Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

K-Fish Team - Profil | St 30.12.2015 18:40:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak ještě tihle 11ft krasavci, dovolím si říci že nejlepší Lite Feedery vůbec!
Vrhací zátěž 40-80g, tenoučcí a pouze 159g vážící fešáci s neuvěřitelnou akcí.
A jako bonus Fanoušek a jeho 69cm bolen.

    K-Fish Team - Profil | Út 29.12.2015 22:31:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    B.A. osedlané Ballisticem, sluší jim to! prostě krásnej páreček :)
    Naprostá spokojenost!

      K-Fish Team - Profil | Po 28.12.2015 20:53:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Pár fotek od vody...

        Jarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 27.12.2015 20:00:38

        vundu >> Však já to tak beru, šéfe. ;-)

          vundu - Profil | Ne 27.12.2015 19:56:06

          Jarda Bořek Stavitel >> ja to nemyslel nejak zle :-)))
          klacky se hromadi doma vice blaznum... vis jak to je, stara laska je stara laska-te se tezko zbavuje :-))))))))

            Jarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 27.12.2015 19:48:22

            vundu >> Tak o prutu, který nemá 6měsíců, bych jako o staříkovi nemluvil.
            Je pravda, že mám vyhlédnutý jiný prut. Dizajnově a i vlastnostmi odlišný. To je celé. Ale zřejmě si ho nechám. Zatím o něj nikdo zájem neprojevil.. Budu další z řady, co doma hromadí tackles! :-)

              Luger46 - Profil | Ne 27.12.2015 19:42:35

              vundu >> ty sou na Harikách :) já sem původně tak druhý drahý pár nechtěl ale nešlo odolat stavu a ceně proutků :)

                vundu - Profil | Ne 27.12.2015 19:38:50

                Luger46 >> vic by jim slusela magnesia :-)))

                  Luger46 - Profil | Ne 27.12.2015 18:21:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Brilanty do placu :) ted už jsou osedlané ultegrama.

                    vundu - Profil | Ne 27.12.2015 18:03:48

                    Jarda Bořek Stavitel >> njn dival jsem se, ze jezisek najezil nove zbrane, tak se zbavujes starsiho kulometu :-))))))))))))))

                      Jarda Bořek Stavitel - Profil | So 26.12.2015 22:37:37

                      Dávám pryč SPORTEX Black Pearl BR 2753, 2,75m; 51-70g. Kupován 7/2015, 4 vycházky, dohromady max. 10hodin. 10let záruka na blank. Doklady. Netknutý. 2000kč + případná přeprava.
                      Kdyby někomu chyběl..

                        speed641 - Profil | Po 30.11.2015 19:39:29

                        Luger46 >> Je pravdou,že ten legendární kaštan na FBC schází...Co naděláme-ale jsou super.
                        Ještě je nutné-si to jít pořádně ,,ošahat,, Na papíře je to o ničom...

                          speed641 - Profil | Po 30.11.2015 19:36:07

                          Mr.Doctor >> Moc hezké-ted jsem to zavřel...
                          Asi uřčitě počkám-super proutky-perfektně zvládnutý...Díky moc,za odkaz...

                            Luger46 - Profil | Po 30.11.2015 19:18:54

                            Že by mě nový model FBC a Brilantu chytl za srdíčko tak to se nedá říct. Tím katastrofálním nápisem to uplně zmršili. Měli nechat tu kaštan barvu, takhle ty pruty zapadnou mezi ostatní konkurenci. I Specimeny 2 byly hezčí jak ty nový NXT. U předchozích modelů člověk z dálky poznal jaký model to je. A to jsem příznivce spíš nových moderních prutů a navy. Ale abych to jenom nehanil, tak nový catapult vypadá líp jak předchozí model. Možná kdybych ty pruty viděl naživo změnil bych názor.

                              Mr.Doctor - Profil | Po 30.11.2015 15:17:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              speed641 >> Koukni tady http://www.sportex.de/en/products/carp-rods.html Je k němu i videjko :-) Fakt moc pěkný klacek... Ta nová 3 1/4 lb bude asi hodně zajímavá... Uvidíme na výstavě, snad tam budou....

                                speed641 - Profil | Ne 29.11.2015 22:30:18

                                Mr.Doctor >> A nevíš,kdy bude představen...Možná by se tedy vyplatilo asi počkat,chvilku-pak se uvidí.Dobře,že si mě informoval,díky,R.

                                  Mr.Doctor - Profil | Ne 29.11.2015 21:41:17

                                  speed641 >> Už brzy bude nový Sportex FBC 2016... Jelikož také ještě stále koukám po něčem nejvhodnějším na odhoz, tak tento bude určitě k zamyšlení :-)

                                    speed641 - Profil | Ne 29.11.2015 17:29:25

                                    Zdar lidi,na jaře chci pořídit 2ks Sportex Catapult - 13ft - 3.5lbs.
                                    Je to dobrá volba...? Potřebuji daleko nahazovat a mít i nějaký silový potencial v rezervě.
                                    Nebo bych měl zvolit jinou serii...FBC ,či jiné.../ starší FBC jsem prodal,nemám rád olezlé,popraskané laky ap.../ Novej-je novej...:-)
                                    Děkuji za vaše odpovědi,názory

                                      Luger46 - Profil | St 18.11.2015 8:04:51

                                      Kdo by chtěl Moriony 3.6 m 2.75 lb tak mám v bazošu. Jsou jak nové.

                                        bizon - Profil | Ne 15.11.2015 16:14:54

                                        na mrk bazos jsem dal inzeraty.mozna vas budou zajimat.