Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | Út 1.4.2014 22:25:41

PETLOV >> dnešní nástraha...bloods halibots:http://www.youtube.com/watch?v=F_6IjeprfEs

    Nctvrtmile - Profil | Čt 27.3.2014 15:04:29

    PETLOV >> matador nepřišel,ale Jet-fišák málem přišel...

      Nctvrtmile - Profil | St 26.3.2014 16:30:42

      PETLOV >> už aby to odnosili,pak tam bude zase svatej pokoj,paráky a klid od masařů...!!!

        NPETLOV - Profil | Út 25.3.2014 19:13:29

        ctvrtmile >> cus,tak co prisel nejakej matador ?.......myslim ze by bylo nejlepsi aby uz prisla zima a zamrzlo nebo tam nezbydou ani ty 40ky co tam jeste plavou :))).....berou vsechno vsak jsi to dnes videl !!

          Nctvrtmile - Profil | Po 24.3.2014 13:34:57

          PETLOV >> tak teda zítra...!!!

            NPETLOV - Profil | Po 24.3.2014 7:39:04

            ctvrtmile >> byl jsem vcera 8 ks a cejn.

              Nctvrtmile - Profil | Ne 23.3.2014 18:18:20

              PETLOV >> tak kdy razíš...na Lýsky...???

                NPETLOV - Profil | Út 18.3.2014 19:16:24

                ctvrtmile >> jinak dneska kaprici jak pres kopirak 30-40cm...7ks.

                  NPETLOV - Profil | Út 18.3.2014 19:14:47

                  ctvrtmile >> hm,pekna :))...nejaka nova nastraha na ty k2 ?

                    Nctvrtmile - Profil | Út 18.3.2014 18:12:33

                    PETLOV >> něco pro tebe....

                      Nctvrtmile - Profil | Út 18.3.2014 17:02:06

                      PETLOV >> tak napiš...kolik,kolik...???

                        Nctvrtmile - Profil | Út 18.3.2014 16:16:14

                        PETLOV >> tak co,jak to dneska šlapalo...???jestli jsi teda byl na ně...???

                          NPETLOV - Profil | Út 18.3.2014 11:30:58

                          ctvrtmile >> jojo...mame uz nejakou dobu:))

                            Nctvrtmile - Profil | Út 18.3.2014 10:26:09

                            PETLOV >> brzo to tak dopadne asi všude...už i u vás máte rybářskej spolek...

                              Nbremic - Profil | Po 17.3.2014 19:28:24

                              RST >> No já to takhle za Pepy nezažil.

                                NRST - Profil | Po 17.3.2014 19:24:07

                                bremic >> To jako v Přerově??? Sem myslel že podobné situace skončili s odchodem bývalého hospodáře.

                                  Nbremic - Profil | Po 17.3.2014 19:21:48

                                  RST >>Jedna fronta byla na členský karty (?) a druhá na povolenky a na členský známky. No a já si stoupnul napřed do té na povolenky. Po dvaceti minutách jsem zjistil, že bez karty nebudu obsloužen :) Byl tam chaos...

                                    NRST - Profil | Po 17.3.2014 19:16:33

                                    bremic >> Ne vážně na co jsi stál frontu, snad ne na povolenku???