nebo black cat nejvyssi rady, vychazi to cca stejne, o black catech je plno recenzi a videji a ty pruty drzi, chci se zeptat jak je na tom tento sportex, slysel jsem ze uz nove sportexy nejsou to co ty stare, ze praskaji ve spoji atd, co je na tom pravdy? nejake postrehy? diky

                    NTravex - Profil | Po 13.11.2017 11:44:00

                    venasvit >> To věřím...také jsem zvědavý jaký bude. No já mám tu starší verzi 3lb......a také si jej pochvaluji...

                      Nvenasvit - Profil | Po 13.11.2017 11:26:59

                      Travex >> Sportex FBC II 12,5ft, 3,25lb a velká spokojenost

                        NTravex - Profil | Po 13.11.2017 11:06:51

                        venasvit >> Je zajímavé, že Sportex uplně ztáhnul z prodeje spodové pruty o délce12ft. Mají v nabídce jenom 13ft. A co máš za kapráky?

                          Nvenasvit - Profil | Po 13.11.2017 11:00:31

                          Travex >> OK, jdu do něj :-)

                            NTravex - Profil | Po 13.11.2017 10:55:29

                            venasvit >> Tak ten má kamoš, akorát 8 liberní.Běž do něho bez obav. Myslím, že bude v pohodě.

                              NTravex - Profil | Po 13.11.2017 10:42:59

                              Dušan_hp >> Ten Specimen 10ft a 3lb je perfektní, není tvrdej a menší kapři jsou pěkně cítit na něm......

                                NTravex - Profil | Po 13.11.2017 10:38:51

                                venasvit >> Konkrétně tenhle mám. Kamrád si koupil 13ft a 8lb. Ještě jsem ho neviděl, takže ti neřeknu. On měl oba dva a říká, že s tím 8lb se člověk mín nadře než s tím 5lb.
                                Když nekrmím, tak ho mám opřený a povolený spoj. Skrz zatuhnutí spojky. U tohoto prut jsem to poprvé zjistil, že spoj zatuhne.....

                                http://www.carpconcept.cz/sportex-spodovy-prut-cata​pult-spod-365cm-5lbs-51388

                                  NTravex - Profil | Po 13.11.2017 10:35:33

                                  venasvit >> Já mám Catapult carp 12ft 5lb. Jsem s ním spokojený. Mám ho už dobré 3 roky, možná i 4.

                                    NDušan_hp - Profil | Po 13.11.2017 10:29:53

                                    Travex >> Potvrzuji, že Morion 12ft také bez neshod :) Spojky parádní, být trochu měkčí tak nemá chybu.

                                      Nvenasvit - Profil | Po 13.11.2017 10:28:04

                                      Travex >> Já mám ještě 4 roky Competition carp dvoudíl 3lb a taky jsem neměl žádný problém, spíše hledám někoho, kdo má spod prut od sportexu, chtěl bych do něj jít