Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

NErva - Profil | Pá 16.2.2018 18:35:43

VENTO - Vejít , tam vejdou , ale volil by jsem opravdu Mercedes mezi futrály na pruty , mají v každé komoře ještě polstrovanou přepážku na uložení ať už dalšího páru prutu , nebo si uložíš každý díl prutu pěkně zvlášť , tedy horní , či spodní díl bude rozdělen polstrovanou přepážkou : http://www.saccon.cz/kapr/eshop/11-1-Pouzdra-na-pru​ty/0/5/531-Sportex-obal-na-pruty-12ft-dvoukomorovy-​pro-2-4-pruty-model-310211

    NVENTO - Profil | Pá 16.2.2018 16:51:18

    Zdarec.
    Chtěl bych se zeptat, zda někdo z vás fandů Sportexu nevlastní a nebo nemá informaci k pouzdru na pruty SPORTEX. Jde o tříkomorové pouzdro na pruty Sportex délky 190 cm, viz obrázek.
    Mají ho na www.tropicliberec.cz/pouzdro-na-prut-sportex-trojko​morove-iii/
    Chci si fundovaně ověřit, zda se do tohoto pouzdra vejdou mé kaprové pruty i s navijáky. Navijáky používám Shimano BB CI4 XT-A LC a nebo staré Shimano BBLC a občas tam mám i PENN Affinity AFF7000 LTD to vše dle situace na jaké vodě chytám. Můj dotaz tedy zní, zda se by pruty s těmito navijáky do pouzdra vešly, tedy za předpokladu, že bych využil jen obě krajní komory. Prostřední komoru chci využít pouze u uložení náhradního prutu bez navijáku, případně podběráku či kobry. Na délku jistě vejdou ( pruty mají složené 185 cm ) , zajímá mne zda pojmou komory ty velkokapacitní navijáky na prutech.
    Za odpovědi díky.

      Nvundu - Profil | St 14.2.2018 18:37:54

      kveite >>mam 3kusy tech starych..zkusebosti s novyma nemam...ale sna se nekdo najde a poradi....
      a osobne nevim, jestli nekdo bude mit novejsi ST...preci jen na letosek vybehlo iks novych modelu, takze prezentace bude prevazne tech novych jmen....osobne si chci osahat Purista a Intense

        Nkveite - Profil | St 14.2.2018 18:25:23

        Ahoj, "nutně si potřebuju" koupit Moriony Stalkery 10ft, 2,75lb. Může mi někdo posoudit starou řadu (7oček) a novou řadu ST (6oček). Nemám si kde osahat obě verze a na FF už budou určitě jenom Stéčka. Vystavovatelé a prodejci budou samozřejmě propagovat novou řadu. Dík za komentáře

          Nexwolf - Profil | Pá 2.2.2018 13:30:22

          kk dekuju moc:-)

            NTravex - Profil | Pá 2.2.2018 13:18:56

            exwolf >> Měl je kamoš 13 ft 3,75lb jako máš ty. 130 gramů je prý ideální zátež. Teprve pod tímto zatížením špice začíná pracovat.

              Nexwolf - Profil | Pá 2.2.2018 12:42:12

              Zdravím přátele mam dotaz od rodiny jsem dostal k vánocům nové proutky od sportexu jsou to katapulty v délce 395 a 3.75lb chtěl bych se zeptat jestli je nikdo má a kolik jim naložit.

                Nburakaudi - Profil | Pá 26.1.2018 22:28:32

                Nemate nekdo na prodej Brillant Carp 12" 2.75 lb 1 ks

                  Nfjall - Profil | Čt 18.1.2018 14:16:39

                  Zdravim.mam otazku ohladom tych co vlastnia sportex morion stalker,maju tieto pruty ocka fuji,alebo nejake ine sic?kamarat vlastni sportex competition,tie maju ocka sic(nie fuji) a po troch sezonach musel menit ocka na vrchnom diely,boli v nich ryhy,keby som nevidel neverim.dakujem

                    Nrosan - Profil | Út 16.1.2018 20:30:19

                    kamet >> určitě 80gr

                      Nvundu - Profil | Út 16.1.2018 18:13:17

                      Pedro1 >> tak to jdes s krizkem po funuse...
                      mas to udelat presne naopak jak ja...do cervna dfavce a pak uz cokoliv... do cervna je nechyta kazdej, proto jich mam vic, jak zaberu, tak zdolanych ryb :-))))
                      a i na spiortexy :-)))))

                        NPedro1 - Profil | Út 16.1.2018 17:21:14

                        vundu >> Letos je plán jiný.Přestávám plnit půjčovnu a začínám plnit mražák.Děti doma řvou že už jim to filé nechutná.Do zahájení kapřema,pak přijdou na řadu sumci a candáti:-)

                          Nvundu - Profil | Út 16.1.2018 17:18:48

                          Pedro1 >> ja vedel ze nezklames :-)))))
                          mmch za to ze si me ted tady verejne nazaloval...z pujcovny chci prvni velke cecko. ktere v letosni sozone pujde na vylet (na pujceni) ...:-))))))))))))

                            NPedro1 - Profil | Út 16.1.2018 17:13:47

                            vundu >> S tou Catanou jsi udělal dobře:-)

                              Nvundu - Profil | Út 16.1.2018 17:07:40

                              Pedro1 >> novy, a 40g je strop...ale jelikoz ty si me nenajdes, aby jsi poradil, tak jsem se podival uz po necem jinem... :-))))))))))
                              ale i tak ti diky za zajem ;-)

                                Nkamet - Profil | Út 16.1.2018 15:51:50

                                prosim maximální gramážCatapult 2.70 lb?

                                  NPedro1 - Profil | Út 16.1.2018 15:34:20

                                  vundu >> Starý/nový?Těch 40 g je doporučená,nebo maximální gramáž?

                                    Namurkapr - Profil | St 10.1.2018 15:20:41

                                    Je tady někdo kdo měl v ruce modely FBC a Brillant V2 ve 13 stopách ?

                                      NPíňas - Profil | St 3.1.2018 18:11:52

                                      vundu >> Vůbec žádnou :-))))))))

                                        Nvundu - Profil | St 3.1.2018 18:11:00

                                        Píňas >> otazka byla polozena dosti jasne a zretelne :-)))))

                                        dobra tedy-jakou ze mas zkusenost :-)))))))))))