Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | So 26.4.2014 11:00:15

ctvrtmile >> fotky jsou pekne na to ze je to foceno tim mym mobilem,ale uz toho pasika mel nekdo zahakleho podle toho haku v tlame :)) (uz ma i jmeno je to PAŠÍK)

    NPETLOV - Profil | So 26.4.2014 10:55:50

    ctvrtmile >> certaka musim najit mam ho nekde na hadru.jinak vcerejsi 80tka uz je poslana :)))) a nezapomen na podlozku !!

      NPETLOV - Profil | So 26.4.2014 10:45:35

      ctvrtmile >> ne nezapomel,ale vcera jsem byl u lonka a neco jsme....vsak vis :))))),ale ted to budu posilat a toho z certaka se pokusim najit a kdyz tak poslu.

        Nctvrtmile - Profil | So 26.4.2014 6:41:07

        PETLOV >> zkus najít i toho z čerťáku...kapra...

          Nctvrtmile - Profil | So 26.4.2014 6:39:46

          PETLOV >> nezapoměl jsi na mě...???jinak na stránkách čerťáků jsem nic nenašel...???

            NPETLOV - Profil | Pá 25.4.2014 13:57:33

            LONEK >> mas to v sz.

              NLONEK - Profil | Čt 24.4.2014 21:51:15

              PETLOV >> Já ti nevim telefon nebral. Pojedu asi s klukem .... Volal jsem dneska na Čerták.Před 3tydny byl napusten..Nasadili akorat dravce ..KAPRA -zatím ne...Nekam jinam ale kam nevím...Porat..Na ANÍN NECHCE.....

                NPETLOV - Profil | Čt 24.4.2014 20:50:10

                LONEK >> tak co jedes tam s tim rostou ?

                  NPETLOV - Profil | Čt 24.4.2014 20:03:19

                  ksanda >> dik za upozorneni,zitra vezmu babetu a objedu vsechny svazove vody v prerove a vsem kdo nebude mit podlozku reknu ze podlozka stoji 500kč,ale stejne si myslim ze ji budou mit uplne vsichni,tak jako obvykle !!!!

                    Nking76 - Profil | Čt 24.4.2014 19:14:33

                    třeba tady a když natrefíš na slevu tak je to supr http://www.krmiva-ujcov.cz/navnady-nastrahy/

                      Nksanda - Profil | Čt 24.4.2014 19:14:15

                      PETLOV >> podlozka stoji kolem 500Kc...

                        Nking76 - Profil | Čt 24.4.2014 19:11:50

                        PETLOV >> jasně i pelety je dobrá volba není to tak drahé jak boilie.20 kg pelet se dá koupit za 1000kč.

                          NPETLOV - Profil | Čt 24.4.2014 19:07:40

                          king76 >> taky na to prijde:))

                            Nking76 - Profil | Čt 24.4.2014 19:04:33

                            PETLOV >> chtělo by to později nasadit koulís a zkusit vytáhnout ty býky co tam jsou,to by mě víc bavilo než tahat na křupky dokola ty násadáky.

                              NPETLOV - Profil | Čt 24.4.2014 18:53:17

                              king76 >> jj diky....uz to potrebovalo trochu ozivit uz jsem byl z tech nasadaku docela spatnej.

                                Nking76 - Profil | Čt 24.4.2014 18:22:09

                                PETLOV >> pěkná rybka se ti povedla na co si ho lapnul.

                                  NPETLOV - Profil | Čt 24.4.2014 18:11:42

                                  ctvrtmile >> Toz byl jsem vcera do 12h a jedna 48 kapr jinak sami mali a karasy..tak jsem zkusil jeste dnes taky do 12h. a podaril se tenhle krasavec amur 78cm.

                                    Nctvrtmile - Profil | Út 22.4.2014 16:30:58

                                    PETLOV >> tak kdy razíš na ty lýsecký macky...???

                                      NPETLOV - Profil | Út 22.4.2014 7:18:47

                                      LONEK >> Krkovicka jede :))),tak to mas jet snim....to bude narez.