Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

Marksman - Profil | Út 1.3.2016 14:26:06

Ahojte, má niekto skúsenosť s Multipikrom ?

    hypac.cz - Profil | St 24.2.2016 11:42:34

    Luger46> Díky! Obrázky jsem samo prolezl, ale poklikat na ně pro texty mě "nějak" nenapadlo :-D

      hypac.cz - Profil | Út 23.2.2016 20:52:45

      Jeěště jeden dotaz, bo se mi nepodařilo najít info na netu: Jaký je rozdíl mezi "Sportex Specimen Carp II" a "Sportex Specimen NXT Carp" ? Díky za info.

        hypac.cz - Profil | Po 22.2.2016 7:27:29

        Ahoj všem, přihodím dotaz do diskuse pro ty, co s těmito typy mají zkušečnosti. Rozhoduji se mezi Catapult Carp 13" 3,5 lb a Specimen Carp NTX 13" 3,5 lb. Který je lepší na odhoz a proč? Díky za iodpověďi.

          černásmrt - Profil | Pá 5.2.2016 17:02:11

          T.L.Y. >> Díky

            T.L.Y. - Profil | Pá 5.2.2016 16:19:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            černásmrt >> pár dalších fotek,

              T.L.Y. - Profil | Čt 4.2.2016 13:04:40

              černásmrt >> korková rukojeť je dlouhá cca 56cm, dle vel.navijáku(šroubov.sedlo navijáku), bral jsem ho z Mavepu Přerov, koukni do jejich ESHOPU.

                černásmrt - Profil | Čt 4.2.2016 11:27:08

                T.L.Y. >> Pěkný, uvažuji o něm ve 3,9m, nebyly by ještě nějaké fotky? Jak je dlouhá rukojeť? A odkud si ho bral? Dík

                  T.L.Y. - Profil | Čt 4.2.2016 8:00:46

                  smike >> zatím v plastových tubusech, ale do budoucna uvažuji o dřevěných krabicích.

                    smike - Profil | Čt 4.2.2016 7:13:24

                    T.L.Y. >> zdar.v čem skladujes ty splávky?díky.

                      Luger46 - Profil | Čt 4.2.2016 6:55:46

                      lecoun >> měl jsem 3,5 lb Competion a byl ok ale moc tvrdý, tvůj 3 lb bude paráda, budeš spokojený. Kamarád má tento trojdíl a je spokojený, slušně to z něj lítá a pěkná akce.

                        lecoun - Profil | St 3.2.2016 18:54:15

                        Chci si koupit Prut SPORTEX Competition Carp 3dílný 360cm/3lbs máte smím nějaké skušenosti dík za info

                          bochovák - Profil | St 3.2.2016 17:09:57

                          Zdravím všechny z klubu SPORTEX. Kdyby měl někdo zájem, tak prodávám jeden kus SPORTEX Morion 12ft a 3lb za 3500. Ještě rok v záruce. Supr stav. Tel. 775 364 238

                            T.L.Y. - Profil | So 30.1.2016 11:23:08

                            janzo >> sedí, a Sportexi jsou o něco tužší o proti jiným značkám.

                              janzo - Profil | So 30.1.2016 10:57:04

                              T.L.Y. >> Pekný prútik. Tých udávaných 30 gramov sedí, alebo by si tipoval viacej? Dík

                                T.L.Y. - Profil | So 30.1.2016 10:42:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Sportex Exclusive Float Lite, 365cm, 10 - 30gr.třídíl,

                                  K-Fish Team - Profil | Po 11.1.2016 21:16:29

                                  Marksman >>
                                  S proutkama jsem maximálně spokojený, neměnil bych!
                                  Mohu pouze doporučit.

                                    Kuban - Profil | Po 11.1.2016 20:49:13

                                    Marksman >> podle zapisu to vypada,ze moc ne..
                                    Ale to jen ohaduju z toho "nejlepsi" :o)

                                      Marksman - Profil | Po 11.1.2016 9:47:18

                                      K-FT >> K-Fish Team - 30.12.2015 18:40:42 >> ahoj! Ako si spokojný s týmito prútmi?