Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

LONEK - Profil | Út 11.2.2014 20:18:56

PETLOV >> Nešlo.Papíry mam v depozitu.To víš... Do hospody nechodim...

    PETLOV - Profil | Út 11.2.2014 17:43:36

    LONEK >> nebo jeste jedna varianta by tu byla...tady uz je na hladine jenom brecka...tam by to v sobotu slo a nemusel bys utracet za pivko...vis kde to je ???

      PETLOV - Profil | Út 11.2.2014 17:40:22

      LONEK >> Tak nevim,nevim jestli si tam v sobotu zachytas jak mas v planu...leda ze bys u gondy chytnul draka..to spis :))).....tak skodovenku nech radsi doma a jed na kole :)))

        PETLOV - Profil | Po 10.2.2014 21:56:08

        LONEK >> No peknej lyson :))))

          foglos - Profil | Po 10.2.2014 20:30:34

          LONEK >> Ani klacek si srovnat neumí. té bych své nářadí do ruky nedal.

            LONEK - Profil | Po 10.2.2014 20:25:09

            Neni ta rybařina krasna?

              ctvrtmile - Profil | Po 10.2.2014 10:41:59

              PETLOV >> zavolám ti,jak to bude...

                LONEK - Profil | Ne 9.2.2014 17:03:56

                ctvrtmile >> ZAŘIDÍM SE PODLE TOHO...

                  PETLOV - Profil | Pá 7.2.2014 12:49:50

                  ctvrtmile >> v pondeli budu az kolem pul 7 !!!,tak se stav.

                    ctvrtmile - Profil | Pá 7.2.2014 11:03:12

                    LONEK >> tak to doveze až v pondělí,koncím v šest,budeš už doma...???

                      ctvrtmile - Profil | Pá 7.2.2014 11:00:42

                      PETLOV >> tys s tím zase pěkně vydrbal...!!!

                        PETLOV - Profil | Čt 6.2.2014 21:07:06

                        LONEK >> nechces si to jeste rozmyslet s tema lyskama,ted kdyz uz mas cim jezdit by to byla skoda ne ?

                          PETLOV - Profil | Čt 6.2.2014 19:27:16

                          ctvrtmile >> pripravenej jsem...mam dovcu..ha,ha,ha :))))

                            ctvrtmile - Profil | Čt 6.2.2014 17:09:29

                            PETLOV >> už jsi připravenej...do té práce...???

                              ctvrtmile - Profil | Čt 6.2.2014 14:57:43

                              PETLOV >> musí to být fakt blbštain...

                                ctvrtmile - Profil | Čt 6.2.2014 14:55:19

                                -pro >>Kapra...jestli jsem chodíš slídit,tak ti povím,co je jedovatý,ty tvoje přiblblý kecy,na diskuzi MO,tam jsi king,ale za mě pako..!!!!!!!!

                                  ctvrtmile - Profil | Čt 6.2.2014 14:46:09

                                  PETLOV >> Kapr jěště neví,že to bude kopat sám a ručně...místo těch svejch přiblblejch keců...!!!

                                    PETLOV - Profil | St 5.2.2014 22:30:13

                                    Tento clanek je z diskuse na strankach MO Prerov ohledne obnoveni rybniku v Predmostí,tak jsem si ho dovolil sem zkopirovat:
                                    Výborně , výborně , výborně, tleskám p. předsedo.
                                    Otázka, ale není jen finanční,je také třeba zjistit ( možná již to spolek ví) ,vydatnost vodního zdroje, pramen, který by dostatečně kapacitně soustavu napájel v letním období, ale hlavně kvalitu půdy.Na posledním snímku bylo ukázáno zalité pole. Mám dojem , že tam chemička i teplárna navážela dříve popílek a jiný čurbes z výroby,nevím zda není jedovatý.Co si matně pamatuji tak ornice v okolí rybníku směrem k vybudované spojce Přerov- Dluhonice v 90. letech byla navezena na tento sajrajt a v důsledku toho je tam špatný průsak vody. (Na poli se drží voda .)Z hladinou spodní vody to nemá nic společného.Rovněž býval krásný rybník v Dluhonicích ,“Na staré Bečvě“ než ho chemička , dneska KEMIFLOK zavezl a vytvořil hromadu skalice.
                                    S pozdravem KAPR

                                      PETLOV - Profil | St 5.2.2014 21:30:11

                                      ctvrtmile >> tu kuku budem muset domluvit u lisaka...pojedem radsi na kole ,nééé....kdyby jsme skoncily v osecance :)))))

                                        LONEK - Profil | St 5.2.2014 20:20:15

                                        ctvrtmile >> tak ok domluveno,dik.