Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

Nviceroy - Profil | Po 7.11.2016 23:44:58

dukin >> zacni setrit pak muzes psat :-):-):-)

    Ndukin - Profil | Po 7.11.2016 23:42:18

    Dobrou chlapi.

      Ndukin - Profil | Po 7.11.2016 23:39:53

      Mildo kam si mě to dotáhl? já nechci být za prudiče :o)

        NLuger46 - Profil | Po 7.11.2016 23:39:17

        viceroy >> :)))

          Nviceroy - Profil | Po 7.11.2016 23:38:03

          Luger46 >> :-):-):-) ....... zacinam setrit jste prima particka tak je koupim uz jen z duvodu at muzu taky prispivat

            NLuger46 - Profil | Po 7.11.2016 23:37:03

            viceroy >> tady tomu šéfuje Vundu dostaneš kartu :) tak tu nespamuj :))

              Nviceroy - Profil | Po 7.11.2016 23:32:57

              Tak jsem tady ajajajaj :-):-)

                NAzeal - Profil | Po 7.11.2016 9:14:49

                andy.rybar >> Black Pearl a ziadne znamky lupania na laku. Taktiez ten prut ma uplne jemny matny lak

                  NLuger46 - Profil | Po 7.11.2016 0:17:37

                  Vodní kurka >> tak to bude parádně lítat, kolik gr olovo je u tebe nejoptimálnější? Házel sem u se svojí 3 lb 100 gr ale tipuji, že nejvíce to poletí se 110 gr. Sílu mají i na větší zátěže ale v mým futrálu sem težší olova než 100 gr nikdy neměl.

                    NVodní kurka - Profil | Ne 6.11.2016 20:59:46

                    Luger46 >> jo to jo 😁 hodil jsem na to Magnesia a víc nechci.

                      NLuger46 - Profil | Ne 6.11.2016 20:35:48

                      Vodní kurka >> 3,5 lb v 3,6 m by u NXT bylo moc :)

                        NVodní kurka - Profil | Ne 6.11.2016 20:33:35

                        Luger46 >> 13 ft.

                          NLuger46 - Profil | Ne 6.11.2016 20:31:19

                          Vodní kurka >> ale v delší verzi předpokládám.

                            NVodní kurka - Profil | Ne 6.11.2016 20:29:08

                            Luger46 >> koupil jsem si je taky teď,ale v 3,5lb. Jsou tvrdé,ale peru bomby tak na odhoz pohoda :)

                              NLuger46 - Profil | Pá 4.11.2016 21:03:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak po dlouhém přemýšlení a zkoušení různých prutů jsem na delší hody a tvrdou práci pořídil tyhle
                              Specimeny NXt ve 3lb v korku.

                                Nkkkarlos - Profil | Po 17.10.2016 11:22:26

                                andy.rybar >> Mám už nějaký tan rok Hyperiona, zatím nic nepozoruji. A to jezdí celou rybářskou sezonu se mnou v autě bez futrálu...

                                  NParcipal - Profil | Po 17.10.2016 7:21:35

                                  andy.rybar >>

                                  Ahoj, mám Zylony (cca 4 roky ) a jednu Černou perlu (cca 2 roky ) a nikde nepozoruji žádné vady. Lak ok, vše drží a pracuje k mé plné spokojenosti.

                                    Nkubanec - Profil | Ne 16.10.2016 21:53:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Kdyby měl někdo zájem, mám na prodej dva Moriony.

                                      Nzaplosak - Profil | Út 27.9.2016 17:02:19

                                      andy.rybar >>
                                      Ahoj, mám moriony pár let a jsou jako nové a to doslova, myslím že se tam ani nemá co loupat...

                                        Nandy.rybar - Profil | St 21.9.2016 17:16:16

                                        Zdar.jak je na tom teď sportex s lakem?Před pár lety se dost řešilo že se na sportexech loupe lak mam v merku Sportex CaratZ,ale nerad bych aby se mi dříve či později oloupal.