Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | Po 28.4.2014 20:09:25

ctvrtmile >> to se vsakne :)))

    Nctvrtmile - Profil | Po 28.4.2014 17:35:33

    PETLOV >> na netu zase změnili předpověď počasí na pátek,tak snad bude přijatelně...

      NPETLOV - Profil | Po 28.4.2014 14:08:07

      ctvrtmile >> jo..pak se jeste ve ctvrtek domluvime vecer.

        Nctvrtmile - Profil | Po 28.4.2014 12:52:22

        PETLOV >> ok,zeptám se tam,jinak se připrav na ten pátek...

          NPETLOV - Profil | Po 28.4.2014 8:58:29

          ctvrtmile >> osobne nemam vykouseno,ale jestli potrebujes nutne neco sehnat tak v marketech ti urcite poradi !!!!

            Nctvrtmile - Profil | Po 28.4.2014 8:43:41

            PETLOV >> říkal jsi,že tescoma je nejlepší podložka...

              NPETLOV - Profil | Ne 27.4.2014 21:03:51

              ctvrtmile >> tescomu nebrat,kdyz uz tak rybu na grilu :)

                Nctvrtmile - Profil | Ne 27.4.2014 18:15:05

                PETLOV >> a co ta tvoje nová podložka od Tescomy...dobrá...???

                  Nctvrtmile - Profil | Ne 27.4.2014 17:45:03

                  PETLOV >> jj,hlavně když se najde nějakej oběkt pro srandu....

                    NPETLOV - Profil | Ne 27.4.2014 16:07:39

                    ctvrtmile >> jojo...sranda musi byt...kdyz ty ses tam tak krasne tvaril :))

                      Nctvrtmile - Profil | Ne 27.4.2014 15:30:22

                      PETLOV >> aby jsi si nenatrhl smíchy báchor...!!!

                        NPETLOV - Profil | Ne 27.4.2014 14:46:41

                        ctvrtmile >> a priste si vem svuj medvedi brloh :)))

                          NPETLOV - Profil | Ne 27.4.2014 14:45:34

                          ctvrtmile >> ta prvni fotka to se smeju jeste ted :))))

                            Nctvrtmile - Profil | Ne 27.4.2014 14:39:59

                            PETLOV >> ale ty komentáře...no to se dělá...!!!

                              NPETLOV - Profil | Ne 27.4.2014 14:00:52

                              ctvrtmile >> poslal jsem ti ty fotky z certaka :)))))

                                Nctvrtmile - Profil | Ne 27.4.2014 13:57:54

                                PETLOV >> dnes 7 kapříků,2 karasi,1 plotička a 2 cejni...

                                  NPETLOV - Profil | So 26.4.2014 14:56:42

                                  ctvrtmile >> Tak nakonec jsem byl na te becve....vice sz.

                                    Nctvrtmile - Profil | So 26.4.2014 11:19:46

                                    PETLOV >> škoda,ta Bečva by nebyla špatná...

                                      NPETLOV - Profil | So 26.4.2014 11:16:12

                                      ctvrtmile >> zmena planu.radsi se pojedu podivat na lysky :))

                                        NPETLOV - Profil | So 26.4.2014 11:01:59

                                        ctvrtmile >> Za chvili asi vyrazim na tu becvu..udelam fotky a pak poslu taky.