Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NLONEK - Profil | Po 21.4.2014 20:17:29

PETLOV >> jj-tou muzikou jsem byl od kojenej.................. krkovicka nane jede do Prahy

    NPETLOV - Profil | Pá 18.4.2014 22:28:45

    LONEK >> poslouchej hombrééééééé
    http://www.youtube.com/watch?v=28GaKoCuobU

      NPETLOV - Profil | Pá 18.4.2014 22:23:05

        NPETLOV - Profil | Pá 11.4.2014 20:29:14

        ctvrtmile >> Tak jsem se dival na tu cernou listinu Jadranu a je tam napsano tohle........Na černé listině se v pátek 28. 3. 2014 ocitnul P. B. z L. n. B., jenž si jako držitel povolenky "chyť pust" přivlastnil v rozporu s místním rybářským řádem rybu. Povolenka mu byla na místě uživatelem revíru odebrána.
        .....................Tak to ocividne neni ta osoba,ktera to mela udajne byt aspon podle toho co je tam napsano !!

          NPETLOV - Profil | Pá 11.4.2014 10:22:51

          ctvrtmile >> uz je to stejne jedno vsichni vime kam to vsechno spěje !!.................masarky chodi vsude a hold nekdo ma stesti jinej ne !!.....Ted z jineho soudku....uz se prej vi komu sebrali tu povolenku na oseckem Jadranu...jestli je to pravda,tak je to docela pecka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Nctvrtmile - Profil | Čt 10.4.2014 21:52:18

            PETLOV >> to neděláš dobře,Jaromíre:http://www.youtube.com/watch?v=HJckTCa7Mo0

              Nctvrtmile - Profil | Čt 10.4.2014 21:40:44

              PETLOV >> zítra tam nebude kde sednout...když masařkám napíšeš kde na ně...!!!

                NPETLOV - Profil | Čt 10.4.2014 19:53:06

                ctvrtmile >> Dnes kratka vychazka 14-16:30h....6ks dorost + 46 a 48cm a vedle kolega 52 cm kapr...jinak prazdno a ficak jak svi..na !!

                  NPETLOV - Profil | Čt 10.4.2014 19:12:08

                  LONEK >> Cau...ten clinic jsem ti nekoupil,protoze ho nemeli,tak zkus jinde.

                    NPETLOV - Profil | St 9.4.2014 23:07:00

                    ctvrtmile >> bez nahodit a uvidis..............slidilu je tu dost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Nctvrtmile - Profil | St 9.4.2014 17:07:26

                      PETLOV >> megatron,nebo něco většího...???

                        NPETLOV - Profil | St 9.4.2014 16:50:29

                        ctvrtmile >> nejakej kapricek se obcas splete.

                          Nctvrtmile - Profil | Út 8.4.2014 20:22:36

                          PETLOV >> nikdo nic,nebo co...???

                            NPETLOV - Profil | Út 8.4.2014 19:00:19

                            ctvrtmile >> taky to tam tak dnes vypadalo :)))

                              Nctvrtmile - Profil | Út 8.4.2014 18:47:28

                              PETLOV >> tak loni to při tření cejnů teda moc netahalo...

                                NPETLOV - Profil | Út 8.4.2014 18:35:42

                                ctvrtmile >> Dnes jsem se stavil podivat na 207a cejnici uz jsou pekne ve třenííííí.

                                  Nctvrtmile - Profil | Po 7.4.2014 17:21:32

                                  PETLOV >> no jo,a kolik CHaP tuto metodu již praktikuje delší dobu,to na úradě ani neví...!!!

                                    NPETLOV - Profil | Ne 6.4.2014 15:20:18

                                    ctvrtmile >>Tak na oseckem jadranu uz prej vychytali prvniho masare...mel koupenou CHaP.......a vesele tahal kapry dom !!!

                                      Nctvrtmile - Profil | Pá 4.4.2014 12:09:21

                                      PETLOV >> doufám,že máš fotku...sumíku...

                                        NPETLOV - Profil | Čt 3.4.2014 20:56:37

                                        LONEK >> cus hombre...dneska sumik na lyskach...62cm...uz pekne dorustají.