Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

NPíňas - Profil | Ne 21.8.2016 20:26:21

vundu >> bla bla bla :-)

    Nvundu - Profil | Ne 21.8.2016 20:05:12

    Píňas >> ja mam kontakt... :-))))

    napis Milanovi Zelinkovi :-)))))
    a nezasirej mi to tady nejakym delfinem :-))))))))))

      NPíňas - Profil | Ne 21.8.2016 20:01:56

      Hoši nemáte někdo kde bych sehnal 10ft etny?

        Nmurphyy - Profil | Po 15.8.2016 18:09:56

        Miro_SV >> tiez sa mi stalo podobne pri zylone. nejak sa mi okolo spicky omotal silon a ani neviem jak zrazu to bolo zlomene pri spicke. dal som na reklamacku kde som kupil prut, oni to poslali do centralneho skladu, odtial to islo zrejme k Nemcom. vsetko ok dostal som novy diel

          Ntydra56 - Profil | Po 15.8.2016 17:49:40

          Miro_SV >> Jak se ti to povedlo při náhozu nebo jak.

            NMiro_SV - Profil | Po 15.8.2016 16:45:40

            Zdravim, podarilo sa mi zlomit cca 20cm zo spicky prutu sportex competition carp, 2 dielna, 3libry, 365cm, neriesil niekto nieco podobne u sportexu?

              NMiloušek - Profil | Čt 4.8.2016 9:18:33

              Zdravim sportaci... stala se me takova neprijemnost. Vlastni blbosti sem si vystipnul keramiku na spicce ocka :( poradi te me kam to poslat na vymenu??? Predem Dekuji za rady

                Nmurphyy - Profil | Út 31.5.2016 7:46:28

                vundu >> inak ja na vyvazku davam aj 150+g olovo a nema s tym prut ziadny problem predsa je to 2,75 lbs riadny kaprak

                  Nvundu - Profil | Ne 29.5.2016 19:11:24

                  metalbrute >> to jsem rad, ze jsi spokojen, ja je mam uz nejaky ten patek, mozna rok :-)))) a mam je na veskere kaprove chytani, nebojim se ani vyvazky a klidne nabiju i stovku olovo...proste me nesmrtelne kulomety.... urcite nemam v planu menit, zetim me nic tak nezaujalo, abych sel do jinych caganu :-))))
                  jsem (skoro) s vyzbroji ustalen :-))))))

                    Nmetalbrute - Profil | Ne 29.5.2016 9:09:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak jsem se konečně v zimě rozhoupal a pořídil Sportex morion stalker 10ft 2.75lb a musím říct, že všechna chvála co jsem na ně četl je pravda :-)

                      NAzeal - Profil | Čt 19.5.2016 17:32:09

                      Ma uz niekto druhu generaciu Black Pearlu? Zaujimala by ma najjemnejsia verzia do 10g

                        NOld Megalodon - Profil | Čt 19.5.2016 13:30:05

                        nezbavuje se někdo jednoho Brillant Carp II 12" 3lb?

                          NMr.Doctor - Profil | St 11.5.2016 12:52:49

                          Taky >> Pošlu ti SZ, přece jen se zde řeší Sportex a né nějací "angláni"... :-))

                            NTaky - Profil | St 11.5.2016 12:45:57

                            Mr.Doctor >> Tak snad budeš spokojenej ;-) můžu se zeptat na model ;-)?

                              NMr.Doctor - Profil | St 11.5.2016 12:41:29

                              Taky >>Jj, záleží, na co to chceš.... Byly už k vidění letos na výstavě v Trenčíně, moc pěkné zpracování a celkově povedený proutek.... no, nakonec mi pro odhoz lépe padl do ruky jeden "angličan" :-))

                                NTaky - Profil | Pá 6.5.2016 11:51:01

                                Mr.Doctor >> Škoda že 12' jsou jen 2 3/4lb.

                                  Nbizon - Profil | Ne 24.4.2016 15:33:34

                                  ovšem to je lahudka stary poctivy made in germany brilant 2lb 360cm.mam 2ks ve stavu novych jak z obchodu.

                                    Nbizon - Profil | Ne 24.4.2016 15:22:51

                                    to je mazel škoda ze nemužu sehnat druhy.

                                      NLuger46 - Profil | Út 15.3.2016 22:19:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Kdo by měl zájem o top stav Brilanty 2.75 lb tak SZ, navy taktéž.

                                        Nhypac.cz - Profil | Čt 3.3.2016 19:48:10

                                        Máte někdo Kev Carp 13" 3,5lb? Nějaké kvalitní fotky (klidně i kratší model) a info jak jste spokojeni. Nějaké reklamace? Chování prutu při nahazování a zdolávání? Díky předem za info. případně foto na PM.