Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nbremic - Profil | Po 17.3.2014 19:15:50

RST >> No na mně už se nedostaly :)

    NRST - Profil | Po 17.3.2014 19:13:01

    bremic >> To dostali banány že jsi stál ve frontě???

      Nbremic - Profil | Po 17.3.2014 18:46:48

      ctvrtmile >> Jj potkali jsme se :) Zrovna jsem se rozčiloval jak to papírování "odsejpá". Když jsem si vystál jednu frontu tak mi řekli že stojím ve špatné...a to je něco na moje nervy.
      K Lýskám...už jsem tam strašně dlouho nebyl a bývala to moje zamilovaná voda.Jeden čas jsem tam sedával denně.

        Nctvrtmile - Profil | Po 17.3.2014 17:02:54

        bremic >> zdar,po něčem se podívám,ale chytnout tam něco většího je po loňském vysazování téměř nemožné...kapři 30-40 cm to berou téměř okamžitě po náhozu...prej jsi potkal na svazu PETLOVa...

          Nbremic - Profil | Po 17.3.2014 16:30:03

          ctvrtmile - >> Nějaký aktuální fotečky z Lýsek ? :)

            NPETLOV - Profil | So 15.3.2014 18:58:09

            ctvrtmile >> Nekdo da radeji 600 kč aby nemusel nic delat,ten revir mam rad a jelikoz to mam za barakem tak mi to vubec nevadi jestli pujdu uklidit po tech bordelarich ten nehoraznej bordel co tam nekteri nechavaji rok co rok a nebo porezat ty popadane stromy a uklidit.

              Nctvrtmile - Profil | So 15.3.2014 18:43:46

              PETLOV >> jj,tady to máš:Rybářské brigády - služba místní organizaci:http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=658544

                NPETLOV - Profil | So 15.3.2014 18:31:25

                ctvrtmile >> To vis nekdo to udelat musel....tak jsem se obetoval :)))

                  Nctvrtmile - Profil | So 15.3.2014 17:06:35

                  PETLOV >> zase máš splněno nejmíň na rok...nebo na dva...???

                    NPETLOV - Profil | Čt 13.3.2014 21:20:40

                    VOLBY 2014
                    Návrh kandidátů do výboru Místní organizace Českého rybářského svazu v Přerově pro léte 2014-2018.
                    http://www.crsmoprerov.com/

                      NPETLOV - Profil | Čt 13.3.2014 19:42:00

                      ctvrtmile >> na ryby dnes ne,ale byl jsem na lyskach porezat ty spadle stromy co lezely v uličce a porad jsme je museli vsichni obchazet,tak ted uz je vse v poradku...uklizeno !!

                        NPETLOV - Profil | Čt 13.3.2014 19:39:35

                        Mi!d@72 >> mas asi pravdu,ale me by urcite stacil dosah i 10m,nikdy jsem nepotreboval priposlech jen kvuli tomu abych slysel zaber na svych prutech ze vzdalenosti 100metru !!!!....tech 10metru mi staci na to abych to slysel pri stlumenych signalizatorech pri nocnim lovu v bivaku,vic nepotrebuji.

                          Nctvrtmile - Profil | Čt 13.3.2014 14:40:54

                          PETLOV >> tak co hombré,jdeš na ně,nebo máš práci...???!!!

                            Nctvrtmile - Profil | Čt 13.3.2014 14:33:27

                            Mi!d@72 >> to máš pravdu,můj kolega má něco podobnýho,ani nevím,kde to splašil....

                              NMi!d@72 - Profil | Čt 13.3.2014 12:18:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              PETLOV >> dobrej pocit,když si něco takovýho uděláš sám,ale když potom zjistíš,že to má dosah cca.10 m,tak jseš z toho trochu zklamanej...jako můj kolega,co si stím dal tu práci !!!

                                NPETLOV - Profil | Po 10.3.2014 20:15:33

                                ctvrtmile >> tady mas navod na priposlech domaci vyroby at na tom tovacove nezmeskas zadny zaber,vis ze si rad drimnes :))))
                                http://www.lovkapra.com/jednoduchy-a-levny-priposle​ch/

                                  NPETLOV - Profil | Po 10.3.2014 19:39:28

                                  ctvrtmile >> Tak jsem byl dnes od 14-17h. na lyskach...celkem 8 kapru od 30-45cm a jeden karasek 45cm a dva kapri mi plachli :))...pocasi pralo a vitr se take docela utisil.

                                    NPETLOV - Profil | Ne 9.3.2014 19:19:06

                                    ctvrtmile >> jo,jo..nakupni zona uz se zacina zaplnovat..berou vsechno :))a na panskym bez potahu uz treti vychazka...celkem 2 rybari.

                                      Nctvrtmile - Profil | Ne 9.3.2014 17:33:05

                                      PETLOV >> kolik masajů na Pánským...???

                                        Nctvrtmile - Profil | Ne 9.3.2014 17:31:58

                                        PETLOV >> konečně mi to tam připadá jako za starých dobrých časů...ale doufám,že brzy pochopí,že se sadí K2,a ne,to co sadil na tento revír Svížala....!!!