Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | Ne 4.5.2014 19:50:36

ctvrtmile >> a jedna škeble...pekne pevne se drzela :))

    NPETLOV - Profil | Ne 4.5.2014 19:48:14

    ctvrtmile >> Dnes 10 dorostencu a jeden lysec 57.

      Nctvrtmile - Profil | Ne 4.5.2014 18:49:12

      PETLOV >> tak co,jenom 57...jinak nic...???na co a kde,zřejmě neřekneš...kdyby ano,tak SZ,ale nepiš nějaký bláboly...!!!

        Nctvrtmile - Profil | Ne 4.5.2014 15:37:15

        PETLOV >> no,já musím dělat...ale 57kou máš letos v kaprech dost velkej skluz...!!!

          Nctvrtmile - Profil | Ne 4.5.2014 8:42:47

          PETLOV >> tak kam dnes razíš...???

            Nctvrtmile - Profil | So 3.5.2014 16:25:04

            PETLOV >> když nedáš pašvára,tak musíš hledat tady:http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=671473

              Nctvrtmile - Profil | So 3.5.2014 15:13:18

              PETLOV >> tady jsem ti to našel...jak na to:http://kmeto.blog.idnes.cz/c/108389/Romska-kuchyna.​html

                NPETLOV - Profil | So 3.5.2014 15:13:08

                ctvrtmile >> pašvare mu nedam ses zblaznil...dostane goju !!!

                  Nctvrtmile - Profil | So 3.5.2014 15:11:00

                  PETLOV >> pašvare a goju...!!!nebo halušky...

                    NPETLOV - Profil | So 3.5.2014 10:39:26

                    ctvrtmile >> Beru ho ...a co to zere ???

                      Nctvrtmile - Profil | So 3.5.2014 10:30:34

                      PETLOV >> zajdi na Škodovku a nějaký nosiče si tam sežeň...jako tady

                        NPETLOV - Profil | So 3.5.2014 10:17:38

                        ctvrtmile >> Potreboval bych spis nejakeho nosice co by mi ten vercajk k vode vzdycky donesl uz to jaksi nedavam s tema zadama .))

                          Nctvrtmile - Profil | So 3.5.2014 10:09:32

                          PETLOV >> dobrý,i tobě by se hodil,neměl by jsi takovej stres a cukaturu při těch hrčácích....!!!

                            NPETLOV - Profil | Pá 2.5.2014 13:42:38

                            ctvrtmile >> to by se ti mohlo hodit az se ti zas podari usnout :)))
                            http://www.youtube.com/watch?v=EeGime7JVVA

                              NPETLOV - Profil | Pá 2.5.2014 10:25:33

                              LONEK >> Tak to je dobry,ze jste neco chytali...peknej kaprik :))

                                NLONEK - Profil | Pá 2.5.2014 0:00:33

                                LONEK >> oprava přesne jich bylo 5-ks. PETA 7 pstruhu hafol plotic ...Skalicka spokojenost....

                                  NLONEK - Profil | Čt 1.5.2014 23:39:16

                                  PETLOV >> Zdar 4 ks vsechno slabych 70 cm

                                    Nctvrtmile - Profil | Čt 1.5.2014 19:27:15

                                    PETLOV >> dnes už nepřijedu,zítra tam budu v 7:00 tak zavolej...

                                      NPETLOV - Profil | Čt 1.5.2014 16:14:06

                                      LONEK >> Tak jak jsi dopadl na te skalde ?...jen ti dva kousci nebo prislo neco vic ?

                                        Nctvrtmile - Profil | Út 29.4.2014 16:18:12

                                        PETLOV >> co říkáš na džambulku...ta to vzala hopem...