Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

NTravex - Profil | Po 13.11.2017 10:12:22

venasvit >> Já měl Catapulty a u toho to bylo otřesné......to ti potvrdí i Luger. No a ten Specimen 10ft mně to také trochu dělá, ale v mezích normy.

    Nvenasvit - Profil | Po 13.11.2017 9:48:59

    Travex >> Máš pravdu, mám FBC a z rozpojením, jsem neměl nikdy žádný problém.

      NTravex - Profil | Po 13.11.2017 7:13:47

      Luger46 >> Já ty spojky nějak extra nedorážím, přiměřeně. A u 3m Specimenů mně to zatuhne ne moc, ale zatuhne pokaždé, když mně na to pere celý den sluníčko. A musím to dávat do vody. Trn by se měl dorážet skoro nadoraz. Jen si vybav Brilanta co se stalo. Prostě na prd materiál. U prutu za 6.000,- by se to stávat nemělo!!!!!! Tlustý Jan má Hi-Performance ani ne za 2.000,- a ty mu to nedělají. Prostě je to můj názor ...... Morion a FBC to nedělají, může prát sluce jak dlouho chce a rozpojit to jde. Však ty spojky vypadají uplně jinak.....

        NSlamo - Profil | Ne 12.11.2017 22:49:06

        Zdravím. Názory na Competition carp 3diel 360cm 3lb?
        Na odhod my isto stačiť budú. Nepotrebujem hádzať žiadne extrémy ale skôr ma zaújma či niesu mc tvrdé na zdolávačku kaprov okolo 5kg. Nepotrpím si na nejakú ultra citlivú zdolávačku ale rád by som tu rybu aspoň cítil naozaj nechcem lešenársku rúru kúpiť. Ďakujem za každú odpoveď.

          NLuger46 - Profil | Ne 12.11.2017 22:27:59

          Travex >> Sportex podlehl módnímu hloupému trendu mít pořád novinky :) chápal bych to u kuličkářů ale rušit a dělat každé dva tři roky nové série je u prutů a kolovrátků zhovadilost. Mě osobně mrzí, že upustili od barevnosti blanků. Jinak co se týče těch spojek tak to není chyba samotnýho prutu ale dvou faktorů. 1. Špatně zpracovaný nebo obroušený trn, na stavěných prutech ti to stavěč udělá luxusně. 2. Necit v pazourech :) jestli už nebudou dělat NXT tak je to škoda, protože to jsou skvělé pruty. Nikdo jiný nedělal sériové pruty v korku s K oky.

            NLuger46 - Profil | Ne 12.11.2017 21:56:16

            Travex >> woe nic se nezapéká, zapékají se tousty se sýrem :) když tak se roztahuje materiál. To jste vy co rvete díly do sebe na prasáka bez citu se strachem, že vám ulítne špica :) mě se to stalo jednou a to proto, že sem to dal na prase. Lepší s citem a před náhozem zkontrolovat, zabere to sekundu. NXT je skvělý prut, lopaty s levýma rukama mě fakt baví :)) to nebylo na tebe ale toho Jacka rozparovače :))

              Nvenasvit - Profil | So 11.11.2017 23:09:17

              Zdravím, rád bych zakoupil od sportexu spod prut 5,5 lb, máte někdo nějaké zkušenosti ?

                Nvundu - Profil | So 11.11.2017 21:13:57

                Travex >> to mozna pujde, ale urcite ne u nas...v CR :-)))))))))))))))))))

                  NTravex - Profil | So 11.11.2017 20:11:16

                  vundu >> No taky jsem zvědavý.......mně se líbí ten DNA carp a jsem zvědavej na nový FBC a Puristu. Co chystá Sportex tak velkého? Pujde o 50% s cenami dolů :-D

                    Nvundu - Profil | So 11.11.2017 19:54:34

                    Travex >> ma toho porad hodne....
                    o sportexu rec probehla jen kratce....ale probehla...a mame se na co tesit ;-)

                      NTravex - Profil | So 11.11.2017 19:35:05

                      vundu >> A mýlím se, nebo toho fakt má skladem minimum? Když jsem byl u něho já, měl toho vždycky hodně.

                        Nvundu - Profil | So 11.11.2017 19:33:47

                        Travex >> ...ja u nej byl vcera ;-)

                          NTravex - Profil | So 11.11.2017 19:25:20

                          vundu >> No co jsem se díval na jeho e-shop tak je docela vybrakovaný, aspon mám tedy takový pocit.....doufám, že teda doplní zásoby.

                            Nvundu - Profil | So 11.11.2017 19:13:33

                            Travex >> ...tak ja mam cerstve info...ze na FF bude i Martin Gutman... tak snad neco bude mit sebou

                              NTravex - Profil | So 11.11.2017 18:20:33

                              vundu >> já se před chvílí vrátil z vláčky a vymalovanej......akorát jedna guma padla za vlast......Letos v Praze prý byl stánek se Sportexama, ale nebyl čas. Prolítli jsme tam jak tryskáči s kamošem, ani jsme ho neviděli. Tak snad příští rok tam bude zase. Ale nevím, kdo to tam mohl prezentovat. Jediný, kdo mě napadá tak to mohli být Sports.sk

                                Nvundu - Profil | So 11.11.2017 18:16:05

                                Travex >> tak vlacaky jsem nejake v ruce mel...a muzu rict, ze se tesim az ty nove osaham...zatim vypadaji designove paradne...uvidime realitu a chovani u vody s nastrahou...

                                  NTravex - Profil | So 11.11.2017 17:46:59

                                  Marleso >> Tak to je nějaké divné. Já mám FBC model před tím tvojím. Osadím čímkoliv a sedí to. Něco podobného mně dělal prut na plavanou. Ale měl jsem tam jiné sedlo než je u FBC. Po dotažení se mně naviják v sedle kýval. Tak jsem to podložil kancelářskou sponkou a je to OK....Tak zkus tohle.

                                    NMarleso - Profil | So 11.11.2017 14:44:46

                                    Zdar borci, pred mesicem jsem koupil sportex fbc carp 380, 3lb . Krasny blank krasne provedeni jediny co tak kdyz osadim moji ultegru xsc musim porad trosku dotahovat sedlo. Mel jsem v rukach century C2 a tam to bylo vyresene elegantne 2ma maticama. Nema nekdo prosim nejaky dobry reseni ? Diky

                                      NTravex - Profil | So 11.11.2017 13:12:35

                                      Luger46 >> Myslím si, že důvod mají. Catapult se nepovedl.....spojka se zapékala jak prase. Udělali nový a ten je bez problémů (má ho Zdenál). NXT není o nic lepší. Na vlastní oči jsem viděl, jak borec u vody rozpáral horní díl ve spojce, když to chtěl rozdělat a nešlo to. U druhého si nechal poradit a zchladil ve vodě a bylo to OK. Mně ty 3 metrové to dělají taky, když se mně do nich opře sluníčko. Musí reagovat na reklamace.......Proč měnili ONE nevím.

                                        NLuger46 - Profil | So 11.11.2017 12:15:30

                                        Travex >> za me je to nesmysl po třech letech zrušit nekolik sérii a dělat nové.