Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | Ne 9.3.2014 12:51:38

ctvrtmile >> Dnes zatim nejvetsi ucast od rozmrzu celkem 18 aut,ale ficak jak svina :)))

    NPETLOV - Profil | Ne 9.3.2014 8:42:26

    ctvrtmile - 9.3.2014 6:12:52 > jojo...do kvetna bude zmaseno komplet a pak....stara znama pisnicka !!

      Nctvrtmile - Profil | Ne 9.3.2014 6:12:52

      PETLOV >> tak už začali masit i dorost,tomu říkám úroveň....co Lonek,byl na ně...???

        NPETLOV - Profil | So 8.3.2014 20:22:11

        Úrazy pri rybareni.........Jen pro otrle !!!!!!!
        http://www.nachytano.cz/fotogalerie/?idphotogallery​=6&t=1

          NPETLOV - Profil | So 8.3.2014 20:04:13

          ctvrtmile >> Dnes jsem se stavil na lyskach v 11h.....celkem 5 rybaru...v saku 1 kaprik 43cm.

            NPETLOV - Profil | St 5.3.2014 21:00:12

            ctvrtmile >> jsou to odbjurnici :)))

              NPETLOV - Profil | St 5.3.2014 20:58:37

              ctvrtmile >> To je to co jsem rikal...ty cedule jsou spatne umisteny...pokud nechtej aby se chytalo z hraze tak tam maji dat cedule dve a do te zatoky take dve tim vzniknou sice dve zakazove zony rybolovu,ale urcite lepsi nez tak dvemi cedulemi prehradit pul rybnika !!!!

                Nking76 - Profil | St 5.3.2014 13:26:43

                ctvrtmile >> to ne to už je moc,hold někteří rybáři nepoučitelní musí donést rybu domů za každou cenu,je to všechno o lidech.

                  Nctvrtmile - Profil | St 5.3.2014 10:17:54

                  PETLOV >> podle mě je to postavený na hlavu,a mj.do této zony nahazují i někteří členové RS...však to nakonec víš sám...!!!

                    Nctvrtmile - Profil | St 5.3.2014 10:15:02

                    king76 >> někde bys musel zaházet půl rybníka,jako např.tady...

                      Nking76 - Profil | Út 4.3.2014 19:41:29

                      PETLOV >> jo to věřím, bych tam naházel větší haluze větve a byl by klid tak jak je to u nás jakmile kapr zajede do haluzí tak urve.

                        NPETLOV - Profil | Út 4.3.2014 19:16:56

                        king76 >> jj,ale neni to tak jednoduche jak se zda.

                          NPETLOV - Profil | Út 4.3.2014 18:57:07

                          ctvrtmile >> To mas pravdu...na nekterych revirech je to znaceno tak spatne ze bys pomalu mohl nahodit jen do pulky rybnika !!....ale jak jsem psal,zatim jsem jeste nezazil ze by to RS nejak resila,kdyz chytas v zone !!!...coz by asi resit mela !!...uz se tesim az letos potkam prvni kontrolu hned se ho zeptam :)))

                            Nking76 - Profil | Út 4.3.2014 12:29:56

                            PETLOV >> to by chtělo pořádně hlídat coš se určitě nestane.Jedině přivolat ryb stráž.

                              Nctvrtmile - Profil | Út 4.3.2014 8:50:35

                              PETLOV >> pan Mgr.je asi znalec,tak mi vysvětli třeba Majetín...???!!!!

                                NPETLOV - Profil | Út 4.3.2014 7:59:04

                                Tak jsem se trochu informoval na urcitych mistech ....Ohledne provadeni lovu v zakazanych zonach a takovou zonu zde na reviru 471207 lysky mame samozrejme take,ale nekteri lovici sve pruty nahazuji vesele jako by se nic nedelo do teto chranene rybi zony a vesele si chytaji kapry a jine druhy ryb.Pro nazornou ukazku vkladam obrazek...zluta barva znamena posledni lovna mista u hranice zakazane zony a zlute sipky značí smer nahazovani prutu,ktery je v tomto pripade zakazan !!!!!!!! a CERVENOU BARVOU je vyznacena zakazana zona (ZAKAZ RYBOLOVU) !!!,tera je radne oznacena cedulemi.Pozadal jsem pravnika pana Mgr.D.Zdvořačka z ČRS,aby se vyjadril k dane problematice a ten mi odpovedel takto:
                                Dobrý den,

                                o tomto se nedá vůbec polemizovat. Je jasně řečeno, že se tam nesmí lovit. Tzn. v případě, že lovící sedí i mimo označenou zónu a nahazuje za účelem lovu ryby do zakázané oblasti, dopouští se tímto porušení pravidel výkonu rybářského práva.


                                S pozdravem

                                Mgr. Zdvořáček

                                  Nctvrtmile - Profil | Po 3.3.2014 19:40:08

                                  PETLOV >> jj,už to tak vypadá,a co to házení do zakázané zony,už víš,jak na to...???

                                    NPETLOV - Profil | Po 3.3.2014 19:37:56

                                    ctvrtmile >> tak to vypada ze si lysky letos moc rybaru nevzalo....kdyz vzpomenu predesle roky zpet,tak tam denne stavalo hned po rozmrzu min.30 aut....letos denne tak 5 rybaru :)))........ze by jeste vyckavali zdali se tam neco nasype :)))

                                      NPETLOV - Profil | Čt 27.2.2014 17:42:25

                                      ctvrtmile >> dopoledne se zitra jeste stavim na stk........kdyz uvaris kafe :)))

                                        NPETLOV - Profil | Út 25.2.2014 20:05:30

                                        LONEK >> na co mas ten mobil ????..........bud je vyplej nebo to neberes !!!!........radsi ho vyhod mas ho na h...o !!