Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | St 7.5.2014 16:22:01

PETLOV >> naopak,takové debaty mě baví,chleba s máslem na sto způsobů atd.a pokud jsi si nevšiml,do diskuze jsem nic nepsal,ptám se tebe,kam jste dospěli v této echt diskuzi,a to jen proto,že tě znám...

    NPETLOV - Profil | St 7.5.2014 13:34:47

    ctvrtmile >> vsak to necti kdyz ti to nevoni....uz jsi sam nekolikrat narazil na takove co jen rejou a k diskusi samotne zadny prinos ci poznatek.............tak nechapu takove reakce !!!!!!

      Nctvrtmile - Profil | St 7.5.2014 8:50:40

      PETLOV >> měli jste si tam dát privátní diskuze pro vajčáky...!!!

        NPETLOV - Profil | St 7.5.2014 7:22:01

        ctvrtmile >> Nesmiruj..slidilu je tu dost !!

          Nctvrtmile - Profil | Út 6.5.2014 21:06:16

          PETLOV >> doufám,že nebudeš plnit voskem třeba pštrosí vajíčka,to už by byl celkem dost velkej nářez...!!!

            Nctvrtmile - Profil | Út 6.5.2014 21:03:30

            PETLOV >> toho uka,to byl ještě větší macek jak ten megatron...

              NPETLOV - Profil | Út 6.5.2014 16:34:01

              ctvrtmile >> tak cos tam dneska chytil ????......asi nic co ????..ze by tam nebyl megatron :))))

                NPETLOV - Profil | Po 5.5.2014 20:31:36

                ctvrtmile >> 90+ tak to miris dosti vysoko,ale urcite uz na tebe ceka s otevrenou papulou :))))

                  Nctvrtmile - Profil | Po 5.5.2014 20:01:11

                  PETLOV >> není čas,ztrácet čas...90+ maďar...

                    NPETLOV - Profil | Po 5.5.2014 19:16:14

                    ctvrtmile >> tak to jsem zvedav,doufam ze ho lapnes nez pojedu do rachoty,ze bych se prijel podivat :):):):):)

                      Nctvrtmile - Profil | Po 5.5.2014 19:09:26

                      PETLOV >> zítra rupnu rekord vody...a bude...

                        NPETLOV - Profil | Po 5.5.2014 18:53:03

                        ctvrtmile >> dnes jedna 48 a 5 dorost a cejn.

                          Nctvrtmile - Profil | Po 5.5.2014 17:04:15

                          PETLOV >> tak jak to dopadlo dnes...uka...???

                            Nctvrtmile - Profil | Ne 4.5.2014 21:11:16

                            PETLOV >> napodruhé a podle prutů...to není zase tak špatný...ne...???

                              NPETLOV - Profil | Ne 4.5.2014 20:59:53

                              ctvrtmile >> no konečne..uz jsem myslel ze nepujdu spat :))

                                Nctvrtmile - Profil | Ne 4.5.2014 20:53:41

                                PETLOV >> už vím,tršičák to byl,já si říkal,že jsem ty žlutý špičky někde viděl...

                                  NPETLOV - Profil | Ne 4.5.2014 20:46:50

                                  ctvrtmile >> mitina byla dobre,ale ten rosta tam nebyl:))

                                    Nctvrtmile - Profil | Ne 4.5.2014 20:40:20

                                    PETLOV >> tak potom jedině Laguna,nic jiného to už být nemůže...

                                      NPETLOV - Profil | Ne 4.5.2014 20:07:42

                                      ctvrtmile >> spatne...jeste mas dva pokusy :))

                                        Nctvrtmile - Profil | Ne 4.5.2014 20:06:49

                                        PETLOV >> takže s Rosťou na mítině...???