Rybáři Prostějovsko a okolí | MRK.cz

Rybáři Prostějovsko a okolí

Pojďte si popovídat o rybách, rybaření a rybářích v okolí Prostějova. Jak a kde Vám to bere? Co Vám u našich vod vadí? Kam rádi chodíte? atd.
Těším se na seriózní pokec!!!
Autor diskuse: Liborman - Profil , 11.4.2013 všeobecné - ostatní

NShark660 - Profil | Po 22.9.2014 16:57:27

medvěd >> Ano, jsou to stříbrňáci....

    Nliborbobes - Profil | Po 22.9.2014 16:07:07

    Tak ještě jeden příspěvek kluci .Šikovnej rybář v pralese.https://www.facebook.com/video.php?v=76754368997952​5

      NRommel - Profil | Po 22.9.2014 8:02:40

      OK, díky za radu zkusím se tam mrcnout :o)))

        NFIFA - Profil | Ne 21.9.2014 21:44:49

        medvěd >> Nejsem si jistý, ale asi ne.

          Nmedvěd - Profil | Ne 21.9.2014 21:42:02

          FIFA >> stříbrňák?

            NFIFA - Profil | Ne 21.9.2014 21:31:27

            medvěd >> Ahoj, to nevím. Ale dnes jsem chytal jednoho za druhým. Až mě to štvalo. Ať jsem to hodil kamkoliv, tak tam byl KARAS.

              Nmedvěd - Profil | Ne 21.9.2014 21:19:26

              FIFA >> kde se tam vzali karasi?

                NFIFA - Profil | Ne 21.9.2014 21:14:18

                Rommel >> Ahoj. Co se týče trávy, je to místy . Jde o to, že je teď plný stav a voda dost stoupla oproti jaru. U toho pontonu se dno pozvolna snižuje a tak je to tam dost zarostly. Zkus se posunout víc ke staré hrázi. Hledej místa, kde se dno svažuje více do hloubky. Dnes jsme byli na přehradě a chytili jsme spoustu karasů. Také dva kapra, líny, perlíny a cejny. Chytali jsme s feedery na červi. Výborná byla žížala. Určitě bych zkusit lovit u staré hráze a házet to přímo na ní.

                  NLiborman - Profil | Ne 21.9.2014 17:47:57

                  Zdar. V pátek odpoledne jsem byl ve Viceměřicích a bylo to famózní. Za čtyři hodinky ke třiceti kapříkům. Sice malé, ale krásně zdravé ryby. K tomu jeden cejn a dva karásci. Nejlíp šli na hnojky, ale brali všechno, jen se déle čeká na záběr. Nevíte někdo, zda je tam i jiná příjezdová cesta než ta polňačka od silnice Vicátky-Němčice, na které je zákaz vjezdu? Ať Vám to hrčí!!!

                    NRommel - Profil | Ne 21.9.2014 13:07:57

                    Zdravím kamarádi, ráno jsem byl na přehradě podívat se s malou. Chytal jsem na pláži u vrbiček tam u toho pontonu a pod vodou je dno totálně zarostlé travou. Tak jsem se chtěl zeptat zda je to na celé přehradě či zda je to někde lepší ??? Jinak jsem na položenou nechytil vůbec nic zkoušel jsem foukačku, klasickou kuku, i žoužel ale bez záběru, potom na plavačku jeden záběr na masný červy. Docela zklamání ale asi odpovídající mému rybářskému umu hlavně že bylo krásně. Tak díky za info jak to vypadá se dnem po celé přehradě. Díky a lovu zdar.

                      Nliborbobes - Profil | Pá 19.9.2014 14:37:56

                      Takhle a jednoduše to jde Taky :-DDDDDD-https://www.facebook.com/video.php?v=72932699044224​8

                        NShark660 - Profil | Čt 18.9.2014 11:42:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Včera jsem si zašel na přehradu. Na splávek jsem načubal hafo perlínů a karasů, na gumu 2 malé okouny a tento bonus... :)

                          Nliborbobes - Profil | St 17.9.2014 21:44:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dnes opět Kapřík 53 cm. Ale byly jen dva záběry.Ještě jsem měl malou štičku.

                            Nliborbobes - Profil | St 17.9.2014 12:50:00

                            Kukačka >> Vím že jsem čet o vysazování 9.9. ale asi je to teda posunuté.

                              NKukačka - Profil | Út 16.9.2014 23:03:10

                              liborbobes >> Zatím ještě hájený nejsou, ryby se mají údajně vysazovat na konci září .

                                NMichalM(štikař)͐ - Profil | Út 16.9.2014 22:18:14

                                Větší okouni se na přehradě "těží" od léta...

                                  Nliborbobes - Profil | Út 16.9.2014 20:54:40

                                  Takže nejsou hájený?!

                                    NLiborman - Profil | Út 16.9.2014 11:20:52

                                    ZIPaaK >> to by bylo fajn

                                      NZIPaaK - Profil | Út 16.9.2014 9:27:43

                                      Liborman >> něco tam asi přežilo z té louže

                                        NLiborman - Profil | Út 16.9.2014 9:19:39

                                        FIFA >> Kde se tam ty ryby vzaly? Krása...