Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

Nking76 - Profil | Pá 18.9.2015 0:56:10

speed641 >> Ty pruty sem kdysy měl jsou dobré na odhoz,sice jsou to trochu těžší pruty do ruky asi 500g,ale to nevadí.Kámoš je má do dneška a spokojenost má je k vůli dalekým hodům a má je přes 20 let a jsou v pohodě,jsou to trochu kopyta.Pokud chceš házet daleko a můžeš je mít za solidní cenu tak je ber.

    Nspeed641 - Profil | Čt 17.9.2015 23:34:49

    tydra56 >> Na spomba,to jo,ale na chytání myslím...

      Ntydra56 - Profil | Čt 17.9.2015 23:07:49

      speed641 >> Ber je na spomba super.

        Nspeed641 - Profil | Čt 17.9.2015 22:51:24

        Ahoj chlapi.Potřebuju poradit,abych neudělal nějakou blbost...Mám 2ks FBC - 3lbs -starší model.Zvažuji zajímavou nabídku na Sp.Carp Hunte od Vítka-4.20 - 4lbs.Mám je vzít,nebo se mám na to vykašlat.Ty FBC jsou fakt dobrý-stačilo by sehnat ty samé,ve 3.5lbs
        Co si o tom myslíte-FBC,nebo Vítek...Zdá se mi to až příliš brutální... / lovím-řeky ryb,pískovny,občas přehrady v Jih.kraji. /

          NLuger46 - Profil | Pá 4.9.2015 21:11:40

          Píňas >> Shímo sedělo na Sportexu až do smrti. Amen :))

            Nandy big hrouzek - Profil | Pá 4.9.2015 20:59:34

            prosím smazat spletl jsem se dík .

              NPíňas - Profil | Pá 4.9.2015 20:43:37

              Luger46 >> jojo,no a jak to vše dopadlo?

                NLuger46 - Profil | Čt 3.9.2015 21:54:10

                Píňas >> ahoj, Šímo je nejlepší na Sportexu :)))))))))) vzpomínáš jak sem mluvil o té prdeeli na dvou židlích ? :)))))

                  NPíňas - Profil | Čt 3.9.2015 20:16:22

                  vundu >> No vidíš jak jste šikovní,jen tak dál.

                    Nvundu - Profil | Čt 3.9.2015 19:28:45

                    Píňas >> cus brasko, makam jak barevnej, takze nestiham... odmakano za 3dny vic nez 45hodin....

                    na zavodech jsme skomcili sesti......mnou urcenou normu jsme splnili na 150%, takze spokojenost :-))))))))))

                      Nvundu - Profil | Čt 3.9.2015 19:27:10

                      Čík >> neprecetl a jak uz ti psal muj bratr, takto se prudime uz nejaky patek....:-))))))

                      je jedinny tolerovany shimanista v nasi sportexace tlupe :-)))))))

                        Ntydra56 - Profil | Út 1.9.2015 16:07:05

                        Luger46 >> Dík za odpověd s prutem 2.75 dobrý.

                          Nkubanec - Profil | Út 1.9.2015 7:53:10

                          Mr.Doctor >> Porovnat je nemůžu,NXT jsem v ruce nedržel,ale Luger46 ti to popsal myslim dost dobře.

                            NLuger46 - Profil | Po 31.8.2015 21:31:00

                            Mr.Doctor >> jestli myslíš CTX tak sem o něm uvažoval ale je to jen namašlenej blank s pěknou punčoškou, keramika oček obyč Lite, E clasy jsou s výbavou bída. Sportexu se nevyrovnaj. To je můj názor.

                              NMr.Doctor - Profil | Po 31.8.2015 21:19:05

                              Luger46 >> Jasně, nicméně jelikož mám ještě jednoho potencionálního favorita z řad FS, mám teď z toho hlavu jak meloun :-)) Ještě mám chvíli čas, tak to tu dneska balím, s čistou hlavou budu pokračovat zítra... :-))

                                NLuger46 - Profil | Po 31.8.2015 21:14:31

                                smike >> co toje?

                                  Nsmike - Profil | Po 31.8.2015 21:10:42

                                  Luger46 >> to spis ty antaresy:-) ty jsou fakt za hubicku.kdysi jsem je mel nove, kdybych nemel 4 kapraky, vezmu je hned

                                    NLuger46 - Profil | Po 31.8.2015 21:09:16

                                    Mr.Doctor >> ale ted za deset dva ks, to je hodně super cena, všechny sportexi se ted zdražili, FBC okolo9 tis. kus

                                      NMr.Doctor - Profil | Po 31.8.2015 21:07:24

                                      Luger46 >> Jj, prodává je už od ledna...

                                        NLuger46 - Profil | Po 31.8.2015 20:53:06

                                        Mr.Doctor >> Nabízím: Prodám 2 x sportex f.b.c.carp 380/3lb v top stavu, bez poškození a vad. Pruty jsem koupil nové 19. 12. 2012 a je na ně 10 let záruka. Pruty jsem měl jako záložní a jsou ve stavu nových. Cena 10000 kč.
                                        tesarun ® [Poslat soukromou zprávu.] , 725822482