Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

NPETLOV - Profil | Út 25.2.2014 15:36:14

vysledek reviru za rok 2012
Lýsky 1 A – výhradně místenkový revír.
Zde bylo prodáno 525 ks místenek v hodnotě 157 500 Kč. Zarybnění revíru: plán na rok 2012 byl v hodnotě 142 500 Kč, skutečně bylo vysazeno násad za 167 444 Kč, z toho kapra za 151 660 Kč vesměs v nadprůměrné hmotnosti. Dále bylo vysazeno v r. 2012 1000 ks ročka candáta a 60% plánu štiky obecné. Cena místenky pro r. 2013 je zdražena z 300 Kč na 500 Kč/rok.
http://www.rybsvaz-ms.cz/clanky/aktuality/mistenkov​e-reviry-v-r-2012.html

    Nctvrtmile - Profil | Ne 23.2.2014 19:00:43

    LONEK >> čus parde,tak jak jste dopadli na Jadranu...???

      Nctvrtmile - Profil | St 19.2.2014 16:38:30

      PETLOV >> dnes nemůžu,spěchám...večer to proberem ...

        NPETLOV - Profil | St 19.2.2014 15:46:26

        ctvrtmile >> dnes se nestavim nebo se stav ty jak pojedes vecer z prace...???

          Nctvrtmile - Profil | Út 18.2.2014 16:30:31

          PETLOV >> vím...a přijedeš se domluvit na to auto...???

            NPETLOV - Profil | Út 18.2.2014 15:46:25

            ctvrtmile >> co zitra jeste ?????

              Nctvrtmile - Profil | Út 18.2.2014 15:38:39

              PETLOV >> asi zítra ještě,tak se stav...

                NPETLOV - Profil | So 15.2.2014 15:21:22

                LONEK >> a co takhle kdybys zrusil postele a ten bivak postavil primo v loznici a nemusis ho roztahovat ve verande,usetris misto :))

                  NPETLOV - Profil | So 15.2.2014 15:18:49

                  LONEK >> Tak to nafot komplet i s tim stromkem a woblery na ten jsme zvedavi nejvic :)))))

                    NLONEK - Profil | Čt 13.2.2014 21:47:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    1

                      NLONEK - Profil | Čt 13.2.2014 21:45:34

                      Tak to jsou ty naše pelechy.Bevak stavíme ve verande,v obevaku na stenach vse od shimana a na stromek ovanocich místo baněk woblery...

                        NPETLOV - Profil | Čt 13.2.2014 21:11:10

                        LONEK >> myslel jsem ze nafotis ten kutloch co mas doma :))))

                          NLONEK - Profil | Čt 13.2.2014 20:16:52

                          jak doma tak na rybach.spanku neni nikdy dost...

                            Nctvrtmile - Profil | Čt 13.2.2014 17:12:44

                            PETLOV >> co ty fotky toho obyvákovýho bivaku...budou...???

                              NPETLOV - Profil | Čt 13.2.2014 16:45:07

                              ctvrtmile >> jj,pocitam s tebou muzes i driv budu uz v garazi,dik.

                                Nctvrtmile - Profil | Čt 13.2.2014 15:56:22

                                PETLOV >> na tu sobotu to připrav přijedu kolem deváté...

                                  Nctvrtmile - Profil | Čt 13.2.2014 15:52:10

                                  LONEK >> zdar,zatím to nedovezl,takže až to bude,ozvu se....

                                    NPETLOV - Profil | St 12.2.2014 21:49:59

                                    LONEK >> Tak co uz jste zalezli do spacáků...mel bys tu hodit foto jak ma cely rok spat spravny rybar :)))....tezko na cvicisti - lehko na bojisti :)))

                                      NPETLOV - Profil | Út 11.2.2014 20:34:43

                                      LONEK >> jo sakra ja jsem uplne zapomnel zes letos nebral povolenku,tak to jo.